Komentarze na Blogu

1. Awatar GrubaTrzydziestka
    • |
    • kotwica
    Gratuluje spadku! Super, że udało Ci się oprzeć pokusie! Byle tak dalej .
    Jak mam ochotę na jakąś pustą kalorię,a cichy głos rozsądku krzyczy: "Nie!", a ślinianki swoje, to czasem stosuję taką metodę: przypominam sobie najobrzydliwsza rzecz/smak i staram się utożsamić ją z przedmiotem pożądania mojego wewnętrznego obżartucha . Kilka razy mnie to uratowało ;D
  2. Awatar Ateida
    • |
    • kotwica
    Niecały kg nie jest wcale taką małą ilością jeśli popatrzeć np. na kilogram cukru Gratulacje! Zgadzam się z Tobą, dieta powinna być dostosowana do organizmu i preferencji danej osoby. Sądzę, że kluczem do sukcesu jest właśnie regularne i racjonalne odżywianie się. Od 7 dni jestem na diecie zawierającej ok. 1000-1200kcal. Zajadam się produktami, które lubię i czuję się świetnie Pozdrawiam! :P
  3. Awatar GrubaTrzydziestka
    • |
    • kotwica
    Fakt, dzieci wymagają dużej kreatywności od rodzica w wymyślaniu zabaw, ale przynajmniej sam się przy tym trochę rozerwie
    Wieczorne napełnianie brzucha, to zmora większości osób, ale do pokonania .
    Mogę ci tylko napisać kilka słów, ale całą pracę musisz wykonać sama .
  4. Awatar dota
    • |
    • kotwica
    Przebieranki muszą być, bo moje dziecko to urodzona aktorka i gwiazda Ale jest też czas na tańce bo też uwielbia, ale jak każda czterolatka nudzi się po kilku minutach. Czasem razem ćwiczymy ZUMBE ale to znowu wymaga przestawienia mebli w naszym mieszkanku. Ale powoli będę nad sobą pracować i jakoś to ogarnę. I tak moim największym problemem jest wieczorne obżarstwo, bo niszczy całą pracę jaką wkładam w to żeby lepiej się czuć i wyglądać.
    Fajnie że mnie tu wspierasz, dzięki wielkie
  5. Awatar GrubaTrzydziestka
    • |
    • kotwica
    Skoro nie zawsze masz czas na wygospodarowanie czasu na ćwiczenia, to wykorzystaj do tego czas zabawy z dzieckiem, zamiast przebieranek, włączcie muzykę i... tańczcie . Korzyści będą obustronne, chyba każde dziecko lubi tańczyć, a ty spalisz trochę kalorii .
    Szukaj tej samodyscypliny i zaparcia, bo to dobrzy przyjaciele
    Pozdrawiam!
  6. Awatar dota
    • |
    • kotwica
    Ja znowu mam większy zapał do ćwiczeń. Kiedyś jeszcze przed ciążą byłam szczuplutka mimo że bardzo dużo jadłam nawet wieczorami, ale się bardzo dużo ruszałam. Teraz gdy waże prawie tone to już mi się tak bardzo nie chce. Ale trzeba walczyć i próbować A tak poza tym dzisiaj znowu klapa. Byliśmy w gościach
  7. Awatar GrubaTrzydziestka
    • |
    • kotwica
    Witaj kobieto z moich snów! U mnie na początku zawsze jest wzorowo (w sensie opieram się pokusom), schody zaczynają się po tygodniu. Oczywiście póki co mam jeszcze sporo mocnej początkowej motywacji i myśli "nic mnie nie złamie", ale... ile razy to już przerabiałam :/.
    Trzeba walczyć i próbować, a nuż będzie to ostatnia próba
    Ja Ciebie podziwiam za to, że ćwiczysz z Ewką, niby prosty ten skalpel, ale potrafi dać w kość. Tylko kilka razy próbowałam go zrobić, ale nie złapałam bakcyla i efektów brak.
    Moim sposobem na wieczorne obżarstwo jest dodawanie dużej ilości warzyw do każdego posiłku, świetnie zapychają, a o innych korzyściach chyba sama wiesz .
    Pij dużo płynów i jeśli możesz zrezygnuj z pieczywa (chyba że sama pieczesz), często jest tak, że pobudza apetyt ( u mnie tak jest).
    Trzymaj się i niech moc będzie z Tobą!
  8. Awatar dota
    • |
    • kotwica
    no tak, tylko że ja nigdy nie mówię o swoich planach bo nie chce potem żeby za plecami ktoś gadał, że jak zwykle mi się nie udało, więc muszę sobie sama poradzić. Wczoraj znów nie dałam rady oprzeć się pokusom, ale dzisiaj znów spróbuję
  9. Awatar GrubaTrzydziestka
    • |
    • kotwica
    Ach ci sabotażyści! Może powinnaś ich poinformować, że przestawiasz się na zdrowszy tryb życia, a proponowane łakocie, czy tłuste obiady Ci tego nie ułatwiają . Sama wiem po sobie, że jak się skuszę na coś z poza listy "produktów dopuszczalnych" tracę kontrolę i następuje reakcja łańcuchowa. Nie daj się i bądź bardziej stanowcza, w końcu walczysz o swoje zdrowie i samopoczucie
  10. Awatar merry81
    • |
    • kotwica
    Uśmiechnij sie i powiedz dam radę tej stercie prasowania!!!! Włącz fajna muzykę lub film, czy program i dasz radę!!!!!!
    Dobre samopoczucie to najważniejsze, pamiętaj!!!!
  11. Awatar dota
    • |
    • kotwica
    całe szczęście, ze mam tylko 2 pokoje dzisiaj się zabiorę za prasowanie jak wrócę z pracy. może chociaż część się uda chciałabym jeszcze ZUMBE zaliczyc. W tym tygodniu mam naprawdę mało czasu i nie wiem jak to pogodzić.
  12. Awatar nicka696
    • |
    • kotwica
    widzę, że porządki świąteczne już planujesz :P
    bardzo sensowne te postanowienia, myślę, że dasz im radę (choć martwię się o te prasowanie!
  13. Awatar merry81
    • |
    • kotwica
    Herbatke wyrzuć do śmieci, awszystko zacznij od prasowania. najlepiej wyznacz sobie jeden dzień w tygodniu na (tylko) prasowanie i będzie po problemie, a szafa będzie pusta
    Jedz do 20, a jeśli bedzie to kolacja walentynkowa, to zrób z tego święto!!!
    Pozdrawiam
  14. Awatar dota
    • |
    • kotwica
    Dzięki dziewczyny Jesteście bardzo wyrozumiałe dla mnie
  15. Awatar chimere
    • |
    • kotwica
    dokładnie jestem tego samego zdania, że zadanie jak najbardziej zaliczone na mocną 4. w tym tygodniu na pewno będzie na 5
    i chyba spapuguję, bo widzę, że plany tygodniowe zdają egzamin :P
  16. Awatar Peppers
    • |
    • kotwica
    prasowanie to szatan, nie przejmuj sie, kazdemu by sie noga powinela ale reszta pieknie
  17. Awatar nicka696
    • |
    • kotwica
    Dota jak dla mnie to za zadania dostajesz 4! I nie ma mowy o niezaliczeniu :P
    Jedynie co Ci nie poszło to te prasowanie (w tym tygodniu bez niego już się raczej nie obędzie!)
    A co do tych wieczornym posiłków to była siła wyższa skoro macie rzadko chwile tylko dla siebie a i spotkanie ze znajomymi też jest okazją, powinnaś cieszyć się, że zjadłaś sałatkę z kurczakiem a nie lasagnie na przykład :P

Czekam na postanowienia na nadchodzący tydzień (widzę, że Ci służą)
  18. Awatar merry81
    • |
    • kotwica
    Nie ma to jak twarde postanowienia!!!! Lepiej by było jakby nie było tego dnia i po dylemacie!!!
  19. Awatar dota
    • |
    • kotwica
    dzięki dziewczyny za wsparcie. Myślę że dam radę a mężowi niech pójdą w dupcie te pączusie. Będzie miał za swoje :P
  20. Awatar Saandi
    • |
    • kotwica
    Też współczuję! To straszne, kiedy człowiek się stara, walczy ze sobą a rodzina w ogóle nie kibicuje albo wręcz rzuca kłody pod nogi. Ciężka próba przed Tobą.
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni