Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: Berrator - nowy spalacz tłuszczu - jakie macie opinie?

Awatar justynakima
    justynakima jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Prudnik

Domyślnie Odp: Berrator - nowy spalacz tłuszczu - jakie macie opinie?

Nie moglam uwierzyc jak to moze dzialac takie tabletki. Sprobowalam ja z mężem i oboje jesteśmy zdumieni. Suplement bardo dobrze zrobil na wagę. Razem zgubiliśmy łacznie 13 kilogramow. Cud.

Awatar Brylancik
    Brylancik jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

HAha, no super że tylko osób już schudło, ja też. 2 miesiące i 9 kilogramów. Ciężko mi było uwierzyć że tak można ale to prawda. Spróbujcie niedowiarki, tłuszczyk naturalnie schodzi i garderoba do wymiany

jaruuus jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Syców

Dużo tych pozytywnych komentarzy, aż trudno uwierzyć. Jak to się zamawia? Czy mogę przyjmować taki spalacz jak pracuję fizycznie? Kusi mnie żeby spróbować bo przesyłka i tak jest bezpłatna. Czy to wszyscy tak tracą po 3, 5 a nawet 7 kilogramów? też bym chciał.
    jaruuus

Awatar Focia22
    Focia22 jest nieaktywny Nowy na forum

To ile stracisz jest kwestią indywidualną Twojego organizmu ale takie wartości jakie podajesz są normalne podczas stosowania sprawdzonych spalaczy tłuszczu. Aktywność fizyczna jest wskazana aczkolwiek nie jest wymagana, w końcu na samej diecie ludzie chudną. Odpowiednie żywienie + berrator będą bardzo silnym impulsem dla organizmu do spalania zapasów tłuszczu. Berrator zresztą pomoże z tą dietą ponieważ nakieruje twoje receptory w mózgu żeby łagodniej postrzegały głód. Myślę że stąd właśnie wywodzi się tyle zadowolonych osób.

Awatar DietaMeg
    DietaMeg jest nieaktywny Nowy na forum

Moje problemy z masą ciała rozpoczęły się już w okresie przystąpienia do szkoły średniej. Nigdy nie byłam drobną dziewczyną jednak pamiętam że to właśnie w tym okresie moja waga zaczęła przeć do góry. Taki stan utrzymywał się niestety przez wiele lat. Piszę niestety, ponieważ nawet moje przejścia z różnymi dietami nie dały żadnych efektów, nawet jeśli tak bardzo się starałam. Miesięczna wizyta na siłowni też przyniosła nikłe rezultaty.

Od niedawna zaczęłam już nawet odwiedzać lekarza ze swoim problemem. Po kilku konsultacjach i badaniach zaproponował mi dietę i specjalne leki dzięki którym waga powoli rusza w dół. Wiem że będzie to długi proces ale jestem w pełni gotowa żeby dopiąć swego. Pytałam też lekarza o ten suplement berrator czy słyszał ale nie słyszał więc nie stosuję, jednak cieszę się że są osoby z niego zadowolone.

Awatar derien
    derien jest nieaktywny Nowy na forum

Dziewczyny, coraz więcej nas jest które schudłyśmy z berratorem, trzeba się jakoś spotkać, może wydarzenie na FB zrobić, sama nie wiem ale energia mnie rozpiera

jaruuus - Berratora możesz brać gdy siedzisz, leżysz lub pracujesz fizycznie. Skład ma tak dostosowany żeby działał w skoncentrowany sposób - na Twoim tłuszczyku.

DietaMeg - Z odchudzaniem to poszłabym jednak do dietetyka, są oni znacznie lepiej przygotowani do zwalczania nadwagi. Co dokładnie doradził Ci lekarz? Jaką dietę Ci zalecił i co to za leki? Leki brzmi poważnie. Musisz pamiętać że wielu lekarzy się nie rozwija, mogą nie znać nowych i sprawdzonych rozwiąząń, a przeważnie niestety polecają leki tylko dlatego że płaci się im żeby to robili. Wtedy masz pewność że o danym produkcie usłyszysz, nawet jeśli nie jest tobie zalecany.

Awatar DietaMeg
    DietaMeg jest nieaktywny Nowy na forum

Poszłam do lekarza właśnie dlatego że dietetyczka mi zaleciła. I dobrze się stało bo wyszło że mam problemy hormonalne - tarczyca. Na szczęście przyjmuję te leki zgodnie z zaleceniami i powoli widzę zmiany na lepsze. Dietą którą mi zalecił zakłada żebym ograniczała cukry dodane i tłuszcze zwierzęce. Kupiłam parowar i tak dużo posiłków przygotowuję, nie są najlepsze ale jestem zdeterminowana.

Awatar derien

No tak przy problemach hormonalnych zdecydowanie najlepiej jest iść do specjalisty. Sprawdzone suplementy są dobre ale dla organizmu zdrowego. Ja przyjmowałam berratora równocześnie z moją znajomą, ja schudłam ponad 5 kilogramów w miesiąc, ona tylko 1 kilogram. Dziwiła mnie taka różnica, a to moja dobra znajoma i byłam pewna że nie podjadała czy coś podobnego. Potem właśnie okazało się że ma problemy z tarczycą i też skontaktowała się z endokrynologiem.

Awatar Darkka
    Darkka jest nieaktywny Nowy na forum

Staram się wybierać tylko takie suplementy które są już sprawdzone przez innych. Wiadomo że każdy reklamuje swój produkt jako ten najlepszy, jedyny dzięki któremu osiągniesz efekty. Ja w to nie wierzę, mogę uwierzyć ludziom i ich historiom. Dzięki wam zdecydowałam się sprawdzić Berrator i nie zawiodłam się. Za mną pierwsze dni odchudzania, o efektach nie ma więc co dużo mówić. Jednak na samą myśl o sylwetce jaką osiągnę przechodzi mnie dreszcz
    Padłaś? Powstań, popraw koronę i ruszaj do przodu!

Awatar derien

Liczy się właśnie to co działa dla ludzi. Berrator wiem że działa bo testowałam na sobie. Jeśli pomógł mi to chciałabym żeby pomógł też innym. Skład jest o tyle dobry że ja widziałam dużą zmianę nawet po dwóch tygodniach.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów