Strona 541 z 554 PierwszyPierwszy ... 41 441 491 531 539 540 541 542 543 551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,410 z 5538
Like Tree44Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Jak tam weekendowy nastrój ?
    Skoro nie na plażę - to może w góry ?

Miłego wypoczynku !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Goda jeszcze nie dała znaku co do przyjazdu do piernikowa a moj telefon ma blokade na zagranice no to nie moge zadzwonic ..
    Optus no fajne te mrówy a my ogrodniczki to wiadomo od razu zal roslinek a nie myslienie z e kulezanka robi nas w jajo .No i racja bo wiosna przyjdzie to bede siedziec na działce , oj ciagnie mnie juz okrutnie , dzis bylismy karmic ptaszki , ale ich lata jak im sie sypnie , najbardziej mnie smiesza dzwonce .No ale stoliki juz naszykowane , smich ze to slubny wymyslił zdobienie ich ,
    No ale jak robisz porzadki to kontroluj pod katem zdobienia przed wywaleniem , nigdy nie wiadomo co mozna z robic z takiego przydasia.
    Anoola no najbardziej by mi juz pasowało to dyrygowanie turystkami hihi juz padlina za wielka jestem i nawet kombinuje jak ulatwic se prace na działce , znaczy bedzie mniej drobnych roslinek a wiecej krzakow ,No ale te moje nocne godziny sa najfajniejsze jak tak pocichutku sobie cos robię i nikt d.. nie truje a prawda taka ze po tabletkach to i tak sie spi , musze z doktor pogadac moze cos słabszego mi zapisze.No własnie my lubimy takie rozne durnostrojki ,bo to mała rzecz a cieszy , tak jak ja durna te ozdobki robie że chata zapchana nimi a i tak jeszcze jakies plany robocze mam bo zapas półproduktow jest zachomikowany .A moglabys jeszcze fotki hibiskusa zrobic i wszystkich roslinek zebysmy mogły sie pozachwycac ..
    Nutko no trawy sa superowe tez ich troche mam.No tez bym sie cieszyła z takich widoczkow .
    Bonusiu no głowa Twoja w chmurach to i c zasu brak .

Awatar opty55

Nutko - śliczna trawa ! Też kiedyś taką miałam, ale niestety, mrozy ją pokonały.
    Może jednak nie trzeba będzie aż przed sądem swoich praw dochodzić ?
    Duże remonty planujesz na wiosnę ! Ja chyba też powoli dojrzewam do zrobienia "czegoś" ze swoimi czterema ścianami... O łazience dawno już myślałam, a teraz jeszcze mi się kuchnia marzy. Dość mam tej zielonej, wydaje mi się - że jest am ciemno.... Wrócę do białej.
    No i wszystkie drzwi do przemalowania, salon tez się prosi o czystą farbę. Jak skończę palić - to do rooty !
    Ale to na razie myślenie - a co wyjdzie, zobaczymy.
    Bońcia - duchy Cie rano straszyły ?
    Pewnie ciekawy nasz wątek - to nas podczytują.
    Sąsiadki dawno do nas nie zaglądały. Nawet nie wiem, czy ich watek jeszcze istnieje.

Awatar opty55

Maniu - jak nie masz czegoś ciekawszego do oglądania - to lista leci.
    Dobrze, będę patrzeć na to co wywalam.
    Ale raczej niczego "do strojenia" już do domu nie chcę.
    Ilość aniołków i puzlowych obrazów - wystarczy !!!

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Ddziewczyny siedze i czytam. Ale mam duze zaleglosci, kiedy spotkanie? Bo tak rozumiem.ze w piernikowie? Wybaczcie tykam jednym palcem

Goda_44 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilno

Poczytalam. Ale dzis dluzej nie moge, wiele u was dzialo sie
    Wpadne w niedziele wieczorem, bo przyjade co wilna wczesniej bede miala gosci
    I tu juz przenocuje
    Mania, jakie sliczne zdjecia,ANoolka jak widze zajela sie ogrodnictwem, chyba to zakazne hehe ,,,,,

Do spotkania sprobuje dostosowac, nie wiem jeszcze jak, ale bardzo chce
    Pozdrawiam wszystkie kruszynki serdecznie

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

No tak Goduniu......nie ma Cię i nie ma a Ty Święto miałaś .....coś mi lotało w głowie...ale co się odwlecze to nie uciecze !!!

Goduniu- spóźnione ale szczere z głębi mego serducha ! Zdrowia Ci życzę moc, CZASU, spełnienia marzeń, upragnionej wagi !!! Radości i miłości ! 100 LAT

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

U mnie nie ma słonka już czwarty dzień No taka listopadowa szaruga ...., rzygać się chce, paskudnie.Jestem w grodzie.

Poczytałam - Megi - dałaś cynk - zdrowiej już na dobre i wracaj Idę pooglądać "obrazki"

Nie mogłam w trakcie pisania stronki przewalić a ja tak chciałam zobaczyć te kolorowe mrówki ŚLICZNE !!

Obróciłam se dzień z nocą i mam przechlapane Muszę to wyprostować bo tak żyć się nie da.

Nutko - dobrze, że dokumentacja jest, nie dobrze , że do sądu musisz Miałam taka przeprawę jak Ślubas szedł na emeryturę , ale nim polazłam do sądu - udałam się do takiego poradnika prawnego specjalizującego się w tej dziedzinie. Gdyby chciał zdarł by kasiorę , ale pokazał na papiery identyczne do "przypadku" Ślubnego i z góry już było wiadomo, że sprawy nie wygra. Przepadły zarobki a winy uprzednich przepisów. Strasznie to skomplikowane było. Ale życzę Ci byś sprawy potoczyły się u Ciebie z dobrym skutkiem.

Yoanko- no biednaś Ty a i kocio TYŻ Taki ślicznotek miziasty Trzymaj się, będzie dobrze. !!!

No i zabyłam co było na poprzedniej stronce już .Poukładałam w pale..i poszło.

Nie mniej jednak słonka Wam życzę na weekend. Niech zaświeci bo zwariować można Szafa jak nic.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Ja tez Nutko lubie trawy. Ta ktora tu pokazalas super!
    Nie martw sie, mnie tez szlag trafia ze jestem tu od 1982 roku i teraz mam udawadniac lata pracy w Polsce bo inaczej nie dostane tutejszej emerytury. Nie, to nie ma zadnego wplywu na wysokosc mojej emerytury ale trza!
    Bonusia, zadne duchy, ile to razy sama tu czytasz niezalogowana? Ja mam na wszystkic swoich, ktore uzywam, do pracowego po swoj telefon zalogowane na stale.
    Opty, w gorach tez za cieplo. No marudze, co nie wolno?
    Wrocilam z zakupami, zaraz bede Ajsce gotowac.
    Ojej, ja juz 7 lat nie mam malowane, czyli tez mam myslec o jakim remoncie?
    Sasiadki do nas nie zagladaja? A my do nich zagladamy? Tez nie! I tu jest odpowiedz
    Mania takas ograniczona? Blizniaczki nie znasz? A tak zawsze mowilas ze znasz! Samo chocby podpuszczanie Cie na masengerze powinno Ci podpowiedziec ze wiewiora cos kombinuje! Siroto!
    Jak chcesz miec luzik na dzialce to rob tak jak ja – calkowity olew! Rosnie co chce a jak nie chce to nie rosnie
    Hibiskusa nie pokaze. Pokaze za rok to bedzie widac ile urosl tylko mi powiedz czy on sie musi po czyms piac czy po prostu lodyga bedzie sie robic coraz mocniejsza?
    A w sumie mnie moja dziewczynka od kapania Ajski nastraszyla… bo moze Ajsa jest uczulona na cos co mi rosnie? Ale chyba nie bo problemy sie zaczyely chyba zanim turystki przylecialy a wtedy jeszcze zadnych nowosci w ziemi nie bylo.
    Godus??? Czemu jednym palcem? Pozostalymi urodzinowy tort krecisz?
    Spoznione ale bardzo serdeczne

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sagus Ty taka komputerowa zdolniacha nie wiesz ze mozna pisac w wordzie? Tak tu najlepiej.

Uprawnienia umieszczania postów