Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
Like Tree2Lubią to

Wątek: Mam 59 lat - chcę schudnąć, ale nie chcę się odchudzać

Bootsy jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Mam 59 lat - chcę schudnąć, ale nie chcę się odchudzać

Raport I. A właściwie raporcik, a nawet raportunio. Bo co tu mówić, plan był bogaty, za bogaty. A stało się tak, że wstałam za późno i nie ćwiczyłam rano. W ciągu dnia wyfugowałam pół łazienki, więc ćwiczyłam skrętoskłony, przysiady i klęki. Po południu przyszła sąsiadka na ploteczki i znów ćwiczenia w plecy. Za to na kolację tylko woda.

Dzisiaj, zgodnie z planem wyjazd na groby i cały dzień poza domem. Ćwiczeń brak, ale za to jedzenie racjonalne.

Awatar Jaga55
    Jaga55 jest nieaktywny Znany na forum

A jak tam odchudzanie?Pozdrawiam

O, jak cudnie, że ktoś do mnie zagląda! Odchudzania nie ma, za to chudnięcie jest! Od 17 listopada, kiedy się w końcu zważyłam, ubyło mi 2 kg i 20 dag (od najwyższej wagi - 7,40). Nie powiem jeszcze, ile ważę, bo wstyd mi. Sama zdziwiłam się, że te 2 kg spadły, bo wydawać by się mogło, że nic w tym kierunku nie zrobiłam. Ale jednak... Co mogło podziałać? Przede wszystkim staram się jeść baaardzo powoli i nie czekam, aż mocno zgłodnieję. Po drugie - porcje jedzenia zmniejszam po trochę (żeby nie było żal, że mało). Jem wszystko, co lubię, jednak w domu jest mało słodyczy, albo ich wcale nie ma. Dużo więcej piję wody i herbatki owocowej. Uwielbiam zieloną herbatę, ale musiałam z niej zrezygnować, bo zęby mi zżółkły jak u konia (może któraś z Was ma na to dobry sposób - domowy, bo panicznie się boję dentysty - takie pokolenie). Nie mogę się zmobilizować do regularnych ćwiczeń, ale sprzątam i gotuję przy skocznej muzyce. Jeśli ten trend spadkowy się utrzyma, to będzie oznaczało, że metoda działa. Tak na marginesie - mąż ma 2,5 kg mniej.
    Pozdrawiam

MiniMini57 jest nieaktywny Nowy na forum

Własnie zajrzałam tu i myślę, ze wspólnie możemy się wspierać
    Początkowo miałam tak samo jak Ty mega plan, który zawsze mi coś zaburzyło. Ogólnie to wprowadzałam go w życie 2 miesiące ale jest coraz bliżej utrzymania go tak jak sobie założyłam. Teraz motywuje mnie dodatkowo córa, która urodziła i też chce troszeczkę stracić na wadze. Ostatnio przyniosła nawet suplementy dla mnie therm line 40+ a dla siebie to samo tylko, ze forte. Zawsze to dodatkowa motywacja, ze nie jest się samym. Suplementy bierzemy od miesiąca ja straciłam w tym czasie 2kg córa 3,5 ale ona więcej ćwiczy Dzisiaj troszeczkę poszalałam bo zjadłam ciacho do kawy Jutro to odpracuję troszkę dłuższymi ćwiczeniami.
    Buduj nowe zdrowsze nawyki małymi krokami a zobaczysz, ze w końcu same z automatu staną się codziennością

Awatar Jaga55

Bootsywracaj bo potrzebne mi wsparcie. Sama nie daję rady

Awatar Jaga55

Szkoda, że odpuściłas schudnę sama

gosc123454 jest nieaktywny Znany na forum

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Awatar agaaa
    agaaa jest nieaktywny Znany na forum

i znowu te reklamy Bootsy wracaj, tez mam nadbagaż i musze sie go pozbyc, a razem jest raźniej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów