Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Berrator - nowy spalacz tłuszczu - jakie macie opinie?

Awatar marta_marta
    marta_marta jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Odp: Berrator - nowy spalacz tłuszczu - jakie macie opinie?

Od zawsze byłem łakomczuchem, w sumie to nadal jestem. Mój chłopak mnie powstrzymuje ale dzięki niemu dałam się też skusić na spróbowanie Berratora. Przyznam że na początku miałam opory, jednak w końcu jakoś udało się mnie namówić. Tak cieszę się z tej decyzji. W pierwszym miesiącu schudłam 5 kilogramów, teraz trochę zwolniło ale moja dieta też pozostawia wiele do życzenia. Raz w tygodniu uwielbiam wyjść na lody, dobre ciasto. Zadziwia mnie to że mogę chudnąć i prowadzić taki tryb życia.

Awatar nectarine01
    nectarine01 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Odchudzanie wcale nie musi być takie straszne. Przynajmniej nie wtedy gdy odpowiednio się do tego podejdzie. Pamiętajcie o podstawach - zdrowa dieta i ćwiczenia. Na początek wystarczy wyrzucić cukry proste z diety i zacząć się ruszać - nawet spacer świetnie się sprawdzi. Do tego właściwy suplement żeby organizm wiedział że musi spalać tłuszcz i mieszać wam nastroju bo straciłyście kilka kilogramów. Sprawdźcie jak działa na was Berrator, ale polecam wprowadzić dopiero w 2 miesiącu odchudzania. To ważne i robi różnicę.
    "Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć. Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy."

Always look on the bright side of life

Awatar derien
    derien jest nieaktywny Nowy na forum

Dlaczego w 2 miesiącu? Każdy kogo znam wykorzystywał ten suplement już od pierwszego miesiąca odchudzania. Nie ma potrzeby czekania. Wszystkie składniki są sprawdzone i wykorzystane w porcjach które są dobrze traktowane przez organizm. Berrator działa inaczej niż inne spalacze tłuszczu. Koncentruje się na tkance tłuszczowej a nie tylko zwiększa ilość spalanych kalorii powodując skutki uboczne. Dlatego właśnie spalacze zaleca się przyjmować osobom szczupłym, jednak berrator jest inny.

Awatar nectarine01
    Mieszka w
    Warszawa

W pierwszym miesiącu niech organizm przyzwyczai się do samej diety. Dla organizmu niektórych osób to już jest duża zmiana. Z czasem dołączać kolejne elementy planu na redukcję w tym także suplementację Berratorem. Swoją drogą pierwsze dni suplementacji też powinny pozwolić na adaptację dla organizmu. Najlepiej zaczynać od jednej kapsułki dziennie i dopiero później przechodzić do większych dawek.
    "Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć. Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy."

Awatar derien
    derien jest nieaktywny Nowy na forum

Ok to rozumiem i nawet potwierdzam te słowa. Chodzi o umiar i rozwagę. To jest największa lekcja dla kobiet które dopiero zaczynają odchudzanie. Wiele z nich po prostu rzuca się w wir, daje z siebie wszystko, stosuje bardzo niskokaloryczną dietę, do tego spalacze i oczekuje rezultatów. Trzeba przyzwyczaić swój organizm. Berrator akurat jest świetnym dodatkiem który można stosować już od pierwszego dnia i który będzie zapobiegał wyniszczeniu metabolizmu. Dieta natomiast na początku bardzo zdrowa, bogata w warzywa, węglowodany pełne w błonnik, do tego zdrowe tłuszcze i białko. Dopiero z czasem eliminować i obniżać kaloryczność.

Awatar nectarine01
    Mieszka w
    Warszawa

Znam więc osoby które otrzymują dietę na odchudzanie i narzekają że to za dużo jedzenia. Tęsknię za tym uczuciem. Do tego jeszcze dodać Berrator który obniży głód i dzięki zawartości glukomannanu będzie zapewniał nasycenie. Myślę że jednak lepiej spojrzeć na to indywidualnie. Najlepiej jest słuchać swojego organizmu i zacząć przyjmować ten suplement w momencie gdy organizm uzna że potrzebuje.

Awatar antek60
    antek60 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Knurów

nectarine01 - Ty próbowałaś Berratora? Jakie miałaś efekty? Zauważyłem że opinie bardzo się zmieniają po spróbowaniu. Skuteczne składniki to jedno, ale ich odpowiednie dopasowanie robi też dużą różnicę.

Awatar justynakima
    justynakima jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Prudnik

Ja próbowałam z mężem. Efekty są takie że patrzą teraz na nas jak byśmy mieli 10 lat mniej. Dobrze podziałał na tłuszcz i na skórę. Teraz już przyjmujemy, ale w przyszłości wiemy co wybrać.

Awatar knodr22
    knodr22 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Dziękuję bardzo za polecenie. Spróbowałem i na pewno bardzo pomogło na moje boczki. Tylko miesiąc odchudzania z Berratorem i 5 kilogramów mniej. Będę kontynuował i mam nadzieję do lata schudnąć 20 kilogramów. Niestety dużo mam tego nadmiernego tłuszczu, nie róbcie tego błędu co ja, nie zapuszczajcie się do takiego stanu.

AnuszkaMama jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    ch

Jestem zdania że takie rozwiązania które działają i pomogły mi warto polecać innym żeby także skorzystali. Wiem że temat spalaczy tłuszczu dla niektórych osób jest krępujący, ale jeśli ktoś schudł z berratorem tak jak ja, to powinien być z siebie dumny i pomagać innym poprzez rekomendowanie.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów