Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Wątek: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wątek techniczny ;)

Awatar kasiula25
    kasiula25 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński

Domyślnie Odp: Jak przeszukiwać forum, znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Słowniczek.

Wybacz nie jestem chyba zbyt kumata jesli chodzi o Sw
    Nie wiem wpisałam to słowo- edycja i klikam na zapisz i NIC
    Ostatnio edytowane przez kasiula25 ; 24-01-2010 o 13:30

Faza I- 18.01-22.01.2010 - 3kg..
    Dawno temu...

Tym razem musi się udac!!!

Awatar airbus
    airbus jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: Jak przeszukiwać forum, znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Słowniczek.

Cytat Zamieszczone przez kasiula25 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wybacz nie jestem chyba zbyt kumata jesli chodzi o Sw
    Nie wiem wpisałam to słowo- edycja i klikam na zapisz i NIC
    Juz chyba wiem w czym problem
    Zmodyfikowany adres wklejasz do paska adresu przegladarki i wciskasz ENTER. Teraz mozesz podac PIN i zmienic wage. Pozniej klikasz juz tylko Dalej.

Kod ktory masz w podpisie nie zmienia sie.

DISCLAIMER:
    Wszystkie moje wypowiedzi są jedynie osobistymi opiniami i mają charakter czysto informacyjny.
    Nie należy ich traktować jak zaleceń. Nie ponoszę odpowiedzialności za sposób w jaki zostaną odebrane.
    W razie wątpliwości postępuj zgodnie z własnymi przekonaniami, bądź skontaktuj się ze specjalistą.

Awatar kasiula25
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński

Zrobiłam tak jak napisałeś .... i gdy wcisnełam Enter to pojawiło się:
    Nieprawidłowy URL

Adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]=http://straznik.dieta.pl/][/url]1904 zawiera znaki, które nie powinny występować w miejscu, w którym je znaleziono.
    Może to być spowodowane nieprawidłowym wpisaniem adresu, jednak może to być również próba oszustwa polegająca na skierowaniu pod adres serwisu, który możesz błędnie uznać za godny zaufania.

Dawno temu...

Awatar airbus
    Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez kasiula25 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Zrobiłam tak jak napisałeś .... i gdy wcisnełam Enter to pojawiło się:
    Nieprawidłowy URL
    http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?edycja=15684b5a1e2dbfcd1.png
    Wklej to co powyzej, ENTER, podaj PIN, zmien wage, klikaj Dalej. Gotowe

DISCLAIMER:
    Wszystkie moje wypowiedzi są jedynie osobistymi opiniami i mają charakter czysto informacyjny.
    Nie należy ich traktować jak zaleceń. Nie ponoszę odpowiedzialności za sposób w jaki zostaną odebrane.
    W razie wątpliwości postępuj zgodnie z własnymi przekonaniami, bądź skontaktuj się ze specjalistą.

Awatar kasiula25
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński

Bardzo dziekuję

Dawno temu...

avatarka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Witam!
    Jestem z wami od 25.1.!0. Wdrażam się dopiero w poruszaniu się po forum , bardzo pomocne są twoje wskazówki airbus. To co podałeś w instrukcji już potrafię,ale mam jeszcze do Ciebie pytanko. Czy aby oglądać fotki danych osób to muszę ich mieć w swoich znajomych? Bo gdy wejdę w zakładkę "społeczność" to rzeczywiście są albumy,ale wydaje mi się ,że nie wszystkie wnioskując po tekstach na forach np. Jak pięknie schudłaś xyz i chcę znależć tę xyz i nie mogę(jej fotki oczywiście) Airbus myślę że pomożesz krajance ,Ty przypadkiem nie studiujesz na Politechnice?
    Dukam od 25.01.10

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar airbus
    Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez avatarka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Czy aby oglądać fotki danych osób to muszę ich mieć w swoich znajomych?
    MOzliwosc ogladania albumow zalezy od statusu jaki maja ustawiony (prywatny {dla przyjaciol i moderatorow}; publiczny {dla wszystkich}). Aby ogladac zdjecia prywatne, msisz byc w "znajomych" danej osoby.

Co do Politechniki - przypadkiem tak Ty tez? a podobno taki nie do poznania jestem

DISCLAIMER:

Awatar zarianka
    zarianka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Białystok

Mam pytanie. Jak wstawiać emotikony do tekstu?

Awatar airbus
    Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez zarianka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Mam pytanie. Jak wstawiać emotikony do tekstu?
    Najlatwiej bedzie jesli zienisz domyslny edytor postów na Standardowy, lyb Zaawansowany WYSIWYG.
    Aby to zrobić:
    Dieta.pl | Profil - opcje
    Klikasz powyzszy link i na dole strony w sekcji Interfejs edytora postów ustawiasz Standardowy; ewentalnie WYSIWYG [emotki sa po prawej stronie, wystarczy kliknac i zostaje wstawiona]. Mysle, ze dla Ciebie najwygodniejszy bedzie edytor WYSIWYG. Nie bedzie kody BB, a zmiany beda widoczne od reki.

DISCLAIMER:

Awatar zarianka
    zarianka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Białystok

Cytat Zamieszczone przez airbus [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Najlatwiej bedzie jesli zienisz domyslny edytor postów na Standardowy, lyb Zaawansowany WYSIWYG.
    Aby to zrobić:
    Dieta.pl | Profil - opcje
    Klikasz powyzszy link i na dole strony w sekcji Interfejs edytora postów ustawiasz Standardowy; ewentalnie WYSIWYG [emotki sa po prawej stronie, wystarczy kliknac i zostaje wstawiona]. Mysle, ze dla Ciebie najwygodniejszy bedzie edytor WYSIWYG. Nie bedzie kody BB, a zmiany beda widoczne od reki.

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów