Strona 3 z 180 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1792
Like Tree1474Lubią to

Wątek: Dukanowo, nie otrębowo :-) - Część 29

Awatar elzkami
    elzkami jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Dukanowo, nie otrębowo :-) - Część 28

Hejka.
    Krysiu-wiadomo:w domu najlepiej (ale do lekarzy nieco bardziej pod górkę...).Oby to już ostatnia Twoja parada po Krakowie była!
    Kasia, Krysia-jak wam idzie?
    Ivvi-gratuluję czwartej dziurki
    Filka-tak sobie myślę, czy nie było jakiejś pomyłki w wynikach pierwszych badań?Oby mąż nadal czuł się dobrze i nie potrzebował żadnych zabiegów sercowych.
    Jak wesele? Dobrze się czułaś w wybranej "starej" kreacji?
    Ja mam wesele na koniec sierpnia i też chyba niczego sobie nie kupię, jakoś mi się nie chce wydawać pieniędzy na kolejny pokrowiec na walenia
    Haniu-co u Ciebie (oprócz upału)?
    Wilku-jak po weekendzie? Miałaś dość kreacji?

15.01.2018 r-33.5 kg mniej.

Awatar elzkami
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Dukanowo, nie otrębowo :-) - Część 29

A jeśli chodzi o temat :Elka i upał, to faktycznie wychodzę z domu sporadycznie. Kiedy muszę,poty mnie zalewają okrutne-upał plus klimakterium...

Awatar ivettt
    ivettt jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zabrze

Hejka
    Dziewczyny mam już zamówione piękne łóżko dla dziewczynek w sumie 2500zł (!!!) - dla mnie kwota SZOK no ale na lata. Teraz szukam takich nieprzemakalnych prześcieradeł 80x200 możecie coś polecić??? Łóżko będę mieć 25 sierpnia.

Awatar Wilczurzyca
    Wilczurzyca jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez kasiula1 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ja też nie znoszę tych upałów powyżej 30 stopni Jeszcze nad jeziorem to chociaż wieczorem było chłodno a w mieście np. teraz jest północ a oddychać dalej nie ma czym
    Fajnie masz, że na weekend na mazury możecie wyskoczyć u nas to mało opłacalne! Udanego wypadu Wlku
    No jeszcze tydzień na koniec sierpnia będzie już tym będę żyła
    Kasiula mam tak samo jak Ty.. też się ratowałam siedzeniem w wodzie.. tylko głowę miałam na powierzchni..
    ..co do wypadu na mazury - to jechaliśmy 3h.. ale są miejsca, do których i w godzinę można dotrzeć.. poza tym mieszkam niedaleko 2 rzek
    W sierpniu też ruszacie w to samo miejsce czy zupełnie w inna stronę?

Cytat Zamieszczone przez krystyna123 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wypuścili mnie.
    Trafiłam znowu do szpitala. Karetką ale już bez sygnału więc nie było takiej jazdy jak poprzednio.
    Ponieważ bardzo chciałam wracać do domu to wyszłam z kilkoma skierowaniami do specjalistów i teraz terminy będą kilkumiesięczne.
    Trudno. Na głupotę nie ma rady.
    Oj Krysiu.. szpital to faktycznie nie najprzyjemniejsze miejsce.. ale te wszystkie badania zrobiliby Ci na miejscu.. a tak? Teraz będziesz ganiać w tym upale do specjalistów.. terminy dalekie.. wrrr! Tak nie wolno. Ja wiem, że wiesz.. ale trzeba to głośno powiedzieć! Do kogo i na kiedy się zapisałaś??? Zdrówka życzę i tulę mocno!!!

Cytat Zamieszczone przez elzkami [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wilku-jak po weekendzie? Miałaś dość kreacji?
    ..kreacji.. ahahaahh.. raczej spodenek i koszulek ..taaa.. nic na długi rękaw czy też długie spodnie się nie przydały.. za to marzyłam o wiatraku..
    ..poza tym bardzo mało spałam bo do szału doprowadzały mnie te małe kreatury: meszki, ćmy, komary, muchy i uj wie co jeszcze.. ale to długa i wulgarna historia, więc.. szkoda słów

Filuś cieszę się, że z mąszem lepiej
    Ivett nie pomogę.. nie znam się..
    Hania? Iwwi? Blathin? ..co tam u Was słychać?
    elzkami lubi to.

Awatar kasiula1
    kasiula1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    wrocław

[QUOTE=Wilczurzyca;3167184]Kasiula mam tak samo jak Ty.. też się ratowałam siedzeniem w wodzie.. tylko głowę miałam na powierzchni.. ..co do wypadu na mazury - to jechaliśmy 3h.. ale są miejsca, do których i w godzinę można dotrzeć.. poza tym mieszkam niedaleko 2 rzek W sierpniu też ruszacie w to samo miejsce czy zupełnie w inna stronę? [/QUOTE

]Wilku w sierpniu nad morze

Ale Ci zazdroszczę tej bliskości Mazur ekstra

dzisiaj we Wrocławiu ok 25 stopni, pogoda idealna, ale juz nadchodzi Afryka

trzymajcie się chudzinki
    elzkami and Wilczurzyca like this.
    I FAZA OD 01.01.2010-05.01.20102,6kg; II FAZA OD 07.01.2010....GDZIES DO CZERWCA; III FAZA OD 10.07 do 25.02 64,6kg KONIEC DIETY WAGA 64,3KG

Awatar filonesa
    filonesa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Witajcie

Już po weselu, było niesamowite, full wypas jak to się mówi, żarcia po kokardkę i to nie byle jakiego. Mało się bawiłam ,bo jak wiecie u mnie żałoba.

Elcia pomyłki nie było, holter założony na dobę zanotowal 24 epizody zagrazające życiu i 1300 mniejszych nieprawidłowości, W szpitalu też wykryli zaburzenia, tylko po podaniu leków wszystko się uspokoiło i na tym bazują ,że jak mąż będzie brał leki to być może sprawa nie wróci, bardzo ładnie zareagował na podane środki. Przedwczoraj tj, poniedziałek ponownie miał załozony holter, nie znamy wyników, bo lekarz na urlopie.
    Z resztą mój też, wczoraj spakowal walizki i zabrał dwójkę dzieci do tesciowej na 3 tygodnie. Zostałam z "moją" Kasią i " tak mi dobrze tak mi rób" luzik, byczę się jak nigdy
    Jeszcze dzisiaj idę na dostrojenie aparatów słuchowych, wiosną tego roku machnęłam sobie takie na uszy ( mam uszkodzony nerw słuchowy i niedosłuch)za 10 tys wyższej generacji i tak mi ustawili, że jak założę, to słyszę jak psy szczekają w sąsiednich miejscowościach, a głosu ludzkiego nie rozpoznaję z odległości 1-2 metrów. Fajne są te aparaty, malutkie, niewidoczne, a robią robotę ,że hej, tylko ustawić jest cięzko, bo jestem nietypowym przypadkiem, mam uszkodzony słuch na srednich i niskich falach, za to wysokie slyszę lepiej niż zdrowi i tu cały czas zagwozdka.

U nas pochmurno, ale ciepło, ślimaki się mnożą na grandę juz przestałam z nimi walczyć ,bo to jak walka z wiatrakami. 1-2 dni odpoczynku od upalów, ale i tak mi jest goraco. Teraz jest 7.26 i 18 stopni na "polu"

Pozdrowionka - Filka
    od 25.02.2016 znowu walka , a było już 76

krystyna123 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez ivettt [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Hejka
    Dziewczyny mam już zamówione piękne łóżko dla dziewczynek w sumie 2500zł (!!!) - dla mnie kwota SZOK no ale na lata. Teraz szukam takich nieprzemakalnych prześcieradeł 80x200 możecie coś polecić??? Łóżko będę mieć 25 sierpnia.
    Dzisiaj widziałam w najnowszej ulotce z Kauflandu taką propozycję : Nakładka nieprzemakalna na materac. Z czterema gumkami na rogach do umocowania na materacu. Wymiary 95x195 cm. Cena 29,99 Nie wiem czy o to chodzi ale może.

Kasia, Krysia-jak wam idzie?
    Nawet mi szło przez 2 dni.
    Dzisiaj poległam. Najadłam się pierogów z mięsem, kupionych w sklepie i na dodatek wcale nie były dobre.
    Jednak coś naprawdę ze mną jest nie tak.

Pozdrawiam wszystkie Panie.
    Napiszczie coś bo tęsknię.

Awatar elzkami
    Wpisy na blogu
    1

coś, coś,coś, coś,coś, coś,coś, coś,coś, coś,coś, coś .
    Wilczurzyca lubi to.

Awatar elzkami
    Wpisy na blogu
    1

Ivett-nie używałam takich prześcieradeł,chyba jakąś ceratkę rozkładałam pod normalnym.

Wilku-też Ci zazdraszczam bliskości Mazur.Za to ja mam do gór bliżej :P (ale i tam ostatnio nie bywam,a swego czasu zaliczyłam wszystko po naszej stronie, oprócz Rysów).Teraz chyba zdechłabym zaraz na wstępie.
    Kasiulka-to Twój bilet czy mężowy?
    Filka-trzeba mieć nadzieję,że leki załatwią wszystko!
    Odpoczywaj i dojrzewaj do diety :P
    Krysia:jeszcze coś? :P

Ja dzisiaj zjadłam tylko jeden posiłek:4 pałki kurzęcie i 2 pomidorki.Już najwyższa pora coś ze sobą zrobić, wesele tuż, tuż
    Byłam w pracy urządzać salę po malowaniu, poznosiłam trochę rzeczy z wyższego piętra i mój kręgosłup miał dosyć. Strasznie jest on zrypany, niestety. Coraz więcej tabletek z coraz mniejszym skutkiem. Neurolog sugeruje operację, ale raczej podziękuję...
    Buziaki
    Wilczurzyca lubi to.

krystyna123 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

coś, coś,coś, coś,coś, coś,coś, coś,coś, coś,coś, coś .
    Baaaaaaaaaaaardzo śmieszne. .
    Wilczurzyca lubi to.

Strona 3 z 180 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów