Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 227
Like Tree194Lubią to

Wątek: 3 FAZA diety proteinowej dr Dukana - wszystko o utrwalaniu - Część 11

Awatar Emilcia55
    Emilcia55 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zawiercie

Domyślnie Odp: 3 FAZA diety proteinowej dr Dukana - wszystko o utrwalaniu - Część 10

U mnie wszystko się wyświetla jak należy.........................................
    Początek diety 28,08.2012 IV faza od 24.05.2013

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Domyślnie Odp: 3 FAZA diety proteinowej dr Dukana - wszystko o utrwalaniu - Część 10

Ta herbatka to Verdin fix .
    Przy okazji...piękna puszka.
    U nas strasznie wiało....były też przerwy w dostawie prądu.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Goldwingerka1800
    Goldwingerka1800 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Cytat Zamieszczone przez iluminatia17 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    zdjęcie tej herbatki sie nie załączyło?
    U mnie jest, ale jest to Verdin fix zielone opakowanie.

IV Faza od 8 listopada 2010roku
    Nie jestem IDEALNA, ale WYSTARCZAJĄCO dobra.

iluminatia17 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

No mi sie nie załączyło jakoś to zdjęcie, bo moj komputer żyje własnym życiem,ale wiem o która chodzi bo pracuje w ross gdzie ją mamy w ofercie wiec kupię po pracy:-) herbaciarą nie jestem, bo od dziecka herbat nie pijałam ale troche sie do nich przekonałam ostatnio :-)

Pozbylam się chyba ogromnego nadmiaru wody i ważymy dziś ślicznie : 73 kilogramy-czyli najniższa wartość na tych moich...widełkach wagowych przy tej wadze czuje sie najlepiej, przy 75 czuje sie dobrze, a gdy rośnie ponad wymiar kminię co tu czlowiek robi nie tak. I po raz kolejny okazuje się, że panikowanie jest nie potrzebne nalezy tylko ocenić dobrze co jest przyczyną dużego wzrostu i do boju
    Sonka57 and Emilcia55 like this.

styczeń 2013 : 118 kg III faza-wrzesień 2013 : 73-74 kg styczeń: 76kg

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Cytat Zamieszczone przez iluminatia17 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Pozbylam się chyba ogromnego nadmiaru wody i ważymy dziś ślicznie : 73 kilogramy-czyli najniższa wartość na tych moich...widełkach
    Rozumiem, że kłopot zażegnany, gratuluję .

No mi sie nie załączyło jakoś to zdjęcie,
    Bo nie masz funkcji w ustawieniach.
    Wejdź w PROFOL, następnie po lewej stronie masz:OGÓLNE USTAWIENIA-wejdź
    a następnie :OPCJE WYŚWIETLANIA WĄTKÓW , zaznacz pokaż obrazy, a na końcu strony kliknij ZAPISZ ZMIANY

Mieszka w
    Warszawa

dzięki za wskazówkę Goldi, już zmieniłam ustawienia
    Co do wzrostów i spadków to założe się,że jeszcze wiele razy wpadnę tu z krzykiem że waga mi wzrosła ten typ tak ma po prostu. Zawsze panika na kompanii jak waga rośnie, ale może to znak że jestem bardzo czujna i nie olewam sprawy. Gdybym olała trzecią fazę przez natłok moich wczesniejszych narzekań i bolączek napewno wazyłabym już około 80 kilogramów, a tak to... jest git
    Goldwingerka1800 and Sonka57 like this.

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Co do wzrostów i spadków to założe się,że jeszcze wiele razy wpadnę tu z krzykiem że waga mi wzrosła ten typ tak ma po prostu.
    I wpadaj, za każdym razem, a przy tym drzyj się w niebo głosy, a my zawsze popędzimy na ratunek .
    I nie olewaj, bo później będzie zawsze gorzej, a tak alarm na kompani, wojsko na baczność do raportu, i wykonać rozkaz.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

ważymy dziś ślicznie : 73 kilogramy-czyli najniższa wartość na tych moich...widełkach wagowych
    super......... super........ super .
    Zawsze panika na kompanii jak waga rośnie,
    też miałam to bardzo, bardzo długo..aż pewnego dnia doszło do mnie że to ja pociągam za sznurki............kiedy waga rośnie paskudnie ( a bywa to często) to bywam zła ale już nie panikuję, szukam przyczyny ( bo zawsze jest) a potem wszystkimi znanymi mi sposobami walczę z nadwyżką.......nieraz długo .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Goldwingerka1800 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I wpadaj, za każdym razem, a przy tym drzyj się w niebo głosy, a my zawsze popędzimy na ratunek .
    I za to właśnie Was uwielbiam Goldi )

Sonka, często masz spore wzrosty wagowe? Ja tutaj poznałam dopiero sposoby na siebie, nauczyłyscie mnie dotrzegać przyczyny wzrostów, uczyć samokontroli na kazdym kroku :-) Nie mowie że jest to dla mnie zawsze proste i oczywiste, ale mi czas sprzyja i wiem coraz wiecej.
    Dawny grubas którym byłam nie mial w sobie żadnej konsekwencji, odpowiedzialności za wlasne ciało. Teraz poszło w drugą stronę, że panikuje przy wzroście bo bardzo mi zależy by nową wagę utrzymać i uczę się bycia konsekwentną.

Chcialam was zapytać, jak na trzeciej fazie dozować sobie nabiał w postaci np. chudego sera twarogowego? Jaka ilość na tydzień lub dzień jest Waszym zdaniem odpowiednia? Jaką ilość jogurtów spożywacie/ spożywałyście na trójce?
    Buziaki środowe czy tylko ja mam wrażenie, że ten czas tak zasuwa??

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

jak na trzeciej fazie dozować sobie nabiał w postaci np. chudego sera twarogowego? Jaka ilość na tydzień lub dzień jest Waszym zdaniem odpowiednia? Jaką ilość jogurtów spożywacie/ spożywałyście na trójce?
    Sera twarogowego możesz zjeść do 400g dziennie, przy większej ilości waga zatrzymuje się, i później rośnie.
    Jogurt zawsze jadłam i jem, 1 do 2 dziennie ale nie zawsze.

Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów