Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 398
Like Tree3Lubią to

Wątek: Ratunku, nie chudne na Dukanie!

Jo_anna jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Ratunku, nie chudne na Dukanie!

dziekuje ci serdecznie za szybka odpowiedz , powiedz mi jeszcze z czym moge sobie zaserwowac dzis rybe na obiad?
    mam dzis pierwszy dzien diety ,nie moge zadnych warzyw i pozostaje mi tylko patrzec jak rodzinka wcina rybe z surowka

Awatar agnesssss
    agnesssss jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Jesteś na uderzeniówce, więc warzywka odpadają. Zrób sobie sosik na bazie serka z jogurtem i dodaj do niego czosnku lub troszkę musztardy Dijon lub odrobinę chrzanu. Wychodzą pyszne sosy i bardzo fajnie komponują się z mięskiem i rybą.

Początek diety 30.10.09

Asia_grudniowa jest nieaktywny Nowy na forum

Unhappy Odp: Ratunku, nie chudne na Dukanie!

Witam wszystkie dukanki......
    Pomóżcie mi bo jestem w kropce. Dziś 7 dzień diety i zero spadku wagi? co robie zle, co moge zrobić aby waga wreszcie drgnęła. Jestem podlamana, bo diete zaczynałam z ogromnym zapałem a dzis stanęłam na wage i ZERO, nic nie schudłam.

omelka1 Guest

Cytat Zamieszczone przez Asia_grudniowa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Pomóżcie mi bo jestem w kropce. Dziś 7 dzień diety i zero spadku wagi? co robie zle, co moge zrobić aby waga wreszcie drgnęła. Jestem podlamana, bo diete zaczynałam z ogromnym zapałem a dzis stanęłam na wage i ZERO, nic nie schudłam.
    To faktycznie demobilizujące.Jeżeli przestrzegałaś diety włącznie z piciem wody i nic nie drgnęło to może masz chorą tarczycę?

Question Odp: Ratunku, nie chudne na Dukanie!

Możliwe, ze to tarczyca, bo przez ostatnie 3 lata, sporo przytyłam, bez specjalnych zmian nawyków żywieniowych....a z tarczycą mam przejscia od kilkunastu lat. Gdy byłam nastolatką wykryto mi guzki, ale po zrobienieu badań hormonów i styntygrafii , lekarz zdecydował ze nie poda mi hormonów bo nie widzi sensu, tarczyca pracuje tak jak trzeba a guzki maja byc pod kontrolą.

Po jakimś czasie okazało sie ze znikły mi guzki na lewym płacie, ponoć ciaża wyregulowała wsio. Nic sie nie powieksza, więc póki co, stanęło tylko na kontrolowaniu.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Asia_grudniowa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    podaj przykladowe menu, napisz ile pijesz, może popełniasz jakiś błąd ...aaa i zrób sobie suwaczek (kliknij na któryś i dalej zgodnie z instrukcją)...

Suwaczek juz miałam, tylko wziął sie i znikł....
    -sniadanie serek biały z posiekaną zieloną cebulką-pół kostki serka chudego.
    -obiad, pierś z kurczaka w ziołach, do tego sos z jogurtu z koperkiem i czosnkiem
    -przękąska-jogurt z otrębami
    kolacja-filet z pangi z pieprzem cytrynowym
    mięso przygotowuje w piekarniku, bez tłusczu.
    do tego czarna i czerwona herbata , bez cukru z cytryną

szadzik jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry

witam, mam ten sam problem, jestem na Dukanie od 2 miesiecy.
    W pierwszym waga spadla o 4 kg a teraz od miesiaca ani drgnie.
    I pomimo, ze przestrzegam wsyzstkich zalecen Dukana, waga nie spada, po ubraniach nie widze bym chudla.
    Jestem zalamana. Co prawda jeszcze sie trzymam tej diety ale motywacja spadla juz praktycznie do zera. Jelsi do konca miesiaca nie spadni anwet o pol kg to rezygnuje. Pytanie tylko DLACZEGO? Problemow z tarczyca nie mam, nikt w rodzinie rowniez sie z tym nie borykal.
    Czy to mozliwe ze Dukan na mnie nie dziala? a jesli tak to jaka dieta zadziala?

Lena100 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Toruń

To nie będzie pocieszające, ale ja tez nie chudnę. Jestem na diecie juz 10 dzień a waga spadła zaledwie kilogram. Jestem załamana. Mam nadzieję, że waga się ruszy . Protal to moja ostatnia szansa pozdrawiam. Lena

Delmarta jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Białystok

Witam. Ja jestem na Dukanie od 4 stycznia. Zaczęłam 4-ty tydzień. W ciągu pierwszego tyg. schudłam 2,5kg i od tamtej pory waga stoi. Robię wszystko zgodnie z zaleceniami i nic. Na dodatek ćwiczę minimum godzinę dziennie na siłowni 4-5 razy w tyg. Jestem załamana i zastanawiam się czy nie przerwać diety. Wydaje mi się że może nie jest dla mnie i nic mi juz nie pomoze

Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów