Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 202
Like Tree66Lubią to

Wątek: Odchudzanie po ciąży :-)

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Odchudzanie po ciąży :-)

Jakoś przeżyłam weekend Nie było źle, chociaż z dietą nie miało to dużo wspólnego. Starałam się nie przegiąć i chyba mi się udało. W każdym razie był to bardzo miło spędzony weekend bez wyrzutów sumienia.

Dzisiaj powrót do diety i nawadniania Aplikacja w sumie fajna - przypomina o napiciu się, więc w moim przypadku jest to idealne rozwiązanie.

Malinowa_Fela - u mnie jest tak, że najtrudniej mi zacząć się odchudzać, wejść na odpowiednie tory. Jak już zacznę, to raczej się trzymam, więc takie grille i odwiedziny są bardzo zgubne dla mnie, bo nie pozwalają mi się dietowo rozkręcić. A jak tam Twój grill? Udało się jakoś powstrzymać od nadmiaru pokus?

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

Awatar Big Bride
    Big Bride jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Koszalin

Wpadam z rewizytą
    Po pierwsze gratuluję dzidziusia! Też mi się marzy ale chcę odłożyć troszkę pieniążków więc kilka lat muszę poczekać
    Widzę, że aktualnie masz taką wagę jak ja chciałabym mieć za rok ^^ Trochę zazdroszczę ale też trzymam kciuki za Twój cel ! A co do imprez i grilli u znajomych to podziwiam wszystkich, którzy potrafią nad sobą zapanować. Ja zjadam wtedy za trzech ;P

Awatar novaya

Ja też zawsze na grillach jadłam za trzech, do tego jeszcze piwko, które lubię wypić właśnie przy okazji grilla Ostatnio z powodu prób pozbycia się kilogramów jadam mniej nawet gdy mam gości dlatego troszeczkę się cieszę, że wakacje dobiegły końca. Skończą się niedługo te wszystkie grille

Awatar Big Bride
    Mieszka w
    Koszalin

Też na to czekam! W sumie to jedyny plus końca lata Choć przede mną jeszcze wesele kuzyna za 2 tygodnie ;/ (jestem pewna, że objem się jak głupia ;p )

Awatar novaya

Mały raport z dzisiaj:
    - dieta OK,
    - woda 2 litry,
    - ćwiczeń brak.

Awatar Big Bride
    Mieszka w
    Koszalin

Rzeczowy raport ^^ Miłego dnia i grzecznej dietki

Awatar novaya

Kurczę, jaki zakręcony dzień dzisiaj miałam. Dopiero tak naprawdę mam chwilkę dla siebie, chociaż jeszcze nie powiedziane, że się Młody nie obudzi, bo coś ostatnio niespokojnie śpi - chyba zęby idą

Dietetycznie dzisiaj OK. W prawdzie ostatnio nie liczę kalorii tak dokładnie jak wcześniej, ale wydaje mi się, że w 1000 kalorii się dzisiaj zmieściłam. Znowu udało mi się wypić 2 litry wody Ta aplikacja jednak się sprawdza. Co prawda sikam jak głupia... Miałam dzisiaj naprawdę silne postanowienie, że poćwiczę. W zasadzie od rana nosiłam się z zamiarem pokręcenia hula hopem, na dobry początek, ale nie miałam czasu i nie jest to wymówka. Teraz nie mam siły a poza tym nie chcę hałasować jak synek śpi a samego też go nie zostawię i nie pójdę sobie ćwiczyć. Może jutro mi się uda, chociaż zapowiada mi się pracowity dzień, plus wizyta z dzieckiem u lekarza w sąsiednim mieście, więc troszkę na to czasu pójdzie...

Awatar Big Bride
    Mieszka w
    Koszalin

łooo 1000 kalorii to strasznie mało :O A Ty jeszcze jesteś młodą, zabieganą mamą. Uważaj żeby się nie przemęczyć i osłabić.
    Mam nadzieję, że z dzidziusiem wszystko ok i lekarz tylko kontrolnie Przesyłam dla niego uściski - uwielbiam takie małe brzdące Ile już ma?

Awatar novaya

Dziękujemy za uściski
    Synek ma niecałe 5 miesięcy. A wizyta u lekarza faktycznie kontrolna.

Co do diety - zawsze kiedy się odchudzałam stosowałam właśnie dietę 1000 kalorii i efekty były zadowalające. O dziwo nigdy nie dopadało mnie klasyczne jo-jo. Kilogramy wracały zwykle po długim czasie z powodu maksymalnego braku samokontroli lub przyjmowania leków...

W sumie od maja straciłam już 10 kg. Niemal cały sierpień się obijałam i dieta jakoś mi nie szła. Teraz zamierzam już nie odpuszczać i osiągnąć najpierw ten cel z suwaczka (64 kg) a później jechać dalej

Awatar Big Bride
    Mieszka w
    Koszalin

ooo od maja 10 kg to świetny wynik! I wystarczyła Ci sama dieta czy jakiś ruch też dodawałaś? Ja tej 1000 kalorii boję się strasznie bo kiedyś mnie totalne jojo dopadło jak tylko przeszłam na dietę utrzymującą czyli ok 1700 ;/ Teraz testuję nówkę i zobaczymy co z tego będzie

Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów