Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
Like Tree2Lubią to

Wątek: Nowa ja- teraz albo nigdy!

Awatar Nowa ja
    Nowa ja jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Nowa ja- teraz albo nigdy!

Witam Jak w tytule, teraz albo nigdy. Mam 41 lat , za sobą wieloletni ,zly związek , depresje i nadwagę. Na karku czuje oddech przemijającego czasu ,nie chce marnować kolejnych dni. Chce być wreszcie kobieta jaka zawsze chciałam być ale brakowało samozaparcia i odwagi. Jeśli sa tu kobietki które "zaczynają od nowa" nie tylko w kwestii odchudzania , to serdecznie zapraszam, w grupie sila
    Milego dnia Wszystkim!
    gruschka lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Nowa ja- teraz albo nigdy!

Też w okolicach twojego wieku zaczynałąm "od nowa".Da się
    Będę kibicować
    Usuwam wyboje na drodze od otyłości do nadwagi
    Potem pobiegnę po normalność
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Nowa ja
    Wpisy na blogu
    3

Dziekuje!
    gruschka lubi to.

Awatar Nowa ja
    Wpisy na blogu
    3

Dzien dobry!
    Szkoda ze nikt się do mnie nie podlacza Jestem na 3 dniu, wlaczam dzisiaj ćwiczenia. Jestem dobrej myśli, wlasciwie to jak nigdy wcześniej ,jestem przekonana ze tym razem osiagne zamierzone cele. Fajne uczucie !

gosc123454 jest nieaktywny Znany na forum

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Mariola1975 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Nowa ja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Dzien dobry!
    Szkoda ze nikt się do mnie nie podlacza Jestem na 3 dniu, wlaczam dzisiaj ćwiczenia. Jestem dobrej myśli, wlasciwie to jak nigdy wcześniej ,jestem przekonana ze tym razem osiagne zamierzone cele. Fajne uczucie !
    TRZYMAM KCIUKI Ja dziś się zalogowałam tutaj bo od jutra też zaczynam dietę. Forum wydaje się być fajne pomocne, a przede wszystkim są osoby na początku, w trakcie i już po. To daje fajny punkt odniesienia co mnie czeka. A tak naprawdę to stwierdziłam, że muszę coś zmienić w swoim życiu już 2 lata temu. Gadam od 2 lat, że się zabiorę i nic, podobnie jak ten gościu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Cały czas jestem pod wrażeniem, bo nie wiem czy ja bym się odważyła powiedzieć publicznie takie rzeczy. To mnie przekonało, że jak on może, to ja też. No i JUTRO ZACZYNAM !!!

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Nowa ja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Dzien dobry!
    Witaj, kibicuję Ci, aby udało się osiągnąć zamierzony cel! Widać, że motywacji Ci nie brakuje, a to pierwszy, bardzo ważny krok do sukcesu. Kolejne to odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Jaki trening realizujesz? Opowiedz coś więcej o ćwiczeniach, jakie włączyłaś, może będę mogła coś doradzić
    Ekspert sklepu ABCfitness

Jeich jest nieaktywny Banned

Zobacz tu:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Powinno pomóc – sam stosowałem i fenomenalne efekty.

Mariola1975 jest nieaktywny Nowy na forum

NOWA JA, przepraszam, że piszę w Twoim wątku, ale zaczęłam tu pisać, to kontynuuję. A być może Ciebie też zmotywuję.
    Ja mam już mały sukces - minus 4 kg ( prawie ). Stosuję dietę opartą głownie na Montignacu i podpatruję gościa na YT, który jest na tym samym etapie co ja.

claudia jest nieaktywny Nowy na forum

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów