Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Jak wytrzymać na wakacjach za granicą?

Awatar Piraga
    Piraga jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Jak wytrzymać na wakacjach za granicą?

nitsh, kochana te 6 kilosów to zrzucisz do lipca a nie z końcem lipca

My jedziemy najprawdopodobniej na Ciovo, to jest koło Trogiru, aczkolwiek jak nam się tam nie spodoba, to znajdziemy jakąś inną miejscowość w pobliżu. Wyjazd za 2 tygodnie z małym haczykiem, o ile nie stanie się jakaś katastrofa, typu cięzka choroba gnoma (tfu, tfu). Więc w Chorwacji się raczej nie spotkamy, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie spotkać się o wiele bliżej, wszak daleko od siebie nie mieszkamy i nie musimy w tym celu jechać na wakacje

Mnie alkohol nie ciągnie wcale, bo ogólnie mało pijąca jestem, gorzej z fastfoodami i lodami... Ja chyba tam postawię jednak na owoce morza, chociaż nie przepadam i drogie, to jednak biorąc pod uwagę mój wstręt ostatnio do protein wydaje się to być jedynym wyjściem. No i warzywa, trudno najwyżej opuszczę jedną P, przy mojej wadze i tak nie powinnam przytyć a może nawet uda się schudnać, jeśli nie będę grzeszyć.
    Aktualny suwak
    Najniższa, zanotowana waga
    Na dukanie od 22.04.2010 spadek z 85 do 70. III faza od 1.08.2010. Obecnie trochę III, trochę IV a tak naprawdę sama nie wiem co.

Karolinka01 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez nitsh9 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Karolinka.. jak to na wakacjach alkoholi unikac
    też się zastanawiam nad tym jak na wakacjach unikać nie tylko alkoholi ale też pysznych lodów, pizzy, gyrossa, kababów, sałatek z oliwą z oliwek( szczególnie w obcji all inclusive) ... no po prostu sie nie da ... pal sześć ... teraz bez wyjazdu za granice i z ćwiczeniami przytylo mi sie 2 kg ...nie dajmy sie zwariować ..czego sobie i Wam zyczę

---------- Wiadomość dodana o 06:07 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 06:04 ----------

Cytat Zamieszczone przez Piraga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wyjazd za 2 tygodnie
    to tak jak my ...jedziemy za 2 tygodnie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Piraga
    Mieszka w
    Kraków

Karolinko ważne, żeby jak już się zgrzeszyło nie myśleć "skoro raz zgrzeszyłam to mogę i drugi", tylko szybko wejść na właściwe tory i trwać dalej w postanowieniach. Dla mnie opcja All, by odpadała ze względu na bardzo słabą wolę. Wiem, że żarłabym i piła bez ograniczeń.
    Aktualny suwak
    Na dukanie od 22.04.2010 spadek z 85 do 70. III faza od 1.08.2010. Obecnie trochę III, trochę IV a tak naprawdę sama nie wiem co.

Mieszka w
    Wrocław

ja tam na wakacjach wolę obcje all inclusive zamiast czas spędzac na zakupach i gotowaniu ... i tak cenowo na to samo albo taniej wyjdzie 800zł hotel 4* z przelotem ubezpieczeniem, transeferem na osobe dorosła na tydzien ... w Turcji - a ile płacicie za Chorwacje?

---------- Wiadomość dodana o 09:10 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:08 ----------

a wydaje mi sie ze czy bede wybierała w restauracjach sklepach na wakcajach czy w restauracji all inclusive na to samo wyjdzie ...jak masz silna wolę i jakiś cel dasz rade jak nie to i tak sie nie uda - nie ma sie co oszukiwać

Awatar Piraga
    Mieszka w
    Kraków

Nie wiem ile nas to wyjdzie, bo organizujemy sobie sami. Jedziemy samochodem, zatrzymujemy się gdzie i kiedy chcemy, możemy pozwiedzać dużo więcej, niż na zorganizowanych wczasach, no i miejsce noclegowe możemy obejrzeć na żywo, zanim się zdecydujemy a nie polegac na obrazkach z katalogu. Oczywiście na takie zorganizowane wczasy też jeździliśmy i bardzo sobie chwaliłam, ale teraz chcemy pozwiedzać a nie siedzieć w jednym miejscu, stąd taki wybór.

---------- Wiadomość dodana o 10:14 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:13 ----------

Cytat Zamieszczone przez Karolinka01 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    jak masz silna wolę
    No własnie o to chodzi, że ja nie mam i jakbym miała cos "za darmo" to byłoby mi sie dużo ciężej powstrzymać
    Aktualny suwak

Mieszka w
    Wrocław

No własnie o to chodzi, że ja nie mam i jakbym miała cos "za darmo" to byłoby mi sie dużo ciężej powstrzymać
    oj teraz tez masz całe sklepy do dyspozycji, cala lodówke w zasięgu reki i dajesz rade, tam tez dasz rade...

---------- Wiadomość dodana o 09:22 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:17 ----------

Nie wiem ile nas to wyjdzie, bo organizujemy sobie sami. Jedziemy samochodem, zatrzymujemy się gdzie i kiedy chcemy, możemy pozwiedzać dużo więcej, niż na zorganizowanych wczasach, no i miejsce noclegowe możemy obejrzeć na żywo, zanim się zdecydujemy a nie polegac na obrazkach z katalogu.
    no własnie nie wiadomo ile na co wydamy, trzeba mieć stale zapas pieniazków bo nie wiadomo kiedy cos w aucie nawali, ile beda kosztowały noclegi, wyzywienie i ewentualne leki czy lekarz ... ja wolę to zaplanowac wcześniej i opłacić a zabrac ze soba tylko na ewentualne sytuacje extra, lekarza, wynajęcie samochodu, prezenty

poza tym z małym dzieckiem nastawiam sie bardziej na stacjonarny wypoczynek niz wycieczki, wycieczek mam juz dosyc, najeździlam sie swego czasu jako pilot.

Awatar Piraga
    Mieszka w
    Kraków

Nie no, bez przesady, wiemy ile kosztują tam noclegi i mamy zaplanowaną odpowiednią kwotę na ten cel. Lekarz i samochód załatwia odpowiednie ubezpieczenie (to samo może się zresztą przytrafić i tutaj na miejscu, tez trzeba iść do lekarza a jak trzeba to chodze prywatnie i też trzeba auto naprawić). Zapas pieniędzy też zawsze mam, nie żyję od pierwszego do pierwszego, więc to wszystko jest rzeczą względną. Nie o to mi chodziło w tym watku, żeby dyskutować jaka forma wypoczynku jest najlepsza, bo ile osób, tyle preferencji.
    Aktualny suwak

Awatar madzialenka84
    madzialenka84 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    USA

Dziewczyny jadace do Chorwacji--> ja tez wybieram sie ze znajomymi do chorwacji w drugim tyg sierpnia, w sumie to mamy zamiar jechac w ciemno, jescze nie wiemy dokladnie gdzie. Moze mozecie cos polecic, jesli juz bylyscie, miasto, pensjonat/hotel a moze macie nawet linki do hoteli/pensjonatow do ktorych jedziecie lub kiedys bylyscie?

---------- Wiadomość dodana o 13:29 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:42 ----------

A jesli chodzi o diete za granica to ja po 16 dniach diety pojechalam na 5 dniowa wycieczke do Austrii na fazie PW. Jednka nie udalo mi sie trzymac diety -posilki sniadania i kolacje musialam jesc takie jakie byly no i jeszcz normalne kanapki robione na zwiedzanie, musiala jesc to co bylo, trudno. Po wycieczce znowu jestem na fazie P. jesli chodzi o wage to zadnego wzrostu wagi ,a nawet spadek o 0.5 gdyz bylo duzo spalania kalorii w postaci chodzenia.

Mysle ze na wyjezdzie jesli nie ma innej mozliwosci trzeba jesc to co jest dostepne, a potem normalnie wrocic do diety.

elaDudek jest nieaktywny Nowy na forum

Ja zwykle przygotowuje się fizycznie i mentalnie do wyjazdu więc jestem przygotowana na jakieś poznawanie smaków więc dietę delikatnie naciągam A do zmiany klimatu przygotowuje się czytając np takie strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Gdzie można znaleźć porady gdzie i co zabrać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów