Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: 8 kg/2 miesiace bez cwiczen - czy dobrze robie

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: 8 kg/2 miesiace bez cwiczen - czy dobrze robie

nooo obwisła skóra to zmora wiekszosci osob, ktore sie odchudzaja i maja do zrzucenia duzo. Ćwiczenia są pomocne. ładnie modelują sylwetkę.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Cytat Zamieszczone przez Jajadźka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trizer nie uchroni Cię przed obwisłą skórą, ale pomoże schudnąć i przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Tak jak ćwiczenia, ostre przyprawy, regularne posiłki. Jak wyglądają zabiegi, na które chodzisz @ewelinawarchol? Na pewno na wiszącą skórę pomogą kremy. Ujędrnią skórę, uelastycznią, napną ją i poprawią jej strukturę. Sam proces nakładania kremu będzie działał na skórę, jako masaż i poprawi jej kondycję. Można wykonywać go specjalnymi rękawicami. Kremy do ujędrniania są głównie przeznaczone dla kobiet, ale nie ma żadnych przeciwskazań by stosowali je mężczyźni.
    Zacznę od tego, że te zabiegi wygrałam w konkursie Cały indywidualny plan na bieżąco układa mi fizjoterapeutka. Teraz mam serię seansów w saunie na podczerwień, po których biorę prysznic i idę na body wrapping. Body wrapping polega na nałożeniu na ciało specjalnych żeli, na bazie bardzo skoncentrowanych wyciągów z roślin, między innymi mięty pieprzowej, cynamonu, arniki górskiej, czy bluszczu. Mają one działanie bardzo mocno rozgrzewające, tak, że skóra aż robi się czerwona i trochę parzy. Po nałożeniu żelu na nogi, uda, pośladki, brzuch i ramiona jestem owijana przezroczystą folią. Następnie kładę się na łóżku do masażu, jestem przykrywana ręcznikami i kocem i tak leżę przez 30 minut, by te kosmetyki dobrze zadziałały na skórę. Najgorsze jest pierwsze 5-10 minut, bo wtedy faktycznie skóra prawie parzy. Później uczucie parzenia zmienia się w przyjemne ciepło, aż w końcu całkiem wygasa. Skóra już zrobiła się mniej pomarszczona i gładsza. Po serii body wrappingu mam mieć serię okładów z gorącej borowiny, a potem, na koniec serię kilku zabiegów z wykorzystaniem urządzenia SPM. Urządzenie to wykorzystuje masaż podciśnieniem, trochę tak jak stawianie baniek. Wygładza się skóra, rozbijają komórki tłuszczowe oraz likwiduje się cellulit.

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

a ja teżsię zapisałam na podobne zabiegi udało mi się wywalczyć fajny rabacik, i zaczynam od lipca- jeszcze trochę schudnę do tegj pory. Nie mogę się już doczekać. Ale korzystam też z dobrych kosmetyków. Zawsze olewałam i żałuję, bo widzę, żę naprawdę robią mojej skórze dobrze.

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Również uważam, że powinienes dołożyć chociaż najmniejszą aktywność fizyczną do swojej diety
    Nikt nie każe od razu wykonywać codziennego treningu po 60 minut na każdą sesję, jednak dobrze zrobi Ci na przykład nower lub marszobiegi co drugi dzień. Jeśli się wkręcisz to możesz zmnieniać intensywność ćwiczeń i bardziej skupiać się na treningach
    Jestem pewna, że Ci się spodoba tym bardziej, że im więcej się trenuje, tym na więcej ma się ochotę
    Aktywność fizyczna uzależnia, a po za tym powinna być ona nieodzownym elementem życia każdego człowieka, nie tylko tego, który jest na redukcji Pamiętaj, że sprawny człowiek to w większości przypadków przede wszystkim zdrowy człowiek

Trzymam kciuki i daj znać jak Ci idzie
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Remote jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Spokojnie można samą dietą zredukować wagę, ale tak jak pisali moi przedmówcy, ciało będzie wyglądało trochę jak "sflaczałe". Zapobiega się temu właśnie dzięki ćwiczeniom fizycznym, dzięki którym ogólnie ciało jest jędrniejsze (co widać).

MiniMini57 jest nieaktywny Nowy na forum

Moim sukcesem jest -15kg w rok Jestem bardzo zadowolona i jade dalej z tym koksem

stapka18 jest nieaktywny Nowy na forum

Nie ważyłam nigdy tak dużo, ale też sporo schudłam (20kg) i dzięki ćwiczeniom mam jędrną skórę, nie wiszą mi nietoperze na rękach ani z brzucha nie zwisa skóra.

klaudia2000 jest nieaktywny Nowy na forum

duzo osob ma diete bez cwiczen, nie jest to nic zlego

hektorr jest nieaktywny Nowy na forum

Jak dla mnie to jest aż nie wiarygodne, staram się jeść mniej a waga stoi w miejscu. To chyba jest tak że jedna osoba je mniej i chudnie a druga robi to sama a waga stoi bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć.

joanna641 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gizycko

Gratuluję efektów! Brawo. Wiadomo, że dieta to 70% sukcesu...ale ćwiczyć też warto, choćby dlatego, żeby ciało ładnie wyglądało, było jędrne, żeby nasz metabolizm był rozkręcony. Ja się przemogłam do aktywności fizycznej po pobycie na turnusie odchudzającym Fox Boot Camp:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Nauczyli mnie jak trenować i co jeść żeby dobrze wyglądać. Dalej to kontynuuję.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów