Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Berrator - nowy spalacz tłuszczu - jakie macie opinie?

Luna jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Berrator - nowy spalacz tłuszczu - jakie macie opinie?

Zauważasz poprawę zdolności tlenowej? Ale wymyśliłaś.

Awatar derien
    derien jest nieaktywny Nowy na forum

Wydolność tlenową, nie zdolność Pojęcie wydolności tlenowej to całkiem normalny zwrot, powszechnie używany do opisania zdolności do wykonywania ćwiczeń w tlenowej strefie przemian metabolicznych. Mówiąc wprost, przyjmując Berratora przed treningiem, czuję że mój organizm jest sprawniejszy przy wykonywaniu takich aktywności jak bieganie i jazda na rowerze. Dla mnie jest to kolejny duży plus, ponieważ to właśnie przy tych ćwiczeniach spalam najwięcej kalorii. Jeśli kogoś jednak nie interesują takie parametry i chce najzwyczajniej cieszyć się szczupłą sylwetką, to mogę uspokoić, Berrator daje bardzo wyraźne wyniki.

DorotaPH jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Chloe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Dziękuję Ci bardzo Bono za taką obszerną odpowiedź. Chyba się zdecyduję, w końcu lato już za rogiem.

Kiedy najlepiej przyjmować Berratora? Słyszałam że rano na czczo jest zawsze najlepiej. To prawda? Czy powinnam też wprowadzić jakieś zmiany w swojej diecie lub treningu z racji na przyjmowanie suplementu?
    Stosowałaś? Jak efekty?

mike2801 jest nieaktywny Nowy na forum

Witam
    Ja mam trochę inne pytanie. Pracuję po 12 godz 5 dni w tyg więc trochę ciężko na trening znaleźć czas, do pracy dojeżdżam rowerem ( 5.6 km z groszem w jedną stronę). Praca... w sumie ciężko powiedzieć. Pracuję w temperaturze około 12-15 stopni głownie chodzi o przeładunek z taśmociągu i załadowaniu kartonów na paletę nie licząc przerw 10 godz na nogach i ciągłe przysiady, skrętoskłony z kartonami ważącymi od 1.5 do 3 kg ( biorę około 6-9 kg na raz po prostu nie opłaca się tyle chodzić). I teraz pytanie czy warto mi go zamawiać mam kontrakt za granicą i może za 4 msc zjadę na parę dni do domu.

PS.
    Jak wyjeżdżałem z Polski ważyłem blisko 120 kg tylko teraz trochę dawka żywieniowa się zmieniła.I teraz raczej chodzi o to że nie mam kiedy a jak jestem zabiegany to już w ogóle. przy użyciu kalkulatora kalorii z paru stron wychodzi, że dziennie jak dobiję do 1200 kalorii to rekord. Tylko nigdy nie udało mi się zejść poniżej 100 kg na początku ładnie spada a później blokada . I jak wcześniej wracając do pytania czy ten suplement pomoże ??

Weteranen jest nieaktywny Nowy na forum

Jak dla mnie żaden oprócz - cierpliwości.

I nie mówię, że nie sa one skuteczne, bo są. Tylko, że te wszystkie mieszanki herbat, ziół itd. działają w małym stopniu. Pierwsze uno twoje ciało będzie Ci dziękować za powolne odchudzanie, po drugie skóra będzie wyglądała lepiej (trochę czasu schodzi zanim skóra się "ściągnie", często kilka lat).

Awatar Chloe
    Chloe jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez DorotaPH [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Stosowałaś? Jak efekty?
    Stosowałam, oczywiście. Byłam bardzo zadowolona z efektów, 6 kilogramów w miesiąc i co ważniejsze nie widziałam ich powrotu. Na tym jednak nie poprzestałam, zaczęłam chodzić na zajęcia fitness, spróbowałam też innego suplementu - Red Burn z którym straciłam już 4 kilogramy. Tutaj zaskoczeniem dla mnie okazała się dieta dodana do suplementu. Smaczne przepisy i bardzo smaczne.

Weteranen - Cierpliwość jest bardzo ważna przy odchudzaniu, bez wątpienia. Myślę że to właśnie przez jej brak dużo osób ponosi porażkę w walce o lepszą sylwetkę. Nie zmienisz się w jeden dzień, jest to proces - wymaga on czasu i zaangażowania, jednak rezultaty pracy są oszałamiające. Sądzę jednak że suplementy diety, szczególnie te zawierające naturalne składniki ziołowe są bardzo skuteczne i warto je przyjmować. Najlepszym potwierdzeniem ich skuteczności będą liczne osoby które przyjmują takie suplementy i przechodzą metamorfozy o jakich wcześniej nie słyszały. Ja po suplementacji z Berratorem nie miałam problemów z elastycznością skóry i jej wyglądem. Może takie problemy są jeśli ktoś się głoduje, ja natomiast zdrowo się odżywiałam i przyjmowałam Berratora.

Awatar jakaksamit
    jakaksamit jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

W tym czasie zdążyłaś już chyba zakupić ten suplement mimo wszystko podpowiem osobom które wciąż się wahają w kwestii tego czy Berrator będzie odpowiedni dla nich.

Według mnie będzie to bardzo dobre rozwiązanie, aczkolwiek ciężko jest mi powiedzieć czy absolutnie najlepsze. To zależy od tego jaki kto ma cel. Berrator działa w trochę inny sposób niż większość spalaczy tłuszczu, o dziwo działa tak, jak na nazwę przystało - spala tłuszcz. Bardzo dużo produktów które oferują podobne efekty niestety działa na zasadzie pobudzenia. Człowiek się więcej rusza, wydzielane są endorfiny. To pomaga spalić trochę kalorii, cieszyć się efektami, nawet jeśli są drobne. Jednak są lepsze rozwiązania. Spalacze tłuszczu powinny skupiać się na problemie tkanki tłuszczowej i to właśnie robi Berrator. Pobudza wydzielanie katecholamin, które wyłapywane są przez receptory na komórkach tłuszczowych i wspomagają aktywację enzymów związanych z lipolizą tkanki tłuszczowej. Jeśli ktoś chce trwale i szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej to Berrator będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Do tego oczywiście odpowiednia dieta i treningi, ponieważ suplementy powinny być tylko do nich dodatkiem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wuyaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Ja Ci powiem tak że żadne spalacze tłuszczu Ci nie pomogą jeśli nie zastosujesz odpowiednio zbilansowanej diety. Sam straciłem 16 kg w 6 miesięcy bez spalaczy tylko dieta (regularne jedzenie co 4 h ) oraz ćwiczenia dzięki FABRYCE Moim zdaniem szkoda kasy na jakieś wspomagacze.
    Ostatnio edytowane przez wuyaszek ; 26-08-2017 o 20:30

AnuszkaMama jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    ch

Od dawna miałam problemy z utratą tkanki tłuszczowej. Mój brzuch pozostawał magazynem energii od czasów porodu. Berrator okazał się tym czego potrzebowałam. Schudłam i czuję się lepiej, polecam każdej kobiecie szukającej sprawdzonych rozwiązań.

Bella_Amanita jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    22

Schudłam, schudłam i gratuluję wszystkim dziewczynom które także zdecydowały się na odchudzanie z Berratorem. Po zakończeniu suplementacji wiem że dobrze wybrałam. Wszystkie moje problemy - podjadanie, ospałość, boczki i fałdki. Wszystkie zniknęły w trakcie przyjmowania Berratora.
    "Skoro tłuszcz potrafi się tak obsuwać, to powinno być możliwe uformowanie i ściśnięcie posiadanego tłuszczu w ładniejszy kształt – a nawet różne kształty – w zależności od danej okazji" - Bridget Jones

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów