Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21
Pokaż wyniki od 201 do 202 z 202
Like Tree66Lubią to

Wątek: Odchudzanie po ciąży :-)

mirabelka1 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Odchudzanie po ciąży :-)

Ja mam rozstępy po ciąży.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 12-02-2016 o 14:27

justyna9874 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Odchudzanie po ciąży :-)

Witam serdecznie,
    Jako mama już 4 letniej córci chciałabym opisać jak długo walczyłam z nadwaga po ciąży. Myślę że każda z nas po urodzeniu dziecka chciałaby w pełni cieszyć się macierzyństwem. Jednak wiele z nas po porodzie boryka się z nadmierną ilością kilogramów i czuje się nieatrakcyjna. W moim przypadku było naprawdę źle. Zostało mi 11 kg i mimo karmienia piersią kilogramy nie spadały. Zdecydowałam się pójść do dietetyka. Dieta którą otrzymałam była bardzo rygorystyczna, nie dobrana do moich preferencji żywieniowych i niestety droga. wizyty też do najtańszych nie należały. początkowo spadło 3,5 kg jednak później źle się czułam,miałam problemy trawienne.Koleżanka poleciła mi abym skontaktowała się z Fundacją Medycyny Stylu Życia i to był strzał w dziesiątkę. Na początku przeprowadzono ze mną bezpłatną konsultacje i już po chwili wiedziałam że jest to inne rozwiązanie niż wszystkie metody które dotychczas stosowałam. Zaczęłam od badania swojego organizmu.Umówiłam się na wizytę i otrzymałam spersonalizowaną pod swój organizm dietę i zalecenia dotyczące nietolerancji pokarmowych, o których nie miałam zielonego pojęcia. W ciągu kolejnych 3 miesięcy schudłam 8 kg i waga cały czas spada. Czuje się świetnie i nareszcie cieszę się swoją figura i samopoczuciem. Mam zdecydowanie więcej energii i co ciekawe bardzo poprawiła się również cera oraz elastyczność skóry. Nie wierzyłam nigdy że składniki różnych produktów spożywczych mogą być nietolerowane przez mój organizm a jednak widzę zdecydowaną różnicę po odrzuceniu poszczególnych składników.Nie jest to żadna drakońska dieta. I przy dziecku które wymaga dużej uwagi, dieta nie sprawia mi najmniejszego problemu. Dziewczyny, zawalczcie o swoje. Podaje numer do kliniki. Zadzwońcie i zorientujcie się jak wygląda zdrowe i prawidłowe odchudzanie!!! Co jeszcze fajne, w Fundacji również robią badania dla naszych maluszków więc można również zadbać o ich przyszłość i zdrowie Polecam 223079061

Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21

Uprawnienia umieszczania postów