Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 778
Like Tree224Lubią to

Wątek: Ewelina - Wielka utrata, moja historia :)

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Ewelina - Wielka utrata, moja historia :)

Dzięki jajko_egg za tak pozytywne słowa To budowanie świadomości siebie, to niestety często jest droga przez ciernie, bo upada się przecież tyle razy. Ale przegranym jest nie ten, który upadł, lecz ten, który nie chciał się podnieść.
    Cudowne jest to, że teraz mogę przez całe życie z tego czerpać i, że mogą z czego zaczerpnąć również inni.

Awatar jajko_egg
    jajko_egg jest nieaktywny Nowy na forum

Dokładnie - czasami trwa to bardzo długo, ale jak już nasz mądry umysł osiągnie ten stan to wtedy wszystko jest łatwiej. Sama wiem po sobie, że jedynymi ograniczeniami w naszych postępach jest nasz mózg i my sami. Sama walczę ze swoimi słabościami - nie mam już co prawda problemu z nadwyżką kilogramów, ale cały czas walczę z samą sobą i swoją przeszłością, która niestety wraca i wtedy trzeba mieć podwójną siłę, żeby się nie dać. Dlatego sukces osiągniemy dopiero wtedy, kiedy i ciało i umysł dojdzie do równowagi i zaczną ze sobą współpracować. Należy unikać słów "dieta" w rozumieniu stricte jako ścisłe trzymanie się zaleceń, a warto nauczyć się po prostu tak naturalnie żyć, by przynosiło to efekty, których oczekujemy

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Często jest jeszcze tak, że jak staję przed jakimś ważnym, życiowym dylematem, przed jakąś próbą, czy nowym wyzwaniem i jak zacznę w siebie wątpić to przypominam sobie moją walkę z nadwagą i myślę sobie - "Jak udało m się zmienić siebie, to mogę zmienić wszystko, dać sobie ze wszystkim radę, co mnie spotka, bo to tylko ode mnie zależy!" I wiecie, sprawdza się

Kasieex jest nieaktywny Nowy na forum

Hej, hej ! Powiem Ci że wielkie gratulację ! Jak to mowią: nie upada ten, kto nic nie robi. Zawsze są jakieś trudności, przeciwności, ale wiem jedno - dieta, samozaparcie, utrata kilogramów dodaje pewności siebie No i oczywiście zmienia podejście tak naprawdę do wielu spraw i zmienia nasze życie. Cieszę się, że w końcu poszłaś "po rozum do głowy", i nie stosowałaś już restrykcyjnej diety tylko zdrowo do tego podeszłaś i zmieniłaś na zawsze nawyki żywieniowe. Tak trzymać ! Życzę Ci wszystkiego dobrego, najważniejsze, żebyś była szczęśliwa i tego Ci życzę najbardziej

manka3108 jest nieaktywny Nowy na forum

Wchodzę na Twój temat i buuum! Zastrzyk pozytywnej energii z rana to jest to czego było mi trzeba! A wszystko to dzięki Twojej przemianie. Jesteś fenomenalna, nawet ciężko sobie wyobrazić ile samozaparcia trzeba mieć żeby dokonać czegoś takiego szczerze podziwiam!
    Mówisz, że obliczyłaś sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i według niego teraz funkcjonujesz? I nigdy nie było momentu w którym waga zaczęła by się wahać? Czy musiałaś trochę improwizować? Naprawdę wielkie brawo, bo kolejnym takim trudnym krokiem do pokonania jest właśnie stan utrzymania wagi po zakończeniu diety. A Ty dałaś radę, gratulacje Jesteś przykładem dla nas wszystkich, tak trzymaj!
    Pozdrawiam,
    Mańka

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Bardzo dziękuję, Mańka za te ciepłe słowa. Co do zapotrzebowania kalorycznego, moje wynosi około 1650 kalorii dziennie. Staram się jeść tak przez większość tygodnia. Jak ćwiczę i czuję, że jestem głodna, że nie wystarczy mi te 1650, to pozwalam sobie maksymalnie 3 razy w tygodniu na 2000 kalorii. Waga raczej się nie wahała, raczej na tym 1650 stała w miejscu. Myślę, że przez ten czas zdążyłam się już do tej ilości kalorii przyzwyczaić i ich liczenie mam "we krwi", a nawet jakbym przestała liczyć to pewnie i tak według tego, jak ogólnie się teraz odżywiam jadłabym w przybliżonych ilościach. Wiesz, tym kontrolowaniem siebie jest tak, że nie odczuwam tego w taki sposób, że ciągle sobie wszystkiego odmawiam. Raczej myślę w kategoriach takich, że jakbym przykładowo teraz zaczęła jeść furę słodyczy i tłustego żarcia to to byłoby odmawianie sobie bycia zdrową, fajnej sylwetki i ogólnie dobrego samopoczucia. Po porostu na "śmieciowe" żarcie patrzę w katerogiach "ja tego nie jem", albo raczej w ogóle nie patrzę. Nie muszę

manka3108 jest nieaktywny Nowy na forum

Po tym co piszesz wnioskuję, że zmieniłaś swoje życie totalnie na styl "fit & healthy" bo jak widzę, że ktoś pisze, że nie kojarzy pewnych dietetycznych ograniczeń jako odmawianie sobie czegokolwiek i że śmieciowe jedzenie idzie na bok to naprawdę coś znaczy! Jestem pod dużym wrażeniem Ewelina Nie tylko zmieniłaś wygląd ale chyba i całe życie, sposób myślenia... A wielu osobom tego sposobu myślenia brakuje... Mówisz o ćwiczeniach, jaki trening preferujesz? Na ile chcesz wyrzeźbić ciało? Dążysz do jakiegoś konkretnego typu figury? Pozdrawiam!

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Tak, tak. W moim przypadku za zmianą ciała poszła całkowita przemiana ducha i myślenia A co do treningów - chcę wyrzeźbić pupę, brzuch oraz poprawić wydolność swojego organizmu, bo pomimo odchudzania, do niedawna moja aktywność fizyczna była raczej umiarkowana. W maju pierwszy raz w życiu wezmę udział w biegu na 10 kilometrów, będzie to słynny w Bielsku-Białej Bieg Fiata. Chciałabym, aby całe moje ciało było bardziej jędrne, bo jednak zostało u mnie tu i ówdzie trochę luźnej skóry, ale nie na tyle, by było to moim koszmarem i spędzało sen z powiek. Nie chcę wyglądać jak jakaś kulturystka, bo nigdy mi się nie podobał na przykład damski sześciopak na brzuchu :P Chciałabym być do końca życia po prostu szczupła, zdrowa i aktywna, bo to chyba najważniejsze

Awatar merry81
    merry81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    New York
    Wpisy na blogu
    186

Nareszcie Cię znalazłam!!!! Witaj Ewelinka Podziwiam Cie za zapał i całe odchudzanie, dlaczego ja w Twoim wieku nie podjęłam się tego, teraz moje życie było by pewnie dużo lepsze, na pewno inne, ale cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz będę Cie podziwiać, wrzuć swoje fotki przed i po i teraz, fajnie będzie Cię zobaczyć Pozdrawiam i obiecuję częściej wpadać
    Mój nowy domek: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Początek: 5.IX.2017- 127,9kg
    Cel I: BMI poniżej 35- OSIĄGNIĘTY Cel II: waga dwucyfrowa- OSIĄNIĘTY
    Cel III:nadwaga-pozbyć się otyłości

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Miło, Merry, ze mnie tutaj odwiedziłaś. Wpadaj, wpadaj, a ja się postaram ten wątek trochę rozbujać Kurczę, o fotki jakieś najbardziej aktualne muszę się postarać, tak, żeby było widać fajnie sylwetkę i żeby w ogóle były reprezentatywne
    merry81 lubi to.

Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów