Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 202
Like Tree66Lubią to

Wątek: Odchudzanie po ciąży :-)

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Odchudzanie po ciąży :-)

Co do diety 1000 kalorii - uważam, że jest dla mnie najlepsza - przynajmniej zawsze była. Zwykle w miarę łatwo się chudło i nie było jojo. Teraz te zastoje...

Majacyr - wypijam ok. 2 l dziennie, w tym 1,5 l wody niegazowanej. Może powinnam więcej, ale to i tak jest dla mnie mega dużo. Zanim zaczęłam zwracać na to uwagę potrafiłam przez cały dzień wypić, np. jedną kawę i jedną herbatę i nic więcej.

Do endokrynologa nie mam szans się dostać na NFZ - w ciąży chodziłam prywatnie i tak naprawdę wielkie G mi to dało. Przepisał mi leki, których i tak nie brałam, bo ginekolog zabroniła twierdząc, że więcej szkody wyrządzą dziecku niż te wahania hormonów. Kosztowało mnie to ok. 700 zł - wizyty, badania i leki... Postanowiłam, że po wypłacie (bo w tym miesiącu jakoś krucho z kasą) pójdę zrobić badania prywatnie, zobaczę jakie wyniki i zdecyduję co dalej.

Ostatnio marudzę jak stara baba na ten NFZ, ale to naprawdę jest chore. Ciążę prowadziłam prywatnie, wszystkie badania prywatnie, do stomatologa zawsze prywatnie. Chyba tylko do internisty chodziłam na fundusz. Po ciąży stwierdziłam, że koniec z tym. Płacę składki, więc nie będę chodzić prywatnie - no chyba, że coś pilnego. Dobra, koniec narzekania

Wczorajszy dzień udany - rano byłam nastawiona, że koniec z dietą, że to i tak bez sensu, ale jakoś wytrzymałam. Limit 1000 kalorii przekroczyłam o jakieś 150, więc nie najgorzej zważywszy na moje nastawienie ostatnimi czasy. Zobaczymy co będzie dzisiaj. Postanowiłam, że do niedzieli nie wchodzę na wagę, żeby się nie denerwować więc suwaczek na razie zostaje bez zmian.

Miłego dnia!
    majacyr lubi to.

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Kochana znam problem z NFZ, z dziecmi do endo jeżdzę na NFZ do Lublina, byłam w sierpniu 2014, nastepna wizyta listopad 2015, a specjalista się potem wkurza, że tak rzadko przychodzimy.
    Gdzie się udaje chodzę na NFZ, dlaczego mam płacić, jak już i tak moje składki są odprowadzane.
    To dobrze, że pijesz około 2l dziennie
    Nie trzeba więcej.
    Dobrze, że dzień udany i że się nie poddałaś.
    Miłego dnia

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

ehh i po co my płacimy te składki jak wygląda to jak wygląd?

Awatar novaya

Wczorajszy dzień bez wpadek Dzisiejszy jak na razie również w porządku. Tak mówiąc szczerze, to zazwyczaj nie mam takich nieplanowanych wpadek. Zazwyczaj po prostu świadomie odpuszczam sobie dietę na jeden dzień - np. kiedy mamy gości. Zdarza się to rzadko, nawet bardzo. W sierpniu akurat mam zaplanowane dwa takie większe rodzinne spotkania - oba u mnie, więc wiem, że będą odstępstwa od diety. No chyba, że wcześniej zacznę w końcu chudnąć, to będzie mi szkoda zaprzepaścić efekty.

Korci mnie żeby wejść na wagę i sprawdzić, czy te ostatnie kilogramy, to było jakieś zatrzymanie wody. No bo wątpię żebym przytyła... Czekam jednak z ważeniem do niedzieli.

Ostatnio przeczytałam jeszcze raz moje 10 powodów, dla których chcę schudnąć i spostrzegłam, że nie ma tam jednego z ważniejszych powodów - chcę w końcu zrobić sobie tatuaż

Zrobienie tatuażu chodzi za mną już od kilku lat. Na początku bałam się trochę bólu, więc nie myślałam o tym na poważnie. Później było krucho z kasą - zawsze były ważniejsze wydatki. Kiedy byłam najbliżej zrobienia tatuażu, zaszłam w ciążę. Jeszcze będąc w ciąży postanowiłam, że jak tylko dojdę do siebie i zacznę jakoś po tej ciąży wyglądać, w końcu to zrobię

Mam jeszcze chwilkę, to idę poczytać co tam u Was.
    majacyr lubi to.

Awatar majacyr
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Tatuaż, a jaki jeżeli można wiedzieć?
    Ja mam jeden, ale jak schudłam to wygląda zdecydowanie lepiej, niż jak ważyłam 103kg.
    Więc tym bardziej nie możesz odpuszczać, musisz spełniać swoje marzenia.
    Trzymam kciuki

Awatar novaya

Nie wiem dokładnie jeszcze jaki - mam kilka typów zastanawiam się też nad tym żeby samemu sobie coś zaprojektować. Nie chcę tatuażu z jakimś wzniosłym przesłaniem, po prostu jakiś ładny wzór. Bardzo podobają mi się napisy, ale właśnie z uwagi na to, że nie chcę nadawać tatuażowi zbyt dużego znaczenia, napisy raczej odpadają. Na pewno chciałabym wytatuować sobie pewną, bardzo ważną dla mnie datę, ale byłby to bardzo mały tatuaż, np. na nadgarstku po wewnętrznej stronie. A tak poza tym to myślę żeby zrobić tatuaż na plecach, między łopatkami.

Mąż jest bardzo przeciwny wszelkim tatuażom i tak naprawdę to był główny powód, dla którego odwlekałam tę decyzję. W końcu stwierdziłam, że to moje ciało i mam prawo decydować za siebie - jak mu się nie będzie podobać, to niech nie patrzy
    Ostatnio edytowane przez novaya ; 31-07-2015 o 21:15
    majacyr lubi to.

Awatar majacyr
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Pozwolę sobie wrzucić mój tatuaż, zrobiłam go po śmierci mojej Mamy, przedstawia mamę ze zdjęcia, kiedy była ze mną w ciąży

A mnie się podoba coś takiego

Masz rację, to Twoje ciało.
    Makosza lubi to.

Awatar novaya

Majacyr - tatuaże portrety często są nieudane, ale widzę, że Twój akurat jest porządnie wykonany. A ten tatuaż z piórem też mi się podoba, jest bardzo delikatny.

Raport z dzisiaj:
    zjadłam ok. 900 kalorii,
    wypiłam mało, bo tylko ok. 1 l wody, plus jedną kawę.

Jutro chwila prawdy - ważenie. Jestem bardzo ciekawa. Korciło mnie dzisiaj żeby się zważyć, ale stwierdziłam, że po obiedzie i kolacji to bez sensu. Nie wiem jak to możliwe, ale weszłam dzisiaj w jeansy sprzed ciąży! Jeszcze niedawno nie było mowy żebym wciągnęła je na tyłek a co dopiero żebym je zapięła a dzisiaj mogłabym spokojnie wyjść w nich na ulicę (chociaż nie przepadam za tak opiętymi jeansami). SZOK Zobaczymy co jutro waga pokaże.
    majacyr lubi to.

Awatar majacyr
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Trzymam kciuki, żeby waga pięknie pokazała.
    Co do tatu, to ja mam w miejscu ruchomym i w zależności jak się ustawię, to albo ładnie widać twarz, albo tak sobie, ale chłopak wykonujący się przyłożył, choć był to jeden z jego pierwszych portretów.
    Nie jesteś głodna przy tych 900 kaloriach?
    Pytam, bo ja na dłuższą metę to nie dałabym rady tak mało jeść.
    Super, że zmieściłaś się w spodnie sprzed ciąży

Awatar novaya

Wpadam tylko na chwile, później Was wszystkie poodwiedzam.

Dzisiejsza waga 69,0 kg

Życzę wszystkim udanej niedzieli!
    majacyr and Makosza like this.

Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów