Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Prawda czy fałsz? Kolejny trener online

lemonjoy jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Prawda czy fałsz? Kolejny trener online

Trener wydaje sie byc wiarygodny. Czy ktos wie cos wiecej na jego temat? Jakies opinie z wiarygonego zrodla?

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !
    Załączone miniatury Załączone miniatury Prawda czy fałsz? Kolejny trener online-3.png  

Jeich jest nieaktywny Banned

Domyślnie Odp: Prawda czy fałsz? Kolejny trener online

Ja równiez polecam!
    Zobacz tu:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Powinno pomóc – sam stosowałem i fenomenalne efekty.

Mariola1975 jest nieaktywny Nowy na forum

Nie znam kolesia, ale sądząc po ilości postów i reklam chyba jest mocno zdeterminowany w łapaniu "grubasów", co oznacza, że raczej nie ma za dużo klientów. W innym poście już pisałam, że boję się lodówki w domu otworzyć, bo wyskoczy jego reklama. Jest tego tak dużo, że aż źle się przegląda forum. Może się narażę Adminowi, ale albo nie widzi tego, albo nie chce widzieć jaki robi off topic'ów ten koleś.

claudia jest nieaktywny Nowy na forum

Korzystałam z usług pana Igora i polecam. Dieta spoko, nie chodzisz głodna, a ćwiczenia bardzo przyjemne. Schudłam, ale zamierzam to dalej kontynuować.

Mariolka123 jest nieaktywny Nowy na forum

Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej Ja swojej trenerki szukałam tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marzenka888 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja z trenerem ćwiczyłam, ale na siłce. No i dodatkowo stosowałam iqacai i po tygodniu miałam już pierwsze efekty. Waga spadła, nie chciało mi się ciągle jeść i ogólnie samopoczucie było lepsze.

Uprawnienia umieszczania postów