Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
Like Tree3Lubią to

Wątek: chcę schudnąć

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: chcę schudnąć

Cytat Zamieszczone przez Pofalowana [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    zrób sobie zielone. Jak dla mnie są lepsze, i bardziej delikatne. NAjfajniejsze w zupie krem, z frittatą, albo w piersi kurczaka czy tam tej szynce. JA wlaśnie takie mam w Trizerowej diecie polecam. A boczek to yy... nie wiem no , czasem sobie pewno można pozwolić
    Ja zaznaczyłam w ankiecie, jaką dostałam, że nie chcę w Trizerowej diecie szparagów, bo mi się źle kojarzyły. A jak Ty je przygotowujesz? Napisałabyś mi najlepiej przepis krok po kroku? Wiem, że wymagam wiele, ale bardzo Cię proszę. Póki jest sezon i są w dobrej cenie to sobie przygotuję. Słyszałam jeszcze, że trzeba patrzeć na to, jakie się kupuję. Lepiej większe czy mniejsze? Im twardsze tym lepsze? Nie mam naprawdę zielonego pojęcia, a nie chciałabym znowu popełnić błędu kupując i przygotowując je w nieodpowiedni sposób.

Zawodowa jest nieaktywny Znany na forum

heheeh źle kojarzyły ? ciekawe jak ja tam najchętniej w jejecznicy i omletach jadam i w postaci zupy krem - ale niektorzy robia z nia tarte tez i zapiekaja na rozny sposob . co do tego jakie lepiej to polecam zielone- nie trzeba obierac i nie sa tak łykowate.

kwiatek0988 jest nieaktywny Nowy na forum

Wszystkim, którzy borykają się z takim problemem jak ja czyli efektem jojo polecam wybrać się do dietetyka, zdecydowanie zmieniło się dzięki temu moje życie.

asiura78 jest nieaktywny Nowy na forum

kwiatek masz racje. Wizyta u dietetyka z prawdziwego zdarzenia może zmienić całą sytuację.
    Ułożenie diety, czasem nawet planu treningowego, zalecenia pokarmowe oraz... dobra suplementacja.
    Dostałem od niego namiary na produkt Belight Plus, bo tlumaczyl mi, ze trzeba hamowac wchlanianie weglowodanow.
    Faktycznie! Po kilku tygodniach stosowania diety, suplementacji i aktywnosci fizycznej brzuszek spadl o 6kg :P
    Pozdrawiam

rooley jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli sama sobie z tym nie radzisz, to może zastanów się czy nie skorzystać z pomocy trenera personalnego Bo taki trener na pewno Cię zmotywuje a dodatkowo przygotuje idealnie dostostosowany dla Ciebie trening Doradzi też jak powinnaś się odżywiać, żeby osiągać efekty.

joanna641 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gizycko

jeśli chcesz schudnąć polecam wczasy odchudzające Fox Boot Camp na Mazurach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Poczytaj o nich opinie na FB, zobacz filmik. Ja byłam w ubiegłym roku i byłam zachwycona efektami i atmosferą.
    Zoczacz ich FB: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar toja91
    toja91 jest nieaktywny Nowy na forum

Moja mama zawsze mnie uczyła, że jak się czegoś chce - to trzeba pracować. Tutaj większej filozofii nie ma. Zdobywasz wiedzę, narzędzia i pracujesz... Systematycznie i pokornie.

Vajolet jest nieaktywny Nowy na forum

Pierwsza sprawa.. musisz wiedziec czemu twoja waga jest taka, czy to wina branych lekow sterydow hormonow czy poprostu malo ruchu a duzo jedzenia. Jeli to 1 to konsultacja z lekarzem i dietetykiem jest niezbedna a jesli to 2 to masz kilka rzeczy do zrobienia. Pamietaj ze dieta to nie glodowka. Organizm musi dostac wszystkie skladniki by prawidlowo funkcjonowac. Jedz 5 posilkow dziennie (co 3 godziny ) bez podjadania, jedz to co zawsze ale polowe porcji, z czasem cialo sie przyzwyczai. Pij duzo wody, nie jedz slodyczy i fast foodow i bierz blonnik, poczytaj o nim on zmniejsza apetyt
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:06

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów