Strona 2 z 498 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 4978
Like Tree6019Lubią to

Wątek: II faza diety proteinowej Dukana - Część 19

Awatar sQlitynka
    sQlitynka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Ballina

Domyślnie Odp: II faza diety proteinowej Dukana - Część 18

Jeszcze nie śpię więc w końcu płodzę wypowiedź.
    Decyzja zapadła, 3 miesiące się obijałam, wczoraj po obiedzie powiedziałam dość, wracam do diety Do końca dnia dietka utrzymana
    Iza0915 Na wstępie witam Z dziewczynami bardzo daleko się dochodzi Obyś doszła do swojego celu.
    W sprawie suwaczka niestety, ale strona jest w trakcie przeniesienia, więc dużo rzeczy jest po blokowanych. Tak więc na chwilę obecną nie można wstawiać nic w sygnaturze (miejsce gdzie wklejamy strażaka) Nawet linki z google lub innych stron nie działają. Pewnie dla bezpieczeństwa. Co nie zmienia faktu, że polecam tak jak już ktoś wspomniał, podawaj wagę co poniedziałek do południa, mamy tabelkę podsumowującą nasze zmagania. Bardzo motywująca
    Ostatnio edytowane przez sQlitynka ; 20-08-2014 o 01:24 Powód: Literówka
    Goldwingerka1800 and Sonka57 like this.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Nie ważne ile razu upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Iza0915 jest nieaktywny Znany na forum

sQlitynka, dziękuję za wyjaśnienie.
    Sonka, z tym nałożeniem na talerz i zostawieniem na nim - to bardzo dobry pomysł nie tylko na ciasto !!!
    Jeżeli dobrze zrozumiałam , to Ty jeszcze chudłaś na III Fazie?

Dzisiaj mam 100g mniej. To już ostatni dzień P, od jutra już PW. Chce mi się warzyw.

I ETAP ( 4.08.2014-10.08.2014) 112,7kg – 109,7kg = 3kg, II ETAP od 11.08.2014

Awatar Goldwingerka1800
    Goldwingerka1800 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Iza dobrze Ci idzie, oby tak cały czas, a schudniesz pięknie .

Cytat Zamieszczone przez Iza0915 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Sonka, z tym nałożeniem na talerz i zostawieniem na nim - to bardzo dobry pomysł nie tylko na ciasto !!!
    Tak, tak bałagan na talerzu w trakcie imprez, sprawdza się .

IV Faza od 8 listopada 2010roku
    Nie jestem IDEALNA, ale WYSTARCZAJĄCO dobra.

Goldi wytłumasz mi jak jest z Twoimi suwaczkami? Rozumiem, że jesteś na IV fazie - czyli utrwalaniu? A startowałaś z 78 , czy ze 102 kg?

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Goldi wytłumasz mi jak jest z Twoimi suwaczkami? Rozumiem, że jesteś na IV fazie - czyli utrwalaniu? A startowałaś z 78 , czy ze 102 kg?
    Pierwszy suwaczek jest mój, a drugi mojego męża .

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Hej ,
    Cytat Zamieszczone przez sQlitynka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    dość, wracam do diety
    i to jest najlepsza decyzja jaką mogłaś podjąć ...jedyna słuszna , niech nikt ani nic nie przeszkodzi Ci w dojściu do celu czyli do wagi 63 kg.

to prawda, tylko.................pomysł nie jest mój a naszej Goldwingerki .
    Jeżeli dobrze zrozumiałam , to Ty jeszcze chudłaś na III Fazie?
    nie , na 3-ce przytyłam około 2,5 kg i na koniec 3-jki ważyłam 88 kg z plusem zamiast 86 kg..........dopiero na przełomie 3jki i 4-rki , a właściwie to na początku 4,fazy zabrałam się za siebie z pomocą Antony , mojego dobrego ducha i zwaliłam najpierw te /średnio/ 2,5 kg do wagi 86 ...................a potem kolejne kilogramy do wagi 72,5.
    Dzisiaj mam 100g mniej.
    zobacz.............wydaje się , że to niewiele a 10 dni po 100 gram to cały kilogram mniej .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar sQlitynka
    Mieszka w
    Wrocław/Ballina

Hejka, kolejny dzień za mną, dietka trzymana, tylko tyle piłam że brzuch wygląda jakbym w ciąży była (Nie, nie jestem )
    Ja nie lubię babradź w jedzeniu, owszem jest to sposób, ale ja wszystkim mówiłam że jestem na diecie I choć dużo było nie miłych zdań, typu jaka to ta dieta jest bee, to najbardziej co mnie po tym zadowalało ich mina, jak schudłam Teraz jak wróciłam do diety znowu, to dziewczyny z pracy mówią że jak schudnę to będę jak patyk Mam taką nadzieję

Awatar Goldwingerka1800
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Cytat Zamieszczone przez sQlitynka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ja nie lubię babradź w jedzeniu, owszem jest to sposób, ale ja wszystkim mówiłam że jestem na diecie
    Każdy sposób dobry, jak się sprawdza w życiu.

Teraz jak wróciłam do diety znowu, to dziewczyny z pracy mówią że jak schudnę to będę jak patyk Mam taką nadzieję
    Jak by nie patrzeć, są to słowa podszyte zawiścią.
    Wiem jak wyglądasz, i patyczak Ci nie grozi , tylko piękna kobieca figurka .
    Nie odpuszczaj sobie teraz, bo wiesz jak łatwo popaść w rezygnację, i popuszczenie sobie cugli, a jak trudno wrócić na właściwe tory.
    Sama to teraz przerabiam, więc dobrze Ciebie rozumiem , dasz radę bo jesteś konsekwentną osobą.
    Trzymam kciuki za Ciebie, za siebie za wszystkie odchudzające się dziewczyny .
    Sonka57 and sQlitynka like this.

Tłumaczenie wszystkim, że jestem na diecie i dlatego nie jem i nie piję wywołuje zawsze dużo komentarzy. I do tego każdy jest w tym specjalistą!!! A ja bym sobie chciała po prostu po cichutku chudnąć... .

I dzisiaj mam o 100g mniej !!!!

Ale jutro będzie pewnie więcej - bo dzisiaj pierwszy dzień PW. Jak myślicie ile mogę się spodziewać?
    Ile u Was przybywało ja zaczynałyście dni warzywne?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...38aa0c5d52.png

Goldi już rozumiem Twoje suwaczki !

Miłego dnia życzę!!!

Awatar sQlitynka
    Mieszka w
    Wrocław/Ballina

Na początku mnie to bardzo denerwowało, ale potem te wszystkie mądrości specjalistów zaczęły mnie śmieszyć Nie wiedzą, a wymyślają
    Gratulacje kolejnych spadków!!! Tak jak Sonka pisała 10 dni i masz kilogram
    Nie koniecznie musisz przytyć na PW. Mi się zdarzało że skakał kilogram, ale 2 dnia PW wracała waga do normy, albo było spadkowo (W większości spadkowo). Niegdy nic nie wiadomo, zależne od organizmu.
    Miłego dnia życzę

Edit: Iza0915 zostałaś już dodana do ogólnej tabelki, którą możesz znaleźć pod moim suwaczkiem.
    Ostatnio edytowane przez sQlitynka ; 21-08-2014 o 11:20

Strona 2 z 498 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów