Strona 501 z 2271 PierwszyPierwszy ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 1501 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 22708
Like Tree55497Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Jola, nasz dyrektor jak zwykle robi wszystko na ostatnią chwilę i teraz się obudził że została mu kasa na szkolenia. W związku z tym mamy teraz co tydzień
    Jolinkaa and gamma56 like this.
    01.01.2016 (81 kg) ************************************************** **********

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry :0
    jestem i czytam ale nie piszę na razie bo jakoś weny brak, jesienna szaruga mi nie służy, jakiś taki depresyjny nastrój mam ale dzisiaj idę na basen, może się trochę rozruszam fizycznie to i psychicznie będzie lepiej

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A ja Sabinko przed chwila coby rozladowac rozsadzajace mnie emocje ogolilam sie wszedzie tam, gdzie trzeba...
    coby ludzie nie pouciekali...jak mnie na basenach ogladac beda...
    Posprzatalam tez szflade w lazience, gdzie bylo tzw "szwarcmydlo i powidlo"... A zabieralam sie do tego od dawna jak pies do jeza!
    Deszcz u nas niestety dalej pada i nie moge wyjsc na ogrod...by to ges kopla!
    Dobrze by mi bowiem zrobilo wyjsc z domu ...i glowe ciut przewietrzyc...
    Wedle madrego powiedzenia:

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Oj no to się narobiło Maniusiu-a czy ten warsztat to zaufany jest?Nie zmajstrowali Ci tam coś,jak samochód zostawiłaś?
    to sąsiad to mam nadzieję że tak
    niestety elektryki nie robi a to coś w kablach poszło, Arturowi udało się na tyle naprawić że jedzie więc do elektryka doprowadzi autko
    Jolinkaa, gamma56 and Agnieszka111 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

no trochę się rozruszałam po basenie i nawet pieszo poszłam w obie strony
    a jeszcze idę wieczorkiem do koleżanki na piwko to też mam nadzieję będę miała dobry humor

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

hello Dziewuszki, a ja nie mam doła, ale mam za to dużo pracy, zostaję więc po godzinach, a potem mam chłopa więc szykuję kolacje, potem gadamy i tak mi czas ucieka, ale obiecuję w weekend pogadać z Wami.
    Miłego wieczoru

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Dobry wieczorek A ja tu nieśmiało z herbatką.

Jolinko – to śliczne okienko z pelargoniami to Twoje!?

Agnieszko – przyznaję, że też jestem zawsze pod wrażeniem wyglądu Anety Kręglickiej. Myślę, ze bardzo wcześnie znalazła receptę na to, jak o siebie dbać i to teraz procentuje .

Reginko - tak właśnie myślałam, że Ewa maczała trochę palce w tej Twojej przemianie. Prawdziwa czarodziejka! Cieszy mnie zwłaszcza ten zmniejszający się cukier. Rower bardzo lubię, ale za nic nie dochodzi do mnie, że to sport nie obciążający kolan. Przecież to właśnie kolanami macham cały czas, a przy górkach to już w ogóle muszę nimi naciskać ze zwiększoną siłą. Oczywiście nie odpuszczę go tak zupełnie, ale jednak na ostrożnie.

Madziu – widzę, że też zaczęłaś tworzyć poezje .Fajnie wiedzieć, że smak trufli jest intrygujący. A tak konkretniej?

Kasiu – ładna ta zima na Twoim obrazku, ale jakoś wcale za nią nie tęsknię . No może tylko na samą wigilię bym tak chciała. Baw się dobrze z tym swoim alternatywnym babińcem . Dla mnie już samo słowo SPA jest kuszące.

Sabinko – nasza Ty imprezowiczko! Mam nadzieję, że humorek już ok.?

Ewciu – to miłego wieczoru

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam wieczorową porą........jak ten brunet z filmu

Dzień mi się dzisiaj ciągnie niesamowicie-znowu cały dzień deszcz,znowu szaro,ponuro i już o 16tej ciemno w domu i trzeba było światło oświecić,żeby gazetę poczytać.Tak bardzo brakuje mi tego dziennego światła

Co do diety,to dzisiaj było dobrze oprócz obiadu-byliśmy z mężem na zakupach-zeszło nam sporo czasu i już nie było czasu,żeby sobie coś osobno gotować-miałam wiec do wyboru syna spaghetti z sosem,w którym były oliwki....brrrr...a grochówką ugotowaną dla męża.Wybrałam grochówkę na wędzonce-pyszna była.Wstyd,ale wciągnęłam talerz na obiad i talerz na kolację.Teraz czuję się jak balon-nie ma co nawet jutro na wagę wchodzić.

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Jolinko – to śliczne okienko z pelargoniami to Twoje!?
    Nie Krysiu...........nie poznałaś? To nasze okienko,nasze Zawziętaskowe,które Kasia na pierwszej stronie wkleiła-w pierwszym poście.Tylko fotka od strony ogrodu.Nasze forumowe pelargonie pięknie się rozrosły.Zobacz-nawet firaneczka ta sama,tylko szyby przetarłam
    A takie okienka śliczne można w skansenach znaleźć-lubię te klimaty.Byłaś kiedyś może w Skansenie w Chorzowie?

Cytat Zamieszczone przez evige [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    obiecuję w weekend pogadać z Wami
    No to będę Ewciu na Ciebie czekać

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    no trochę się rozruszałam po basenie i nawet pieszo poszłam w obie strony
    Brawo za ruch Sabinko i proszę nie dołuj nam się kochana-szkoda na to czasu.Ja staram się uśmiechać,choć pogoda ku temu nie skłania.

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    niestety elektryki nie robi a to coś w kablach poszło
    Elektryka....wrrrrr......mam nadzieję,że nie skrobnie Was za bardzo po kieszeni Maniusiu?

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    coby rozladowac rozsadzajace mnie emocje ogolilam sie wszedzie tam, gdzie trzeba...
    coby ludzie nie pouciekali...jak mnie na basenach ogladac beda...
    Wybacz.......zaczęłam się śmiać czytając ten Twój wpis-nie z samego faktu golenia,ale tak jakoś bez powodu-po prostu wesoło mi się zrobiło.Mateusz obok mecz ogląda i zastanawia się z czego tak chichoczę.Ale bez obawy Kasiu.......nie pisnę mu ani słowem o tym goleniu
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Jola, nasz dyrektor jak zwykle robi wszystko na ostatnią chwilę
    No tak-z tego co pamiętam,to nie pierwszy numer jaki Wam wywinął,a gdzie tam do końca roku szkolnego.Mam nadzieję,że jakoś przeżyłaś ten dzień biedulko.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam raz jeszcze wieczorkiem bo mam dobra wiadomosc do poduszki...
    Dzis byl dzien pelen emocji...i zlych i na szczescie tez i dobrych...

Dostalam decyzje o kursie! Narazie zaplaca mi co prawda tylko za trzy miesiace...ale co tam! zaczynam 9 grudnia!
    Koniec mego czekania! Dopielam swego!
    Ciekawa jestem jak zareaguje moj pracodawca... bedzie mi chcial dac urlop bezplatny czy wypowie mi umowe?

Z czego sie smialas ty Jolinko niedobra? Z golenia? No...nie lubie tego robic ale jak mus to mus!
    Zawsze sie pozacinam, bo mimo, ze maszynek typu Ladyprotector etc- w domu bez liku ja zawsze jakos tak to robie, ze potem zostaja mi krostki... Albo na piszczelach zaciecia!

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jolu pytalas o smak papaji...no coz...pewnie taka zerwana prosto z drzewa smakowalaby lepiej ale i tak jest ok.
    Papaja przypomina smakiem troche melony - jest lagodna i daje sie kombinowac z wieloma rzeczami...ja ja dzis jadlam z jogurtem naturalnym i granola na drugie sniadanie...
    Znalazlam przy okazji szukajac nazwy pewnego melona fajny link...
    Jolinkaa, gamma56 and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów