Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dieta- 5 kg w 2 tyg

ameliawojt jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Dieta- 5 kg w 2 tyg

Dziewczyny, chciałam Wam przedstawić super dietę, dzięki której udało mi się schudnąć 4,5 kg w dwa tygodnie! Może to niewiele, ale to moje pierwsze sukcesy w odchudzaniu…
    Zostalo mi jeszcze 12 kg i w końcu dojde do wagi, która jest przeze mnie pozadana.
    Jadlospis jest rozpisany godzinowo, ale można ustalić własne godziny i dopasować je do swojego codziennego trybu zycia czy pracy.
    Polecam:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam

Awatar Dominik Ziobro
    Dominik Ziobro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: Dieta- 5 kg w 2 tyg

tak z ciekawości przeglądnąłem i fajnie masz to rozpracowane gratulacje i powodzenia w dalszej walce ;p
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 24-03-2016 o 13:48

JuliaJot jest nieaktywny Nowy na forum

Moim zdaniem jest to zbyt gwałtowny spadek wagi. Lepiej chudnąć powoli i mieć pewność, że kilogramy na stałe znikną, a nowa waga pozostanie z nami na długo. Osobiście wolę wspomóc się spalaczami tłuszczu na przykład www.trizer.pl i chudnąć zdrowo z normalną dietą, która dostarcza wszystkich składników odżywczych do mojego organizmu. W ciągu miesiąca schudłam z tym produktem dwa kilogramy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie mam problemu z obwisłą skórą ani obawy o efekt jojo.

plaszczka22 jest nieaktywny Nowy na forum

Im szybciej chudniemy, tym jojo bardziej gwarantowane :P Poza tym w pierwszym tygodniu odchudzania "schudnąć" można nawet 4 kg, ale jest to woda, a nie tłuszcz. Później chudniemy wolniej, najlepiej około 1kg tygodniowo. Odradzam wszelkie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na odchudzanie, które nie działają.

gosc123454 jest nieaktywny Znany na forum

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. To raczej sama woda. Już diety gdzie schodzi Ci 4-5kg w miesiąc są ciężkie a co dopiero w dwa razy krótszym czasie... Nie przemawia to do mnie zwłaszcza, że efekt jojo może się jeszcze szybciej pojawić :P
    People Change.. now i'm a lamp.

giwea jest nieaktywny Nowy na forum

Co prawda nie znam się jakoś bardzo na dietach, ale z tego, co kojarzę to tracenie 0,5-1 kg na tydzień jest zdrową normą, która gwarantuje Ci brak efektu jo-jo. Zastanów się, czy rzeczywiście warto chudnąć sposobem, który raczej negatywnie wpłynie na Twoje zdrowie.

kacper23 jest nieaktywny Banned

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Awatar laura_x
    laura_x jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

No ja np. schudłam dużo, za szybko. I teraz wiele pracy przede mną - chodzi o skórę, która musi znów się ujędrnić...

Drastyczna5 jest nieaktywny Nowy na forum

Najlepsze temp to 1kg/tydzień

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów