Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120
Like Tree14Lubią to

Wątek: RYBKA 68-zaczynam po raz enty..

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Chwaliszewo

Domyślnie Odp: RYBKA 68-zaczynam po raz enty..

Rybko masz racje kurcze coraz gorzej ze spadkiem wagi !!!!a właśnie na jaki kolor malujesz ??pozdrawiam i jak Malinka mówi niech moc zwalczania tłuszczu będzie z nami!!!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar opona66
    opona66 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Dużo mocy życzę i jak tam idzie malowanie
    Milutkiej soboty

Awatar Rybka 68
    Rybka 68 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie

Malinko-może nie odwiedzałyśmy się za często ale pamiętam cię z ,,moich,,czasów na forum-pozdrowionka

Oponko-z malowania nici dzisiaj jednak-przed 8 rano wstałam z bólem głowy,wzięłam tabsa i wstałam koło 10-potem na szybkie zakupy,szykowanie jedzenia córce bo coś przeziębiona leży a na dodatek mój M nie zdjął żyrandola-wkurzyłam się i sama dziś ściągnęłam.
    no i miałam tapetę na 1 metr wys,i się okazało,że ten ozdobny pasek-border mocno trzyma i klej nie złazi-masakra.
    jeśli chodzi o kolor to na 3 ścianach taki jasny szary a jedna ściana w tapecie w srebrno-brokatowe esy-floresy -środek a boki pasy podłużne biało-srebrno-brokatowe-tak dziwnie ale na ekspozycji w sklepie podobało mi się-do tego turkusowe dodatki,srebrne ramki.karnisz na srebrny zmienić muszę i żyrandol-----lubię jak coś się zmienia

1 etap -79,9
    2 etap-69,9 o 3 etapie nawet jeszcze nie marzę

Awatar opona66
    Wpisy na blogu
    3

To bedziesz miała pieknie już sobie to wyobraziłam
    ja też mam sypialnię jasno szare ściany i nie ma pomysłu na ściane za łożkiem
    Cytat Zamieszczone przez Rybka 68 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    karnisz na srebrny zmienić muszę i żyrandol-----lubię jak coś się zmienia
    ha ...kto nie lubi zmian
    chyba tylko nasi męzowie ,bo mojemu to tez niechce sie zmieniać ,tylko zawsze mowi po co -jak jest dobrze
    a dodatki turkus też mi sie marzą ,pewnie coś o tym pomyslę na święta

podziwiam Cie ze odkręciłas żyrandol ,bo ja pradu to nie ruszam

cięzko tak gotować gdy każdy co inne ma jeść,u mnie tez wydziwiają....syn nie chce dań warzywnych ,a córki miesnych i mącznych no jakiś koszmar ....

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Chwaliszewo

no to kofana będziesz miała kolorowomnie też czeka remont ale dopiero na wiosnępozdrawiam i miłej niedzieli

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Rybka 68
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie

Oponko-masz rację z mężami-ile już się nasłuchałam na temat remontu -tak było dobrze,nie masz na co kasy wydawać,nudzisz się chyba-dlatego o nic nie prosiłam i wszystko sama zdemontowałam-a wystarczy korki wyłączyć i cheja-i tu popełniam kolejny błąd bo pokazałam ,że i to potrafię

ja się zastanawiam czy nie puszczę za łóżkiem 2 pasków w odstępach tapety która będzie na przeciwnej ścianie-ale to na końcu zobaczę

nad wagą córki pracujemy z psychodietetykiem-na razie postęp w wadze żaden ale o wiele zdrowiej je tylko za mało żeby przytyć-długa droga przed nami

Syberio-za kolorowo nie będzie raczej bo nie lubię przesadzać z dodatkami -wolę minimalizm ,bez zbędnych kurzołapaczy
    Ostatnio edytowane przez Rybka 68 ; 05-02-2017 o 21:29

1 etap -79,9

Awatar opona66
    Wpisy na blogu
    3

Cytat Zamieszczone przez Rybka 68 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    tu popełniam kolejny błąd bo pokazałam ,że i to potrafię
    a to to na pewno ,bo oni sie szybko do tego przyzwyczajają u mnie to samo...

to sypialnie masz duza ,to mozesz poszaleć ,bo umnie wąska
    ja tapet boję sie zakładać ,bo potem chyba cięzko sie tego pozbyć

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Rybko, będziesz miała potem ślicznie . I kalorie spalają się
    To u mnie jest odwrotnie, dla mnie remont to katorga i zawsze bronię się przed nim jak mogę Ostatnio musieliśmy położyć wykładzinę na schodach , więc przy okazji trzeba było odmalować. Nawet ładnie mężowi wyszło: brązy i beże, bo takie lubię kolory. I pierwszy remont , gdy zgodnie wszystko robiliśmy, aż mój syn stwierdził, że to podejrzane Niestety, remonty wyzwalają w nas bestie

Awatar Krystyna67
    Krystyna67 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Witaj Rybko nie wiem czy wcześniej się już poznałyśmy
    Odchudzanie w samotności jest okropne. Po dwóch latach nieobecności na forum wróciłam z dużym jojem.
    Nie róbmy tego więcej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wspierajmy się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Pozdrawiam

Awatar Rybka 68
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie

Oponko-nie mam dużej sypialni-chyba 12 mkw-stoi łóżko(2 m/1,20m)-na przeciwko komoda długa,niska i na bocznej ścianie komódka -słupek-naokoło od 0,5 do 1 m luzu
    a tapety są super -ale te na flizelinie-smarujesz tylko ścianę i kładziesz tapetę-schodzi pięknie całymi pasami i niema śladu

Malinko-też lubię brązy i beże -na szczęście klimaty remontowe to moja bajka -tak jakoś wyszło
    ooo,czyżby remont był afrodyzjakiem?-na mnie jednak tak nie działa-pozdrowionka

Krystyno-nie kojarzę twego nicka-ale teraz jak najbardziej będziemy się wspierać-mnie też nie było na forum ponad 2 lata i wróciłam z wielkim jojcem

sufit pomalowany,cholerny border po 3 godzinach usunięty,pogipsowane i schnie do jutra
    córcia bardziej chora-kaszel ma okropny

ograniczam się z jedzeniem ale 4 herbatniki wpadły-na szczęście już nie ma

1 etap -79,9

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów