Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 10 kilo mniej i...kryzys:(

Basietta jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: 10 kilo mniej i...kryzys:(

A ja po przejściu 10-tki nie miałam może kryzysu, ale waga przestała spadać....Wtedy przeszłam na inny tok myślenia "by nie zaczęła rosnąć - uwaga!" - i dzięki temu, znowu spadły 2,3 kilogramy. Dzisiaj wiem, że gdy osiągnę mój pierwszy główny cel - 75 kg - nie będę od razu wpadać w traumę kolejnych 5 kilo mniej i drugiego celu 70 - ale zmienię całkiem tok rozumowania i będę starac się utrwalić tę wagę, nie pozwolić by przez zimę podskoczyła o 5 kilo do góry (bo tak działo się przez kolejne 4 lata gdy przytyłam, co roku 5 kilo po zimie z którymi nic potem nie robiłam).... Ba, nawet na zimę dam sobie możliwość przytycia 2,3 kilogramy, z którymi jednak w miarę możliwości zrobię porządek na wiosnę.

Wkrótce będę organizm przyzwyczajać do stabilizacji, nie oznacza to że rzucę się na jedzenie, bo nie wyrzcuiłam z mojej diety wielu składników, raczej ograniczam ilości i do tego dużo ruchu. Ale chciałabym żyć w miare normalnie, to znaczy nie myśleć o tym że muszę chundąć - nei ważyc się co kilka dni, nie myśleć na imprezie "oj, nie moge już tyle jeść"... a z drugiej strony mam nadzieję że nie wpadnę w ciągi jedzenia - że w dlugi zimowy dzień będę od rana do wieczora coś podjadać i uzupełniać braki ciepła

podsumowanie - wszystko siedzi w naszej głowie powodzenia w stabilizacji, dbajcie o swoje osiągnięcia!
    Cel numer 1 - "brudna robota"

Cel numer 2 - "stabilizacja po robocie"
    Cel numer 3 - "szósteczka w nagrodę"

Olka87 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Post Odp: 10 kilo mniej i...kryzys:(

jestem na diecie 3-tyd. i jest mi również cięzko ale jezeli cie poddam to nigdy juz nie schudne. nie poddawaj sie!!! 3-mam kciuki

zwiazmitrampki jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lubin

Ja też miałam kryzys gdy waga nie spadała poniżej 7 kilo przez 3 tygodnie. A teraz spadła do 9 kg w dół. Ale szczerze? Jest to opłacone moim bardzo dużym wysiłkiem. Codziennie spędzam na siłowni conajmniej godzine czasami nawet dwie od początku czerwca. Jem to co zwykle tyle, że w mniejszych ilościach, słodycze jem raz na czas i wiem, że mogę sobie na nie pozwolić tylko rano, ponieważ przez cały dzień to spalę. Jeżeli jadłabym je np. o 18 nie miałabym szans na zrzucenie tego co zjadłam ze słodkości. A to idę na siłownię, a tu muszę iść na zakupy, a tu wypłacić mamie pieniądze, albo iść wyrzucić śmieci, zanieść coś tacie do garażu. Wszystkie momenty wykorzystuje. A wierzę, że ty przetrwasz kryzys Trzymam kciuki za ciebie

Grzegorznatura jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez maruda90 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Schudłam 10 kilo!!! to dla mnie wielka rzecz, zwłaszcza ze moge stosować tylko diety. Sport odpada bo jestem po wypadku.

Próbowałam schudnąć juz wiele razy...ale różnie z tym było.

Chodzi o to że mimo sukcesu(bo dla mnie to sukces) ostatnio coraz ciężej utrzymać mi dietke.
    Boje się że nie wytrzymaj i ze całe starania pójdą na marne
    Może warto pomyśleć tak - 10 kg = 50 kostek masła = gigantyczna ilość tłuszczu = Twój sukces tyle masz mniej. Może warto zmienić Maruda na Zwycięzca, zasługujesz na pochwałę 10 kg to dużo a teraz walcz o więcej.
    Ja schudłem prawie 40 kg ale po 10 też było ciężko. Trzymam kciuki!!!
    Grzegorz Król

Awatar andzia09
    andzia09 jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Ja też mam kryzys. Po raz drugi mam zastój. Pierwszy raz przez tydzień a teraz znowu już 5 dzień. Coś mnie trafia.

Zdolnababa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

hmm ja schudłam 12 kg ale pomogli mi dwaj synkowie bliżniaki) od kiedy zaczeli chodzić właściwie biegać to nie mam czasu nawet jeść, ale dużo pomaga mi woda, i wszelkiego rodzaju sałatki, a i nie jem już po godzinie 18, tylko owoce

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

W momentach kryzysu warto jest mieć kogoś kto nam pomoże. O wiele przyjemniej odchudza się z kimś niż w pojedynkę. Wtedy mamy kogoś kto będzie nas wspierał, pilnował i pocieszał. Gorzej jak orgaznim sobie nie radzi z odchudzaniem i zwalnia się metabolizm. Można go podkręcić domowymi sposobami takimi jak woda z cytryną, ostre przyprawy albo suplementem diety lub za pomocą ruchu. Chociażby małymi kroczkami. W życiu ważny jest ruch. Zamiast jechać autobusem to warto podejść kilka przystanków, a zamiast windy skorzystać ze schodów. Sama praktykuję to od pewnego czasu i widzę efekty na plus. Dodatkowo stosuję www.trizer.pl. Od kiedy biorę tabletki Trizer to mam mniejszy apetyt i zaspokaja mój głód mniejsza porcja jedzenia. Nie mam też ochoty na słodycze.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3