Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
Like Tree2Lubią to

Wątek: "Przydasie" - pakiet promocyjny.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: "Przydasie" - pakiet promocyjny.

Warto mieć w szafce kilka różnych herbat o różnych ciekawych smakach. Ja to zawsze mam skarbnicę. Zielona, czerwona, owocowa, do wyboru do koloru. Zdrowiej oszukiwać się herbatą, niż np. colą light. Polecam świetne herbaty, które można kupić w sklepach ekologicznych, nazywają się Pukka. Jest w wielu pysznych smakach i o dziwo jest nawet dość słodka, mimo, że nie zawiera cukru i jest w stu procentach organiczna. Korzeń lukrecji zawarty w składzie daje słodkawy smak.

Udało ci się zgubić kilka kilogramów? Nagradzaj się! Oczywiście nie tłustym pączkiem, ale na przykład manikiurem, pedikiurem, małym zabiegiem w spa, nowym ciuszkiem, który ładnie podkreśli zmiany w sylwetce

Awatar Sammysammy
    Sammysammy jest nieaktywny Znany na forum

Fajnie, że zaserwowałaś nam trochę takich ciekawostek! A z tym korzeniem lukrecji to jeszcze nic takiego nie próbowałam. Chyba warto, skoro polecasz!

Ja ze swojej strony mogę zostawić też kilka takich porad;
    ~dobrze jest zapisywać gdzieś, to co jemy i pijemy w ciągu dnia, bo daje nam to dużo większą świadomość i odpowiedzialność swojego jadłospisu i dużo łatwiej jest wyeliminować ewentualne błędy żywieniowe.
    ~ dobrym nawykiem jest picie wody, jednak zwykła woda może być potraktowana przez nasz organizm jako coś, co trzeba wyrzucić a pocie wody z odrobiną soku z cytryny powoduje, że nasz organizm włącza tryb filtracji i musi najpierw to co dobre z tej wody dla siebie zatrzymać a dopiero całą resztę wydalić. Taki myk pozwala nam lepiej nawodnić organizm, a dodatkowo sok z cytryny działa jak swoisty detoks. Odkwasza nam organizm i wspomaga metabolizm w pewnym stopniu.
    ~ warto wiedzieć, że nawyk całkowitego eliminowania tłuszczy z diety wcale nie przynosi wymiernych korzyści w kuracji odchudzającej. To te dobre tłuszcze powodują mniejsze wyrzuty insuliny do krwi, przez co na dłużej po takim posiłku jesteśmy syci. Warto wybierać "tłuste" produkty ale takie jak; awokado, oliwki, jaja, oliwę z oliwek, wiórki kokosowe, tłuste ryby morskie, orzechy. Warto przy tym pamiętać aby zbilansować ich ilość. To, że orzechy są zdrowe i zawierają tłuszcze potrzebne też m.in. do pracy mózgu nie oznacza, że masz zjeść od razu kilogram. Jeśli będziesz codziennie pamiętała o dodaniu jednej porcji do swojego jadłospisu to przytyć na pewno nie przytyjesz.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

• Suplementuj witaminę B3 i B6

Witamina B3 oraz B6 zmniejsza ochotę na węglowodany i słodycze. Witaminy te biorą czynny udział w przemianie energetycznej węglowodanów i tłuszczów. Witamina B3 pomoże także zmniejszyć ochotę na spożywanie alkoholu. Niedobór tych witamin powoduje zaburzenia w metabolizmie cukrów, przez co możemy mieć wzmożoną ochotę na słodkie.
    Witamina B3 obniża także poziom złego cholesterolu we krwi oraz wspomaga układ trawienny. Naturalnymi źródłami witaminy B3 w diecie są : drożdże piwne, orzeszki ziemne, także masło orzechowe, rośliny strączkowe oraz sery.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów