Komentarze na Blogu

1. Awatar Sammysammy
    • |
    • kotwica
    ja walczyłam z pączkami dzielnie w czwartek, niestety w niedzielę przyjechałam do domu rodzinnego i co? 4 małe oponki - nie potrafiłam się oprzeć tym maminym pączkom <3
  2. Awatar justed
    • |
    • kotwica
    Cytat Zamieszczone przez agatarska
    Jaka tu poezja stosowna do pory roku

zdrowia życzę i powrotu w nasze kręgi
    może z nowym wątkiem ?
    na razie powróciłam do diety, na wątek i regularność nie mam zbyt czasu, ale może tak tutaj będę coś skrobac
  3. Awatar agatarska
    • |
    • kotwica
    Jaka tu poezja stosowna do pory roku

zdrowia życzę i powrotu w nasze kręgi
    może z nowym wątkiem ?
  4. Awatar agatarska
    • |
    • kotwica
    Wracaj do nas Justed my pamiętamy i czekamy sobie tu na ciebie
  5. Awatar Sammysammy
    • |
    • kotwica
    Słyszałaś może kiedyś taką motywację: "nie ważne jest ile razy upadniesz, bardziej liczy się to ile razy powstaniesz i spróbujesz jeszcze raz". Tak sobie myślę, że młoda jesteś i dasz radę Bo walczysz w tym momencie o największy puchar - swoje własne szczęście! Nie poddawaj się!;-)
  6. Awatar Paranojaa
    • |
    • kotwica
    Az sie wzruczylam! Kurcze, ja tak sie czuje, jak moj znika na jedna noc, bo pracuje. To jest dziwne i nie do pojecia, niestety.
  7. Awatar justed
    • |
    • kotwica
    dziękuję shumi88 ...

smutny, ale ma swój happy end...
  8. Awatar shumi88
    • |
    • kotwica
    Ojej, cudowny wpis, ale bardzo smutny

Przepiękne ostatnie zdanie, to nutka optymizmu ;-)
  9. Awatar misia2808
    • |
    • kotwica
    to się nazywa miłość Tylko się z tego cieszyć...faceci są skomplikowani ale jakże kochani
  10. Awatar Gloriiaaa16
    • |
    • kotwica
    grunt to rodzinka , moje chlopaki tez zawsze musza wyniuchac co jadlam i jak to bez nich ? fajnie piszesz , Pozdrawiam
  11. Awatar Ryzykantka216
    • |
    • kotwica
    Pięknie piszesz bardzo lekko i przyjemnie czyta się twoje historie.
  12. Awatar czilga
    • |
    • kotwica
    miłość to nasza pomocnica, bo wbrew wszelkim textom "zrób to dla siebie" to robimy to dla NIEGO
    piękne
  13. Awatar Jolinkaa
    • |
    • kotwica
    Wiesz.........kilka lat temu dziewczyna ustąpiła mi miejsca w tramwaju sądząc,że jestem w ciąży...usiadłam.A potem już z w domu poryczałam się......ten incydent był początkiem mojej walki z otyłością.
  14. Awatar Jolinkaa
    • |
    • kotwica
    "ależ skarbie, jesteś śliczna,najpękniejsza, super zgrabna i wyjątkowo sexy, niezapominajmy o wysokiej inteligencji i niesamowicie dobrym sercu"
    Super mążOd mojego małżonka podobne słowa często słyszę.Tym częściej im więcej się załamuję patrząc na siebie.Jego miłość i akceptacja jest dla mnie lekiem na całe zło.... i tak już od 30 lat
  15. Awatar Jolinkaa
    • |
    • kotwica
    Justed jak to pięknie napisane!Ubrałaś w słowa również moje uczucia....moją miłość...i moją samotność,kiedy Go nie ma w nocy.Czuję się wtedy tak samo samotna i dziwnie pusto jest,a łóżko takie wielkie i nieprzyjazne.Dziękuję Ci za to...bardzo się wzruszyłam.
  16. Awatar justed
    • |
    • kotwica
    Podstolinko, czasu mi często braknei na pisanie, ale ogólnie przesniosłam sie z blogowaniem tu: Antologia osobista i dość mało się udzielam, bo mi inny blog- kulinarny większość czasu zjada... i fotografia... i malowanie.... i inne tam takie moje dyrdymały...
    ale wątek na diecie.pl prowadze regularnie, bo to mój pierwszy dom... choć mi ostatnio administracja przemeblowanie zrobiła ...
  17. Awatar podstolina
    • |
    • kotwica
    Pieknie to napisalas.......................a bedzie ciag dalszy?????
  18. Awatar retard
    • |
    • kotwica
    trzyma w napieciu!
  19. Awatar retard
    • |
    • kotwica
    uwielbiam Twoje wpisy
    nie moge przeczytac calosci, bo zaraz zmykam do pracy, ale jak tylko wroce moja ciemna noca to zasiade do lektury
    trzymaj sie cieplo i sucho, bo pogoda nam cos na ziemii obiecanej wariuje ostatnio x
  20. Awatar maxymilia
    • |
    • kotwica
    to on nie wie jaki ma skarb w domu!

justed - piekna scena - z zycia wzieta :d
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni