Strona 1 z 16 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 160
Like Tree8Lubią to

Wątek: Ladymama kontra kilogramy

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Ladymama kontra kilogramy

Witajcie. Mam na imię Agata, mam 27 lat, jestem szczęśliwą żoną i świeżo upieczoną mamą 3-tygodniowego synka. Problem z nadwagą/otyłością mam praktycznie od zawsze. Kilka razy udało mi się spektakularnie schudnąć (kiedyś zrzuciłam 40 kg), ale zawsze wszystko wracało i to z nawiązką. Przed ciążą udało mi się schudnąć do 90 kg. W ciąży przytyłam 25 kg, a moja aktualna waga to 104 kg. Najlepiej czuję się ważąc ok. 70-75 kg, przy wzroście 171 cm wyglądam wtedy naprawdę dobrze. Rachunek jest prosty - mam do zrzucenia jakieś 30 kg. Brzmi to przerażająco, ale wiem, że jestem w stanie tego dokonać. Kiedyś to i inne fora bardzo mi pomogły, mam nadzieję, że tym razem też tak się stanie. Liczę na wsparcie i motywację.
    Planuję jeść 5 małych posiłków w odstępach 3-4-godzinnych, wyeliminować fast-foody i słodycze, które niestety mnie gubią. I nie podjadać!!! Aktywność fizyczna - na razie długie spacery z wózkiem i psem, później postaram się włączyć coś jeszcze.
    Trzymajcie za mnie kciuki, odwiedzajcie i wspierajcie, będę bardzo wdzięczna To do boju!
    Peppers lubi to.
    Mój domek: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elliðaey

Domyślnie Odp: Ladymama kontra kilogramy

Witaj, Lady . Nie mam pojęcia, jak to jest mieć takie maleństwo w domu, ale domyślam się, że przeżywasz teraz piękny okres . Tym bardziej masz dla kogo walczyć i jestem pewna, że dasz sobie radę. 30 kg. - wydaje się sporo, ale nawet nie zauważysz kiedy to zleci, jeśli rozbijesz to na mniejsze cele . Obiecuję zaglądać i wspierać .

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj ! Tak się składa, że też jestem mamą, która straciła kiedyś 40 kilo z hakiem i teraz dzielę się tym z innymi i motywuję. Ja wagę straciłam na długo przed zostaniem mamą, a w ciąży udało mi się nie przytyć wiele i w miarę szybko odzyskać formę. Teraz pracuję nad poprawą wyglądu swojego ciała oraz ogólną kondycją i wydolnością, ćwicząc na siłowni i odżywiając się zdrowo, świadomie i racjonalnie. Wiem, jaka to długo i męcząca droga, odchudzanie. Wiem też, że jak już się schudnie, trzeba trzymać rękę na pulsie już cały czas. Wiem, że to zmienia człowieka nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Ale wiem również, że jest to droga warta przebycia, warta litrów wylanego potu i czasami łez.
    Co do twoich planów, jak jesteś dopiero trzy tygodnie po porodzie, to spacery będą na razie najdogodniejszą opcją, żebyś nie przemęczyła zbytnio swojego organizmu 5 Małych posiłków to też dobry pomysł. Napisz tutaj czasami swój przykładowy, dzienny jadłospis, może będę Ci w stanie podpowiedzieć jakie produkty dodać do diety, bądź jakich unikać. 30 Kilo to spora suma, ale na pewno nie nie możliwa do osiągnięcia. Co to dla nas, takich silnych babek jak tu, na forum

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Eclairka, dziękuję bardzo Z takim maluszkiem cały czas coś jest do roboty, ale to wielkie szczęście

Ewelina, fajnie, że wpadłaś. Miło słyszeć, że wszystko jest możliwe do zrobienia. Chylę czoła za osiągnięty wynik!

Witajcie. Dziś odwiedziła nas moja przyjaciółka, pierwszy raz widziała naszego synka. Jutro i w poniedziałek też mamy gości. Ciężko się trzymać, gdy na stole ciasta i ciasteczka, ale byłam dzielna.
    Śliczna pogoda dzisiaj, idziemy zaraz na spacerek Miłej soboty!
    Mój domek: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Eclairka
    Eclairka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elliðaey

Pięknie, gratuluję udanego startu . Karmisz piersią? Załóż sobie strażnika wagi, będzie Cię motywował. I pisz więcej, co robisz, co jesz, jak sobie radzisz. Naturalnie, jak już skończą się te miłe pielgrzymki i będziesz mogła odsapnąć .
    Ostatnio edytowane przez Eclairka ; 16-04-2016 o 16:31

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Oj, tak. Potwierdzam, że najgorzej jest się pilnować jak przychodzą goście i na stole ciasta, ciasteczka ... A jak goście nie zjedzą to zostaje cholerstwo po szafkach i lodówce i kusi ... Spaceruj, spaceruj. Obojgu Wam to dobrze zrobi. Ja mojego brzdąca już po powrocie ze szpitala na nastepny dzień brałam na zewnątrz, bo urodził się w czerwcu i było bardzo cieplutko. I od tego mu chyba zostało to, że jak poleci na pole to nie chce za nic przyjść do domu Napisz proszę co przykładowo jesz w ciągu dnia Karmisz piersią ? Jeśli tak, to super, bo to pomaga w zbijaniu wagi. Mój prawie dwulatek ssie do tej pory cyca Oczywiście tylko okazyjnie, ale jak był malutki i pił praktycznie ciągle, to waga pociążowa leciała szybciutko. Masz już jakieś plany na intensywniejsze ćwiczenia jak już wrócisz do formy ? Jakiś basen, rower, siłownia, bieganie ?

Awatar novaya
    novaya jest nieaktywny Znany na forum

Witaj

Gratuluję synka. Mój w tym miesiącu skończył roczek. Z łezką w oku wspominam pierwsze tygodnie w domu, to naprawdę wspaniały czas. Ciesz się nim.

Jeśli karmisz piersią, to nie możesz zbyt mocno ograniczać kalorii, wiesz o tym? Ja karmiłam tylko przez trzy miesiące i chyba byłam wyjątkiem od reguły, bo w tym czasie prawie nic nie schudłam pomimo starań. No, ale Tobie życzę ładnych spadków wagi.

Nie byłaś przypadkiem na forum przed ciążą pod innym nickiem? (coś z happy)

Powodzenia!

Mój wątek: Forum JestemFit.pl - ZAPRASZAM!

dariiam jest nieaktywny Znany na forum

Gratuluję maluszka
    Świetnie ,że nie odkładasz odchudzania na potem.Podziwiam Cię ,że masz i siły i zapał ,żeby niemal od razu po porodzie wziąć się za siebie.
    Brawo !

Awatar ewelinawarchol
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Novaya, niektóre mamy wspominają cudownie te pierwsze tygodnie, tak jak Ty, a niestety u nas pierwsze tygodnie były walką z kolkami i ciągłym płaczem ... Na szczęście szybko przeszły i teraz mały już nie ma żadnych problemów z brzuszkiem Ja niby i traciłam kilogramy przez karmienie piersią, ale z drugiej strony musiałam zwalczyć anemię, której dostałam po porodzie, więc na początku jadłam nawet troszkę więcej, to znaczy, może nie ilościowo, ale jakościowo. Jednak na chrzcinach, dokładniej na zdjęciach z chrzcin zauważyłam, że pod biustem została mi niewielka podzidziusiowa fałdka i tak być nie może. Na szczęście już jej dawno nie ma, a brzuszek dzięki ćwiczeniom wygląda coraz lepiej
    Ladymama, dawaj znać, jak tam Ci idzie ze zwalczaniem kilosków Trzymam kciuki

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Trzymać kciuki będziemy na pewno. Jak raz Ci się udało schudnąć tak dużo to i teraz powinno się udać. Już wiesz, jakich błędów nie powinnaś popełniać i jak reaguje Twój organizm. Najważniejsze to, żeby odchudzanie odbywało się powoli. Nie nabyliśmy dodatkowych kilogramów w miesiąc to i w miesiąc nie pozbędziemy się ich. Trzeba cierpliwości. Oczywiście można wspomóc się spalaczami tłuszczu, bo to działa tylko na naszą korzyść. Na przykład z www.trizer.pl, który ma całkowicie naturalny skład o wiele łatwiej utrzymać dietę.

Strona 1 z 16 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów