Strona 2010 z 2273 PierwszyPierwszy ... 1010 1510 1910 1960 2000 2008 2009 2010 2011 2012 2020 2060 2110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,091 do 20,100 z 22722
Like Tree55506Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cześć dziewczyny, rozpoczynamy nowy tydzień...dla mnie studniówkowy

Aaaa a w środę idę do kina na Pasażera Podobno niezły

Madzia, Pink Floyd- zazdroszczę na pewno to będzie świetny koncert

Kasiu, jak się czujesz jako słomiana wdowa

No i chyba Orkiestra znów pobiła rekord ! Jak się cieszę , nawet tvp wczoraj poparła akcję

Dziewczyny, mam pytanie, czy planujemy jakieś spotkanie latem? Bo chcemy zarezerwować sobie wyjazd wakacyjny i nie wiem, czy mam uwzględniać jakiś termin .

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 15-01-2018 o 08:44
    01.01.2016 (81 kg) ************************************************** **********

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry poniedzialkowo...

Wczoraj byl taki mily dzien dopoki nie dostalam wiadomosci, ze moja przyjaciolka upadla na nartach tak paskudnie, ze ma podwojne zlamanie w ramieniu i chyba bedzie musiala wracac transportem chorych na operacje. Dzis beda dzwonic...
    Och te narty!

U moich ponoc wszystko ok...ale bardzo sie zdenerwowalam i mocno sie niepokoje tym ich urlopem...

Jolu- pieknie napisalas te twoje posty...sa takie uwazne i doglebne...ja tak nie potrafie pisac. Stanowczo wole bardziej rozmawiac...
    Dobrze, ze tu z nami jestes...

Agnieszko- udanej studniowki dla twego synka i jego kolezanek i kolegow. Trzeba sie cieszyc poki zycie daje nam okazje do radosci, bo jak wiadomo-nie zawsze tak jest niestety...

Dobrego dnia kochane Zawzietaski!

Jolinkaa lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu mam tak samo z pisaniem, nie umiem tak ładnie pisac jak dziewczyny, wolę rozmawiać
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 15-01-2018 o 09:16
    Jolinkaa lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Dziewczyny
    długo sie biłam z myślami czy o tym pisać, ale ponieważ sprawa mi leży na wątrobie od dawna napisze o tym, żeby oczyścić atmosferę. Z tego powodu źle się czuję na forum i dlatego mniej pisze i rzadziej zaglądam.
    Madzia w moim imieniu zaproponowała spotkanie,. Potem ja tez napisałam, że zapraszam. po czym zaległa cisza. Tylko Krysia napisała że jej przykro bo w tym terminie nie może. Przy każdym innym spotkaniu były jakieś reakcje, nawet tych co z wiadomych względów na jeden dzień do Częstochowy nie przyjadą. Zastanawiam się czy to z powodu tego że to u mnie czy z innego? W każdym razie ja się czuję niezbyt fajnie.
    Jolinkaa lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Odpowiem na razie tylko Maniusi i Agnieszce.
    Maniusiu chyba tylko przez przeoczenie nie odpisałam na twoje zaproszenie ale niejednokrotnie mówiłam że Częstochowa to dla mnie stanowczo za daleko, tym bardziej, że spotkanie ma być raczej krótkie ale życzę wam żeby było to spotkanie wspaniałe udane i do wspominania przez lata
    Agnieszko zdaje się że mowa była o Wrocławiu (przełom lipca i sierpnia) ale potem była mowa o Warszawie, nie wiem na czym ostatecznie stanęło ale na 2- 3 dni byłabym chętna

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, a ja Ci odpowiedziałam w smsie, a potem na forum też - znajdę ,

Ale dobrze, że o tym napisałaś, bo po co masz się denerwować. Jak widzisz, wszystkie Ci odpowiedziałyśmy I mnie jest przykro, że nie dojadę- mamy w sobotę choinkę dla uczniów i tego samego dnia, tak jak Ci pisałam, wyjeżdżam na ferie. Ale Wam życzę udanego spotkania i fajnej zabawy
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 15-01-2018 o 10:52
    01.01.2016 (81 kg) ************************************************** **********

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa WsparciaGruszka

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ja w tym czasie pracuję, ferie mamy od 29 stycznia, a 27 mam imprezę w szkole- choinkę dla uczniów i muszę na niej być. Więc niestety też nie będę .
    - żeby nie być gołosłowna- odpisałam Aga
    Napisałaś Aga że tylko Krysia Ci odpisała, a ja sobie przypominam że oprócz mnie i właśnie Krysi, to jeszcze Kasia odpisala . Czyli Jola i Gruszka jeszcze sie nie zadeklarowały
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 15-01-2018 o 11:48

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Znowu mam tylko 5 min,może tym razem post mi nie zniknie
    Maniusiu
    ja szczerze mówiąc w ogóle nie potraktowałam twojego zaproszenia,że jest do mnieMyślałam o tym spotkaniu jako takim bardziej lokalnym,już kiedyś pisałam,że przyjazd do twojego miasta na kawkę jest jednak poza granicą mojego szaleństwaWyszło dość spontanicznie przy okazji wizyty Kalahari.I nie ma żadnego znaczenia czy jest u ciebie czy gdzie indziej.Z resztą nie wydaje mi się ,żebyście mnie oczekiwały więc nie było o czym pisać.Dla mnie to taki rodzaj spotkania jak latem z Kalahari - kto ma blisko ten wpada

Ale na Wrocław się oczywiście piszę jak było ustalone
    Warszawa to spontan Kalahari,tematu nie rozwinęła,więc pewnie coś tam się urodzi w ostatniej chwili.Na wypad do Warszawy to prawie zawsze jestem gotowa,mam tam kilka możliwości,więc i szybka kawka jak najbardziej realna

Mam nadzieję,że wieczorem już wszystko wróci do zwykłego porządku i wreszcie nadrobię zaleglości w pisaniu,teraz praca,praca,praca
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 15-01-2018 o 12:34
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ale zimno, wiatr taki zimny, że ma się wrażenie, że jest z 10 stopni mrozu...
    No właśnie Gruszko, dobrze to okreslilas "kto ma blisko ten wpada", ja też tak to odebrałam
    Maniusiu tak myślałam, że jest jakiś powód, że jest Cię mniej na forum ale nie myślałam, że taki...czasem jak człowiek nie ma problemu to sam co sobie znajdzie
    gruschka lubi to.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao, jak to dobrze, ze "cos" sie ruszylo na forum, dopisalo, dojasnilo, dopowiedzialo...zawsze jest to pozytywne i kreatywne!!!
    jolaaa--ja tez kiedys(nie tak dawno) wrzeszczalam z wscieklosci w samochodzie jadac bocznymi drogami..chyba pomoglo.
    to taka autoterapia, ktorej chce,domaga sie nasz organizm..?

jesli chodzi o letni wyjazd to podtrzymuje warszawe..koniec lipca-poczatek sierpnia 3-4-5-6? albo koniec sierpnia? l
    oczywiscie chcialabym zebyscie wszystkie przyjechaly-

nie pisze wiecej, poniewaz ciagle od kilku dni probuje sie skoncentrowac na "walizce" i kiepsko mi to wychodzi a lece jutro w poludnie

no to ciao

ps. nie wiem skad sie wziely te formy gram. w j.polskim; oflagowany budynek, do-pytac ,wtracanie co jakis czas slowa "tak" aga- co ty na to? dla mnie to sa jakies dziwolagi... a moze tylko dla mnie?
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 15-01-2018 o 16:07
    gruschka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów