Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 202
Like Tree66Lubią to

Wątek: Odchudzanie po ciąży :-)

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Domyślnie Odp: Odchudzanie po ciąży :-)

Super
    Cieszę się razem z Tobą i gratuluję Ci spadku.

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuję

Bardzo cieszę się z tego spadku, bo bałam się, że coś jest nie tak. Te wahania wagi nieco mnie załamywały, ale koniec końców wyszło na to, że przez ostatnie 3 tygodnie straciłam 3 kilogramy, czyli średnia to 1 kg tygodniowo - super Gdybym utrzymała takie tempo, to w pierwszej połowie września powinnam osiągnąć pierwszy cel mojego odchudzania

Lecę poszperać w Waszych wątkach, wcześniej nie miałam za bardzo czasu.
    majacyr and Makosza like this.

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

No pięknie gratulacje

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Ja tez chcialam tatuaz, poszlam, zobaczylam motywy i wrocilam z kolczykiem w pepku. teraz sednio wyglada ale wczesniej malinka cytrynka.
    problem z motywem. choc po latach wiem, ze jakies delikatne ptaszki albo kwiaty bylyby czyms dla mnie. tylko teraz znalezc osobe, ktora naprawde potrafi. moze kiedys sie zdecyduje. ptaszki czanre, kwiatki kolorowe.

gratuluje spadku. ja mam w koncu wage na sobote, to znowu bede sie wazyc.

105........
    101,6........58
    Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar novaya

Dawno mnie nie było. Miałam problemy z netem a właściwie brak netu. Poza tym nie mam się czym chwalić - dieta w kratkę. Mieliśmy na weekend gości i jakoś tak wyszło, że w tym tygodniu nie mogłam się zmobilizować do powrotu na dietę. No cóż, bywa. W ten weekend my wyjeżdżamy, więc też na pewno nie będzie dietetycznie. Wiem, że zawsze się tak mówi, ale od poniedziałku zaczynam od nowa. Mam do zrzucenia jeszcze przynajmniej 15 kg, więc nie ma co, trzeba wziąć się do roboty.

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Trzymam kciuki ,żebyś wróciła na dobre tory.
    Miłego weekendu

Awatar novaya

Tak jak pisałam - od poniedziałku dieta

Na razie jeszcze bez liczenia kalorii, muszę najpierw wejść z powrotem w rytm posiłków itd. Nie ważyłam się jeszcze, więc żyję w błogiej nieświadomości i nie wiem jak bardzo zaprzepaściłam, to co już udało mi się osiągnąć. Obstawiam, że tak z 2 kg wróciło... Zobaczymy jutro.

Dzisiaj jedzenie OK. Trochę za mało wody wypiłam, ale skończyły się upały i nie chce mi się już tak dużo pić.

Lecę poczytać co słychać na forum.

Awatar novaya

Dzisiejsze ważenie miło mnie zaskoczyło Na wadze 70 kg. Nie zmieniam suwaczka, bo myślę, że tak naprawdę nie przytyłam, tylko po prostu jestem pełna i trochę wody mi się zatrzymało, bo ostatnio troszkę przesadzałam z solą. Daje sobie czas do końca tygodnia, jeśli nie wróci 69 kg wtedy zmienię suwaczek.

Awatar novaya

Te ostatnie ponad dwa tygodnie bez diety podziałały na mnie strasznie de-motywująco. Wiem na pewno, że nie chcę wyglądać tak, jak teraz, ale nie mogę się zmobilizować ani do diety ani tym bardziej do ćwiczeń. Niby od poniedziałku jestem znowu na diecie, ale nie idzie jak powinno. Nie liczę kalorii, jem dietetycznie, ale jakoś nie mam tego poczucia, że się odchudzam. O ćwiczeniach nawet nie będę wspominać. Zła jestem na siebie. Nie potrafię się zmobilizować. Moja samoocena leży. Nie podobam się sobie - tzn. moje ciało mi się nie podoba. Od porodu minęło już ponad 4 miesiące, więc usprawiedliwianie się, że jestem świeżo po ciąży powoli przestaje być adekwatne do rzeczywistości. Wiem, że muszę przestać planować a po prostu zacząć działać.

Postanowienia:
    1) jeść 4-5 posiłków dziennie - razem ok. 1000 kalorii,
    2) pić przynajmniej 1,5 litra wody dziennie,
    3) ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu,
    4) codziennie smarować całe ciało balsamem nawilżającym,
    5) robić peeling kawowy przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Tysiąc razy robiłam takie i podobne postanowienia, ale niestety jestem typem osoby, która żeby w ogóle ruszyć z miejsca musi sobie wszystko zaplanować, rozpisać, umieścić w tabelce - zawsze od nowa, zawsze to samo, ale muszę... Potraktuję tę próbę jako ostateczny test mojego charakteru. Jeśli tym razem się nie zmobilizuję, to odpuszczę - może po prostu mam być grubą, nieatrakcyjną kobietą.

Awatar Aldonkka
    Aldonkka jest nieaktywny Nowy na forum

A mi bardzo pomogło chodzenie na basen . Lubię pływac tak więc nie był to dla mnie absolutnie obowiązek ale po prostu miły czas na spędzenie wolnego czasu. Dzięki temu bardzo szybko udało mi się wrócić do dobrej kondycji. Poza tym starałam się jak najwięcej ruszac. Chodziłam na długie spacery, biegałam. Wyciągałam przy tym również męża Razem ze mną ćwiczył
    Zerknijcie sobie tutaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na stronie obecnie znajduje się fajny wpis na blogu o tym jak wrócić do formy po ciąży. Możecie tam sobie poczytać o tym jakie są mniej więcej sposoby.
    Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów