Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
Like Tree3Lubią to

Wątek: chcę schudnąć

stworek96 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: chcę schudnąć

Cytat Zamieszczone przez ewelinawarchol [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Witaj ! Widzę, że masz tu dwa wątki o tej samej nazwie, więc witam ponownie
    1500 kalorii to bardzo racjonalna dieta na początek. Myślę, że jak się postarasz i przyłożysz to na pewno niedługo zobaczysz rezultaty
    Fajnie będzie, jak przy okazji napiszesz co jesz, wtedy będziemy mogły jakoś doradzi, czego ewentualnie unikać, lub co dołożyć do diety Trzymam kciuki i powodzenia

Hej Więc tak: Zaczęłam od wczoraj, kolejna próba odchudzania ... Mam nadzieję,że teraz osiągnę swój wymarzony cel. 2 lata temu schudłam 12 kg w pół roku, ale w niecały rok przytyłam 2 razy więcej - efekt jojo ;/ i cały czas próbuje schudnąc, ale zazwyczja po miesiącu ciężkiej pracy, mam potrzebę na coś słodkiego,ale wiadomo że na jednym się nie skończy i potem znów zaczyma jeść nie zdrowo ... Jest mi bardzo cięzko z tym, ponieważ od kilku lat mam chore kolano i czeka mnie operacja ale z moja wagą lekarze się tego nie podejmą ... i musze schudnąć z resztą i tak nie ma miejsc w szpitalu ... Okropnie czuje się w swoim ciele,jest mi nie wygodnie ... a najbardziej wkurzające w tym wszystkim jest to ,ze w sklepach nie ma ciuchów wiekszych niz XL ... ;(ale w koncu wczoraj postanowiłam spróbowac jeszcze raz ...
    17,05,2016
    Na sniadanie zjadłam : kanapke z serkiem i kakao z 1 łyzeczki, pożniej zjadłam miseczke zupy, na obioad zjadłam 2 ziemniaczki, piers z kurczaka lekko podsmazonego i mizerie, na kolacje zjadłam 2 kanapki chleba razowego z serem,szynka i warzywami . Dzis na śniadanie zjdładm 2 kanapki z tym co na kolacje ... staram sie jeść co 3 godziny nie podjadając i nie jesc po godz 19 ... powiem że cięko było wczoraj wieczorem,bo kusiło mnie żeby coś zjeść słodkiego ... ale udało się i wytrzymałam do rana oczywiście piję dużo wody i soków 100 %

Proszę napiszcie co robie źle,co unikać, co dodac : )

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

hej
    heh ja się tez efektu jojo boję ale mam nadzieję, że jak nie rzucę sie znów na niezdrowe jedzenie to wsyzstko bęszie ok. Nie będę przecież brać Trizer;a do końca życia.
    Jaką zupkę jadłaś? Kocham zupy, szukam nieustannie nowych przepisów ziemniaków nie jem - źle na mnie działają, poza tym jak jadłam ziemniaki to waga przez chwilę stała, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy ich wina, ale wolałam odrzucić.
    Z tym słodkim , to najgorzej wytrzymać pierwszych kilka dni. Później juz, jest z górki

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj ! Menu miałaś bardzo ładne. Jeśli uda ci się trzymać taki jadłospis, to waga powinna powoli zacząć spadać
    Może ziemniaczki do obiadku zastąp na przykład kaszą ? Możesz zmieniać, raz dawać gryczana, raz jęczmienną, czy jaglaną. Kasza jest bardzo wartościowa, ma dużo błonnika usprawniającego trawienie i w ogóle jest skarbnicą zdrowia
    https://www.jestemfit.pl/forumowe-ar...a-zdrowia.html Tutaj masz małą ściągawkę na temat kasz
    Jeśli pijesz soki 100%, to i na nie radzę uważać, bo jednak soki owocowe to sporo cukru. Nie rezygnuj z nich całkowicie, jednak zawsze wliczaj w bilans kaloryczny, sprawdzaj ile mają kalorii i nie pij ich tyle co wody, tylko na przykład jako dodatek do jednego-dwóch posiłków w ciągu dnia. Z tą ochotą na słodkie, to wiem jak jest ciężko. Spróbuj od czasu do czasu, powiedzmy, raz na tydzień, lub raz na dwa tygodnie, robić sobie tak zwany cheta meal, czyli oszukany posiłek. Wybierz sobie na przykład dzień weekendowy i ten jeden raz daj sobie dyspenzę Nie znaczy to oczywiście, że wtedy cały dzień możesz jeśc słodkie, czy niezdrowe rzeczy, mówimy o jednym posiłku I oczywiście pamietaj, żeby po tym cheacie otrząsnąć się i pozbierać szybciutko, wrócić do diety i nie dać się porwać w wir. Twój organizm da się nabrać na to oszukaństwo i pomyśli sobie, że nie jest na jakiejś szalonej głodówce i od czasu do czasu wpadnie coś bardziej kalorycznego, więc nie musi magazynować żadnego tłuszczu na czarną godzinę. Cheat meal'e pomagaja także podkręcić metabolizm i są fantastycznym "okienkiem" w diecie, o ile oczywiście nie zdarzają się zbyt często

Awatar szczyptaomnie
    szczyptaomnie jest nieaktywny Znany na forum

ja teeeż polecam kaszę, szczególnie właśnie gryczaną
    A soki fkatycznie kuszą. wydaje nams ię, że jak sam owoc, to takie zdrowe , jednak kaloryczność potrafi przerazić.
    U mnie wygrywa arbuzowy z limonką i miętą- pycha

Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Zawodowa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    hej
    heh ja się tez efektu jojo boję ale mam nadzieję, że jak nie rzucę sie znów na niezdrowe jedzenie to wsyzstko bęszie ok. Nie będę przecież brać Trizer;a do końca życia.
    Jaką zupkę jadłaś? Kocham zupy, szukam nieustannie nowych przepisów ziemniaków nie jem - źle na mnie działają, poza tym jak jadłam ziemniaki to waga przez chwilę stała, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy ich wina, ale wolałam odrzucić.
    Z tym słodkim , to najgorzej wytrzymać pierwszych kilka dni. Później juz, jest z górki
    Ja próbuje bez tego Trizerra Może uda się i bez tego :P Wczoraj jadłam zupę szparagowa mmmmm .... :P Dziś na obiad jadłam 2 pyzy i kawałek mieska pieczonego z mizeria, i czekam teraz na kolacje Drugi dzień bez słodyczy - daję rade

Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez szczyptaomnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    ja teeeż polecam kaszę, szczególnie właśnie gryczaną
    A soki fkatycznie kuszą. wydaje nams ię, że jak sam owoc, to takie zdrowe , jednak kaloryczność potrafi przerazić.
    U mnie wygrywa arbuzowy z limonką i miętą- pycha

Dzięki za radę z kaszą Zamienie ziemniaki na kasze Dziś piłam sok z tymbarka pomaranczowy

Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez ewelinawarchol [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Witaj ! Menu miałaś bardzo ładne. Jeśli uda ci się trzymać taki jadłospis, to waga powinna powoli zacząć spadać
    Może ziemniaczki do obiadku zastąp na przykład kaszą ? Możesz zmieniać, raz dawać gryczana, raz jęczmienną, czy jaglaną. Kasza jest bardzo wartościowa, ma dużo błonnika usprawniającego trawienie i w ogóle jest skarbnicą zdrowia
    https://www.jestemfit.pl/forumowe-ar...a-zdrowia.html Tutaj masz małą ściągawkę na temat kasz
    Jeśli pijesz soki 100%, to i na nie radzę uważać, bo jednak soki owocowe to sporo cukru. Nie rezygnuj z nich całkowicie, jednak zawsze wliczaj w bilans kaloryczny, sprawdzaj ile mają kalorii i nie pij ich tyle co wody, tylko na przykład jako dodatek do jednego-dwóch posiłków w ciągu dnia. Z tą ochotą na słodkie, to wiem jak jest ciężko. Spróbuj od czasu do czasu, powiedzmy, raz na tydzień, lub raz na dwa tygodnie, robić sobie tak zwany cheta meal, czyli oszukany posiłek. Wybierz sobie na przykład dzień weekendowy i ten jeden raz daj sobie dyspenzę Nie znaczy to oczywiście, że wtedy cały dzień możesz jeśc słodkie, czy niezdrowe rzeczy, mówimy o jednym posiłku I oczywiście pamietaj, żeby po tym cheacie otrząsnąć się i pozbierać szybciutko, wrócić do diety i nie dać się porwać w wir. Twój organizm da się nabrać na to oszukaństwo i pomyśli sobie, że nie jest na jakiejś szalonej głodówce i od czasu do czasu wpadnie coś bardziej kalorycznego, więc nie musi magazynować żadnego tłuszczu na czarną godzinę. Cheat meal'e pomagaja także podkręcić metabolizm i są fantastycznym "okienkiem" w diecie, o ile oczywiście nie zdarzają się zbyt często

Dziękuję za rady Kasze wypróbuję na pewno ! A z tym oszukanym posiłkiem to boję sie że jak znów zacznę jeść chociażby mały kawałek co 2 tyg ... to zacznę częściej jeśc ;/ A czy polecasz coś ćwiczyc zeby były szybsze efekty ?

Pofalowana jest nieaktywny Znany na forum

stworek jak robisz zupę szparagową? podobno pyszna jest z białych, ja sie zajadam raczej zielonymi ale i tak jaoś nie skradły mojego serducja

Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Pofalowana [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    stworek jak robisz zupę szparagową? podobno pyszna jest z białych, ja sie zajadam raczej zielonymi ale i tak jaoś nie skradły mojego serducja
    Zupy ja osobiście sama nie robiłam , moja teściowa robiła i robiła z białych . i na prawdę jest pyszna

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

ja też jakoś bardziej te zielone, ale też nie przepadam., Podobno tarta ze szparagami pyszna. ja zielone do frittaty wrzuciłam ... nie smakowały mi specjalnie. Ale teściowa.. zazdraszczam wygoda

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów