Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: kuracja Neera na dobry początek

milka681 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie kuracja Neera na dobry początek

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!
    Dziś rozpoczęłam kurację oczyszczająco -odchudzającą neera. Pewnie wielu z Was słyszało o diecie cytrynowej, beyonce czy po prostu master cleanse, jak i o kuracji Neera. W krótkim wstępnym opisie wszystko to polega na oczyszczeniu organizmu czego skutkiem ubocznym staje się utarta wagi. Kuracja nie jest głodówką gdyż do organizmu dostarczane są kalorie później jak wiadomo przetwarzane na energię, tak więc nie mamy uczucia głodu nie mamy zawrotów głowy i ogólnego osłabienia. Dlaczego ten sposób? Ewidetnie nie polecam leniwym którzy chcą schudnąć pare kg w krótkim czasie, bo jak wiadomo efekt jojo będzie czaił się tuż za rogiem. Ja w swojej drodze do wymarzonej figury trochę przeszłam, zmęczona codziennymi treningami walką o każdy posiłek, żeby nic nie zaprzepaścić niestety poległam. Z powodu braku czasu, natłoku obowiązków zaczęłam jeść śmieciowe jedzenie brak ruchu spowodował dodatkowe uśpienie mojego organizmu i tym o to sposobem w ciągu 2 miesięcy przybrałam kilka ładnych kilogramów. Pomijając wagę, bardzo źle się czuje jestem senna rozleniwiona - kompletnie nie do życia! Dlatego właśnie dziś postanowiłam zacząć kurację. Dodatkowo ponieważ jestem osobą palącą która uwielbia hektolitry kawy postanowiłam połączyć oczyszczanie właśnie z uwolnieniem się od nałogu. Wiem, że są zwolennicy jak i przeciwnicy takich kuracji, jednakże powtarzam, to nie ma być dieta. To ma być wstęp do racjonalnego zdrowego odżywiania. Oglądnełam mnóstwo filmów przeczytałam wszystkie możliwe książki i portale odnośnie tej kuracji.

W pełni przygotowana i świadoma dzień pierwszy uważam za rozpoczęty. Jestem po drugim kubku ciepłego napoju, nie boli mnie głowa, nie czuje się osłabiona a co najważniejsze nie czuję się głodna.
    zobaczymy co będzie dalej, na bieżąco postaram się informować jakie są efekty i jak się czuje.
    trzymajcie kciuki !

Awatar Amelise
    Amelise jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubliniec

Domyślnie Odp: kuracja Neera na dobry początek

a co to jest za kuracja? Kupuje sie jakies napoje ktore mają oczyscic organizm, czy moze przygotowuje sie jakies mieszanki samemu? Mnie oczyszczanie kojarzy sie np z piciem samych soków przez tydzien, czy to na tym polega?

coś w tym rodzaju, kupuje się specjalny syrop (mieszanka syrpów z drzew) o nazwie Neera, na jedną szklankę wody wlewamy 2 łyżki syropu 2 łyżki soku z cytryny bądź limonki oraz szczyptę pieprzu Cayenne. Można pić to na zimno bądź na ciepło jak kto woli.

dzień pierwszy za mną, ogólne samopoczucie nie było złe nie bolała mnie głowa czułam się troszkę słabsza ale to pewnie przez to że zaleca się pić 6-8 szklanek dziennie a ja wypiłam tylko 3 no i niestety przyznaje się wypiłam małą czarną bez cukru, oraz dziubłam kawałek mięsa więc nie uznaje tego dnia jako by był w pełni spełniony.
    dziś mamy dzień drugi, zaraz wypijam pierwszą porcję, miejmy nadzieje że dziś nic mnie nie podkusi.
    miłego dnia!

Awatar Dominik Ziobro
    Dominik Ziobro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

a dla każdego taka dieta jest wskazana? czy są jakieś przeciwwskazania
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 26-01-2016 o 10:06

FelicjaAnna jest nieaktywny Nowy na forum

Ja raz na rok robię sobie ekstra detoks. Lekka dieta plus preparat na bazie naturalnych składników Colon Pack. Czuję się świetnie, toksyny znikają, czuję że przywracam równowagę swojemu organizmowi.

Dietetyk_Kamila jest nieaktywny Znany na forum

Przeciwwskazaniem do tej kuracji jest cukrzyca, przyjmowanie leków przeciw krzepliwości krwi, ciąża i karmienie piersią. Najlepiej zawsze przed rozpoczęciem takiej kuracji skontaktować się z lekarzem.

ona555 jest nieaktywny Nowy na forum

Piłam ten syrop neera aby schudnąć ale niestety brak efektów. Udało mi się schudnąć ale dopiero po zastosowaniu diety Sandruni - 8 kg w 4 tygodnie. Więcej info o tej diecie można wyszukać w google

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Amelise [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    a co to jest za kuracja? Kupuje sie jakies napoje ktore mają oczyscic organizm, czy moze przygotowuje sie jakies mieszanki samemu? Mnie oczyszczanie kojarzy sie np z piciem samych soków przez tydzien, czy to na tym polega?
    Mi też się kojarzy z tym oczyszczanie organizmu. Sama w swojej diecie piję dużo soków. Codziennie staram się pić sok, który przygotowuję sama. Robię różne kombinacje owocowo warzywne. Dzięki temu za każdym razem mam inny smak. Trzymam dietę, stosuję spalacz tłuszczu www.trizer.pl i ćwiczę. Odpowiada mi mój tryb odchudzania, bo widzę pozytywne efekty. Waga jest mniejsza, moje samopoczucie lepsze. Czuje się lżejsza.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów