Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wie ktoś coś o tym ? 10kg 7 dni?

alken93 jest nieaktywny Nowy na forum

Post Wie ktoś coś o tym ? 10kg 7 dni?

Witam Stosował sie ktoś do tej diety ? znajomi mówią że rewelacja :P

Berrator - powiedzcie co sądzicie.
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof99 ; 29-07-2017 o 15:06

Awatar Mar-za
    Mar-za jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Wie ktoś coś o tym ? 10kg 7 dni?

pewnie trzeba będxzie zapłacić za dietę, nie wierzę w to ze tak szybko można zrzucić balast gdy siena niego zapracowało przez lata.

marizubka jest nieaktywny Nowy na forum

Nawet nie zastanawiaj się nad taką dietą. Nie przyniesie ona żadnych pozytywnych korzyści. Efekt jojo będzie murowany. Dodatkowo nabawisz się problemów zdrowotnych. Lepiej działać powoli, ale skutecznie. Sama sie odchudzam do początku roku i wiem, że nie jest to łatwe, ale staram się nie poddawać. Dieta, ćwiczenia i spalacz tłuszczu www.trizer.pl są dla mnie najważniejszymi elementami. Każdego dnia pamiętam o zachowaniu diety, w wolnej chwili ćwiczę, a trzy razy dziennie przyjmuję kapsułki Trizer. Zauważyłam już ubytek wagi. Zmniejszył mi się też apetyt. Jestem na dobrej drodze do osiągnięcia celu.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Przede wszystkim, jak wchodzę w link, to wyskakuje mi "not found". A poza tym, naprawdę w takie coś wierzycie ? Przecież to jest praktycznie niemożliwe, żeby zrzucić 10 kilogramów w tydzień. Przy zdrowym trybie chudnięcia, to jeden, półtora kilograma tygodniowo to jest bardzo dobry wynik. A wszelakie diety, które obiecują cudowne rezultaty w bardzo krótkim czasie, to albo są ściemą ściem, albo owszem i powodują chudnięcie, ale tym samym też gigantyczny efekt jojo, bo organizm na takich dietach zwyczajnie głupieje

tomek jest nieaktywny Nowy na forum

Każda zmianę związana z odchudzaniem, zmianę nawyków jedzeniowych warto zacząć od analizy składu ciała. Przed sezonem letnim jest jeszcze trochę czasu zęby lepiej wygladać. Dla zainteresowanych osób z Warszawy tak analiza bezplatnie. Wystarczy wypełnić ankiete*[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

gosc123454 jest nieaktywny Znany na forum

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów