Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
Like Tree37Lubią to

Wątek: Mój pierwszy raz z Proteinami

Awatar AgaSommer
    AgaSommer jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Red face Mój pierwszy raz z Proteinami

Mam na imię Agnieszka. Wracam tutaj po kilku latach nieobecności. Tym razem zaczynam walkę z nadwagą z dietą proteinową. Mam nadzieję, że dzięki niej w końcu uda mi się osiągnąć mój wymarzony cel. Dziś pierwszy dzień. Rozpoczynam z:
    waga - 89 kg
    pępek - 109 cm
    biodra - 118 cm
    Faza I rozpoczęta dziś rano. Planuję ją trzymać jakieś 7-10 dni ale to zależy jeszcze od mojego samopoczucia. Jak na chwilę obecnie czuję się dobrze. To będzie najcięższy dzień bo jednocześnie dziś rzuciłam palenie. Mam sporą motywację i wierze że mi się uda.

Awatar Goldwingerka1800
    Goldwingerka1800 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz z Proteinami

Witaj Agnieszko
    Zadanie przed Tobą nie lada , ale myślę, że sobie poradzisz przy niewielkim wsparciu forum .
    Proponowałabym także nie ciągnąć I fazy tak długo, odwodnisz się, osłabisz, a chudnięcie tak naprawdę zaczyna się od II fazy.
    Masz wejść w ketozę, więc pociągnij 3-5 dni, i wskakuj na II fazę.
    Tutaj jesteś sama, więc zapraszam Cię do wątku, który tętni życiem, i jest na nim wiele dziewczyn w sytuacji zbliżonej do Twojej .
    Zapraszam
    II faza diety proteinowej Dukana - Część 15 - Strona 50
    Sonka57 and sQlitynka like this.

IV Faza od 8 listopada 2010roku
    Nie jestem IDEALNA, ale WYSTARCZAJĄCO dobra.

Awatar AgaSommer
    Mieszka w
    Warszawa

Dziękuję za wpis i dziękuję za zaproszenie do innego wątku na pewno tam zajrzę ale mimo wszystko czy ktoś będzie mnie wspierał tutaj czy nie postanowiłam że jednak go poprowadzę. Zrobię to sama dla siebie opisywanie zmagań suwak itp. to motywuje.
    Jak do tej pory dietka utrzymana i nie palenie również.

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Cytat Zamieszczone przez AgaSommer [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    dziękuję za zaproszenie do innego wątku na pewno tam zajrzę ale mimo wszystko czy ktoś będzie mnie wspierał tutaj czy nie postanowiłam że jednak go poprowadzę.
    Super, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby być na kilku wątkach, tak większość z nas czyni .
    ŻYCZĘ powodzenia .

Awatar Rashmi
    Rashmi jest nieaktywny Znany na forum

To i ja wpadam się przywitać podzielam zdanie że można na kilku wątkach pisać ,a to bardzo bardzo pomaga wsparcie w naszej dietce jest bezcenne tym bardziej ,że czym dłużej tym bardziej mamy potrzebę podzielenia się odczuciami i doświadczeniami z innymi dukankami
    Goldi ma zupełną rację ,żeby fazy uderzeniowej nie ciągnąć tak długo niepotrzebne obciążanie organizmu
    pozdrawiam i życzę powodzenia
    26.01,2014r - zaczynam swoją walkę....i wygram...wiem to
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ZAPRASZAM

30min stepper skrętny,15min zumba,20min Mel B,10min boczki Tiffany

Awatar Loveee
    Loveee jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Brzesko

Hej Na diecie białkowej byłam dłużej pare lat temu i z 85 schudłam do 75. Niestety powróciłam tu z wagą 96 Gdy się obudziłam próbowałam znowu diety białkowej, owszem waga spadła ale po świętach zgubione kg wróciły. Ta dieta jest dobra jak masz silną wolę i wiesz że wytrwasz. Waga szybko spada, ale efekty łatwo zaprzepaścić. Niestety, tutaj także odstępstwo od diety i każdy grzech powoduje wzrost wagi.

Teraz jestem na diecie MŻ i liczę kalorie. Waga spada, jem zdrowo i to na co mam ochotę tylko w mniejszych ilościach.

Wybór diety to indywidualna sprawa. Życzę Ci powodzenia i dużych spadków.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Kropeczki
    Kropeczki jest nieaktywny Znany na forum

Witaj!
    również sobie dukam, już albo dopiero ^^ ponad miesiąc i trzeci raz na tej diecie... Bardzo ją lubię, ale niestety poprzednie dwa razy nie udało mi się jej zakoñczyć jak należy i stąd mój powrót... Również nie polecam ciągnięcia fazy uderzeniowej tak długo... Zmęczy cię i to zupełnie niepotrzebnie... Polecam 6-7 dni maks, poczujesz przypływ mocy, ale nie zostaniesz przeczołgana wiem, bo też zawadiacko już tak próbowałam, nie warto... Będę zaglądać i trzymać kciuki!
    Pij dużo wody i daj znać jak leci ^^
    Pozdrawiam i do zobaczonka!!!

Mój domek:

Awatar AgaSommer
    Mieszka w
    Warszawa

Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Dziś mój 2 dzień. Dużo czytałam różnych wątków i byłam szczególnie zdziwiona gdy okazywało się że osoby na tej diecie już po pierwszym dniu traciły kg. Miałam się zważyć dopiero po zakończeniu I fazy ale nie wytrzymałam z ciekawości. Wlazłam rano na wagę i miałam pewność że nic się nie zmieni bo byłam pewna że coś nie tak robię z dietą a tu niespodzianka. Wyświetlacz wskazał 87.5 kg czyli 1.5 kg mniej w jeden dzień. Myślę że jak tak dalej pójdzie faktycznie skrócę pierwszy etap. Czuję się dobrze mam sporo energii ale również mroczki przed oczami. No i dalej nie palę!!! Na śniadanko był omlet.

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Cytat Zamieszczone przez AgaSommer [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wyświetlacz wskazał 87.5 kg czyli 1.5 kg mniej w jeden dzień. Myślę że jak tak dalej pójdzie faktycznie skrócę pierwszy etap. Czuję się dobrze mam sporo energii ale również mroczki przed oczami. No i dalej nie palę!!! Na śniadanko był omlet.
    Brawo za niepalenie .
    A te 1,5kg to woda, stąd naprawdopodobniej te mroczki .
    Dlatego nadal obstaję przy zmniejszeniu I fazy, jak poczujesz w ustach metaliczny smak, to będzie znaczyło, że jesteś w ketozie, więc wskakuj
    na II fazę, i chudnij sobie szczęśliwie i bezpiecznie .
    Kropeczki and sQlitynka like this.

Awatar sQlitynka
    sQlitynka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Ballina

To i ja się przywitam z nowymi dziewuszkami
    WITAM WAS!!!
    Wszystkie rady typu skrócenia uderzeniówki bardzo polecam. Nie ma sensu się męczyć i katować, nie zapominajcie że na uderzeniówce przychodzi dzień osłabienia i zmęczenia. Nie zniechęcajcie się tylko trwajcie, tu znajdziecie wsparcie
    AgaSommer 7-10 dni to jest za długo, masz podobny suwaczek do mojego (kg do zrzucenia), spokojnie wystarczy 5dni. A najlepiej zrobić test Dukana i przeczytać książkę Gratuluje pierwszych spadków!! Ja na uderzeniówce zrzuciłam 5kg
    Kropeczki życzę Ci aby tym razem się udało Tylko przestrzegaj reguł książki ;D
    Pozdrawiam i życzę spadeczków.

Nie ważne ile razu upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów