Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 202
Like Tree66Lubią to

Wątek: Odchudzanie po ciąży :-)

Awatar MalyWrobelek
    MalyWrobelek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Domyślnie Odp: Odchudzanie po ciąży :-)

Dzień dobry

Masz bardzo ładne założenia i postanowienia Ja też planuję zrobić sobie tatuaż jak schudnę. Tak w nagrodę Będę wpadać i śledzić Twoje poczynania

Pozdrawiam serdecznie
    Mały Wróbelek

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam oczywiście częściej

Aldonkka - jeśli chodzi o basen, to zdecydowanie odpada. Po prostu wiem, że się nie zmobilizuję a poza tym się wstydzę. Może moje 70 kg to nie jest jakieś ekstremum, ale nie ma opcji żebym się pokazała komukolwiek w stroju do pływania.

Wróbelku - dla mnie ten tatuaż miał być właśnie taką mega nagrodą, myślałam, że to mnie jakoś bardziej zmobilizuje.

Weekend minął ani dobrze, ani źle. Nie było całkiem dietetycznie, ale nie było też jakiś dużych wpadek. Dzisiaj jeśli chodzi o dietę to OK. Pierwszy dzień od dawna w 100% udany - dietetycznie, bo oczywiście nie poćwiczyłam. Naprawdę nie miałam dzisiaj czasu a teraz nie mam ani ochoty, ani siły już ćwiczyć.

Pocieszający jest jedynie fakt, że przez ten czas bez diety nie przytyłam jakoś szczególnie, bo tylko 1 kg na plusie. Jest dobrze.

Byłam dzisiaj na większych zakupach spożywczych Nakupowałam zdrowych rzeczy - piersi z kurczaka, serki wiejskie, warzywa itp. I nie kupiłam nic niedietetycznego Wierzę, że tym razem już naprawdę ruszę z miejsca.
    majacyr and Makosza like this.

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Awatar novaya

Mały raport z dzisiaj:
    - dieta OK,
    - ćwiczeń brak,
    - wody mało.

Niby coś tam idzie ku lepszemu, ale bez szału. Nie jestem zadowolona. W taki sposób to ja chyba nigdy nie schudnę. Ostatnio brak czasu na wszystko. Dzidzia staje się coraz bardziej absorbująca z czego się bardzo cieszę. Już coraz więcej tej mój synek potrafi

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Takie maluszki są fajne, bardzo lubię niemowlaki A ja odkryłam basen w tym roku, nauczyłam się pływać i okazało się strzałem w dziesiątkę. Co do wstydu, co cię obchodzą obcy ludzie ?
    pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za spadki
    Makosza lubi to.

Awatar novaya

Malinowa_Fela - teoretycznie zdanie obcych ludzi mnie nie interesuje, ale jakoś tak mam, że nie lubię pokazywać zbyt dużo ciała. Ostatni raz na basenie byłam w szkole podstawowej - na lekcjach pływania. Już jako dorosła nad morzem lub jeziorem rozebrałam się do stroju dosłownie kilka razy. Nawet jak ważyłam niewiele ponad 50 kg nie rozbierałam się na plaży, nie nosiłam krótkich spodenek i spódniczek...

Dzisiaj podobnie jak wczoraj:
    - dieta OK, w granicach 1000 kalorii (wracam na dobre tory z jedzeniem),
    - ćwiczeń brak,
    - wody ok. 1,5 litra.
    Makosza lubi to.

Awatar novaya

Dzisiaj, tak jak ostatnio, dietetycznie OK. Ćwiczeń w dalszym ciągu brak a wody ciut za mało. Po prostu nie chce mi się aż tak bardzo pić i o tym nie myślę w ciągu dnia. Muszę chyba ściągnąć jakąś aplikację na telefon - słyszałam, że są właśnie takie przypominające o piciu wody.

Sobota i pewnie też niedziela nie będą zbyt dietetyczne, bo mamy gości. Postaram się nie zaszaleć aż nadto, ale wiem, że łatwo nie będzie. Ledwo wróciłam na dietę a na początku zawsze jest najtrudniej, przynajmniej w moim przypadku. Plusem jest jednak to, że na szczęście ode mnie zależy co będziemy jeść Obmyśliłam menu, które powinno pasować wszystkim - i tym niebędącym na diecie i mnie. Nawet nie upiekłam ciasta, które zawsze było pozycją obowiązkową kiedy ktoś do nas przyjeżdżał. Postęp

Tessa81 jest nieaktywny Znany na forum

Gdzieś słyszałam że ponoć to co zjemy w weekend nie tuczy więc można jeść

A z ćwiczeniami to u mnie też masakra bo mam lenia w dupie
    Powodzenia w odchudzaniu życzę i udanego weekendu

Awatar novaya

Jakby weekendowe żarcie nie tuczyło, to świat byłby piękniejszy A ja na pewno...

Jako że dzisiaj początek akcji Do Października Waga Znika rano było ważenie, którego wynik miło mnie zaskoczył. Waga pokazała 69,7 kg czyli zanotowałam ponad półkilogramowy spadek zawsze coś.

Aha, zainstalowałam sobie na telefonie aplikację o nazwie Hydro - będzie mi przypominać o piciu wody. Dodatkowo aplikacja liczy też zapotrzebowanie na wodę. W moim przypadku wyszło - o zgrozo - 2 litry...

Miłej soboty!
    Ostatnio edytowane przez novaya ; 29-08-2015 o 08:23
    Makosza lubi to.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

A ja mam odwrotnie: początki diety są fajne ale im dalej w las tym gorzej. Ciężka sprawa z tymi gośćmi , mam jutro rodzinno-urodzinowego grilla i też muszę pilnować się.
    Życzę ci udanego weekendu pod każdym względem

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Hej, widzialam, ze do nas dolaczylas, do akcji. Fajnie. I o wodzie myslisz.
    Z woda jest tak, ze to przychodzi powoli. Lepiej jak do tych 2 litrow bedziesz dochodzic 2 miesiace niz od razu i mialoby byc Ci zle. Nie wolno zapominac, ze owoce, warzywa, zupy- tam tez jest woda.

105........
    101,6........58
    Makosza je, cwiczy i chudnie

Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów