Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: O tym jak byłam gruba ale już nie jestem ;))

Awatar Forgetmenot
    Forgetmenot jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Domyślnie Odp: O tym jak byłam gruba ale już nie jestem ;))

Wiatraczyca ja też doskonale Cię rozumiem, widzę na dodatek, że jesteś też wysoką dziewczyną, niższą ode mnie, ale też nie niziutką i pewnie nie raz spotkałaś się z hasłem, że dziwne to jakoś, że jesteś wysoka, a gruba-zupełnie jakby wysokie osoby dziedziczyły jakiś gen szczupłej sylwetki, a my przecież tyjemy tak samo... Ja też w momencie gdy zobaczyłam 3 cyfry na wadze, dostałam lekko mówiąc zawału, ale jakoś w tamtych czasach, ten szok minął szybko (za szybko:/) i roztyłam się na amen. Dobiłam do 120, potem schudłam do 100, a potem przytyłam do 112 kg. Teraz ważę 80 kg i czuję się super, nie idealnie, bo jeszcze 10 kg przede mną, ale w porównaniu do 120, 112, czy nawet 90 to te 80 to cud miód i orzeszki. Trzymam za nas obie kciuki żeby te ostatnie kilogramy zeszły szybko i treściwie, a utrzymanie wagi było samą przyjemnością
    :*
    a to sem ja :]-->[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Re-inventing myself

Awatar aTakiMalyChrupek
    aTakiMalyChrupek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Lubartów
    Wpisy na blogu
    1

to były czasy XXXXL- ek złość sama na siebie za to do jakiego stanu sie doprowadziłam... koleżanki szczuple sexi eSki a ja... yyyy.... MAŁA POTWORZYCA :/

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych,
    nigdy ich nie osiągnie"

kaylii jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Droga wiatraczyco, tak trzymaj!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem twoich sukcesów.
    Ja sama dopiero zaczęłam walkę z kilogramami i choć nie jest ich tak wiele, to wiem, że wystarczy tylko zmienić dietę- zapomnieć o słodyczach, zwykłym chlebie, kluskach, smażonych mięsach, pizzach itp, zastąpić to owocami i warzywami i zacząć uprawiać sporty, pić więcej wody a kilogramy same spadają...Pozdrawiam i życzę dalszej wytrwałości

Tula0712 Guest

Droga wiatraczyco życzę ci kolejnych sukcesów i powodzenia w dalszej drodze. Efekt osiągnęłaś piorunujący więc reszta pewnie szybciutko zleci.
    Dobrze że są takie osoby jak ty i inne na tym forum które motywują do dalszej walki bo ja się przyznam że miewam chwile zwątpienia ale czytam WAS i biorę się znowu do boju.
    Powodzenia kochane!!!

Awatar sunny_day
    sunny_day jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Z wielkim zaciekawieniem przeczytałam pierwszy post. Schudłaś rewelacyjnie i się nie poddajesz. Chcesz walczyć, a w twoim przypadku 'chcieć to móc'. Gratuluję spadku wagi!
    Czasami, gdy nie mam sił, to wchodzę na forum i czytam właśnie takie posty, żeby dodać sobie sił. Dzisiaj tego właśnie było mi trzeba. Cały czas próbuje się odchudzać, bo mam mały efekt jojo i nie potrafię się pozbyć kilku zbędnych kilogramów. Dzisiaj zaczynam oficjalnie i bez wyrzeczeń. Będę tutaj zaglądać, żeby dodać sobie sił.

Trzymam kciuki za te 12 kg!
    Pozdrawiam!

Tutaj szukam motywacji:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

czilga Guest

GRATULUJE Wiatraczyco!!!!
    Dałaś mi nadzieje tym wątkiem że nawet przy skrajnej nadwadze mozna jeszcze odzyskac marzenia! Dziekuje i zycze dlaszych sukcesow :*

JuliaJot jest nieaktywny Nowy na forum

Przedstawiłaś w swojej historii najlepszą dietę według mnie. Jeść wszystko, ale w małych ilościach. Oraz ciągła kontrola tego czy nie pojawi sie efekt jojo. Trzymam się podobnej diety. Dodatkowo ćwiczę i przyjmuję suplement diety www.trizer.pl. To wszystko pozwoliło mi zrzucić do dnia dzisiejszego kilka kilogramów. Najtrudniej chudnąc jak się ma mało do zrzucenia. Motywuje mnie ten wynik do dalszych działań. Nie podjadam między posiłkami, nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Za to mam mniejszy apetyt i wiele energii każdego dnia.

ostracebulka jest nieaktywny Nowy na forum

A moja przyjaciółka postawiła na nieinwazyjny zabieg - kriolipolizę. Schudła pięknie, miała kilka zabiegów w salonie Vici Clinic. Zabieg jest bezbolesny i bardzo skuteczny. Polecam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów