Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Like Tree4Lubią to

Wątek: Po roku zostało mnie pół :) minus 54 kilogramy w ciągu 10 miesięcy!!! Teraz 59 kg

pajasol jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tarnowo Podgórne

Smile Po roku zostało mnie pół :) minus 54 kilogramy w ciągu 10 miesięcy!!! Teraz 59 kg

Witajcie,
    Chciałabym podzielić się z Wami swoją radością ze zmiany jakiej dokonałam w ciągu ostatniego roku. Zmieniłam całe swoje życie, a w zasadzie odzyskałam swoje życie. Rok temu o tej porze warzyłam 113 kilogramów przy wzroście 177. Byłam naprawdę otyła, ledwie wstawałam z łóżka, bolały mnie stawy, czułam się przewlekle chora, zresztą właśnie tak było. W połowie sierpnia obchodziłam 27 urodziny i wtedy coś we mnie pękło. Nie chciałam tak dłużej żyć. Dzień po dniu zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Cieszyłam się z każdego jednego zrzuconego kilograma. Moje ciało zaczęło się zmieniać, odzyskiwać siły, przemiana materii ruszyła z miejsca i w tej chwili jestem całkowicie zdrową, szczupłą osobą. Nie ma rzeczy niemożliwych, naprawdę!!! Trzymam kciuki za wszystkie osoby, ktore w tej chwili walcza z otyloscią, wiem, że to trudna walka, ale naprawdę można ją wygrać!

Awatar ToriMind
    ToriMind jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Wpisy na blogu
    10

Domyślnie Odp: Po roku zostało mnie pół :) minus 54 kilogramy w ciągu 10 miesięcy!!! Teraz 59 k

Bardzo się cieszę, że się Tobie udało! Przywraca mi to wiarę w to, że i mi się może udać. Mam tyle samo wzrostu co ty, i moja największa waga w życiu to 111kg, czyli 6kg mniej od ciebie. Teraz startuję od 105kg i mam nadzieję, że, jak ty, za rok będę zupełnie inną osobą.

JESTEŚ WIELKA I PRZYJMIJ PROSZĘ MOJE NAJSZCZERSZE WYRAZY PODZIWU. GRATULACJE!!!

Nie masz może zdjęć? Zawsze największe wrażenie robią na forowiczach fotki I drugie pytanie, jak tam twoja skóra? Wszystko się ładnie wchłonęło? Wiem, że to wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań, genetycznych oraz pielęgnacyjnych w czasie odchudzania, jednak chciałabym wiedzieć jak to u ciebie wygląda.

I cel - poniżej 100kg | II cel - poniżej 90kg | III cel - poniżej 80kg | IV cel - 68kg |
    V cel - utrzymać wagę

Awatar kamuska_eselu
    kamuska_eselu jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Po roku zostało mnie pół :) minus 54 kilogramy w ciągu 10 miesięcy!!! Teraz 59 k

Rewelacja! Pięknie ! Podzielisz się z nami jak tego dokonałaś- tzn jaka dieta, ćwiczenia. Może jakieś wskazówki Pozdrawiam ciepło!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar MalyWrobelek
    MalyWrobelek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Woooow!!!!!! Moje gratulacje! Na prawdę wiele dokonałaś Ja dopiero zaczynam (zresztą po raz drugi ) Mam nadzieję, że tym razem mi się uda

Napisz, Kochana, jak Ci się udał taki wielki wyczyn. Jaka dieta, jakie ćwiczenia? Jaka inspiracja, skąd motywacja?

Pozdrawiam serdecznie :*

Awatar MinnieMin
    MinnieMin jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tarnów

Ale osiągnięcie! Gratuluję bardzo mocno bo tyle zrzucić to nie małe wyzwanie! Po prostu rewelacja

gert76 jest nieaktywny Nowy na forum

witam kolejnego twardziela ops twardzielkę heh szacun dla Ciebie ze mega charakter i silną wole -tego brakuje wiekszosci tutaj....pozdrawiam
    p.s ciekawe kiedy Cie ktos "zjedzie" ze za szybko,ze niezdrowo,ze,ze,ze,ze

AnnaMaria1987 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    warszawa
    Wpisy na blogu
    4

super może wrzucisz fotki!?***************************

Awatar biedronka80
    biedronka80 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    koszalin

Ktos sie pochwalil i znikl i nie chce sie podzielic dokonaniami....szkoda

Awatar UlaHiszpania
    UlaHiszpania jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sevilla
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez biedronka80 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ktos sie pochwalil i znikl i nie chce sie podzielic dokonaniami....szkoda
    Sciema pewnie pod katem wypromowania jakiegos magicznego srodka na odchudzanie....
    Polska Baza Turystyki i Rekreacji w Hiszpanii "Atmosfera"
    -------------------------------------------------------------------------
    KURSY FLAMENCO * WCZASY ODCHUDZAJĄCE *KURSY AFF
    o mnie ulakucharczyk.blogspot.com.es
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], Skype Ula Hiszpania

Awatar Dominik Ziobro
    Dominik Ziobro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

nie wiadomo może ktoś tak schudł

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów