Komentarze na Blogu

1. Awatar Jusiaczek_us
    • |
    • kotwica
    Oby sie udalo zobaczyc z przodu tego bawlanka <8> Musze te ala kebaby wyprobowac na fazie warzywnej jak bede Buziole
  2. Awatar Jusiaczek_us
    • |
    • kotwica
    Trening pełna parą. Czasem i tez bym chciala tak posmacerowac a nie ma kiedy bo 8 godzin w pracy a jak wrcam do domu to cos wszamac i potem chwila odpcozynku i zabiarnei sie za cwiczonka lub teraz remoncik
  3. Awatar Betiso66
    • |
    • kotwica
    Rzeczywiście niezły trening i przynajmniej energia się nie marnowała -nie to co na siłowni!! A moich straconych kg to nie ma co zazdrościć bo ze mnie spadało dużo wody najpierw a pozatym startowałam z większym BMI niż Ty bo jestem niskim człowiekiem(160..) więc sama widzisz -a Ty sobie też pięknie radzisz sczególnie że nie jest łatwo przy małych dzieciach -już ja to wiem najlepiejpozdrawiam!
  4. Awatar Jusiaczek_us
    • |
    • kotwica
    To tylko jeszcze dwa dni tylko i warzywka a ja bym chciala juz wrocic na proteinki same a ty jeszcze jeden dzien przede mna
  5. Awatar Betiso66
    • |
    • kotwica
    witaj!Mój Maluch też był dziś marudny więc mój dzionek też nie należał do najłatwiejszych: Z wagą miałam już podobne dośw ale po takim zastoju zawsze ruszała w dół z impetem więc pewnie też tak będziesz miała.Zobaczyłam dziś w swoim okienku powiadomienie od Ciebie z zaproszeniem do dodania komentarza(czy dobrze zrozumiałam?) więc niniejszym to czynię i zapraszam też na mój wątek gdzie trochę piszę o swoich zmaganiach.tak więc cóż nam pozostaje-uszy do góry -a zwłaszcza brzuchy w moim przypadku to najtrudniejsze...i może być tylko lepiej! I niech nikt nie próbuje nam mówić że mamy większych rodzinek nie mogą dobrze wyglądać!!!(a i nie wiem czy widziałaś ale na ogólnym dałam przepis na te mufinki;
  6. Awatar majacyr
    • |
    • kotwica
    Dzięki za pociesznie, ciekawe jak długo się mój organizm się bedzie przyzwyczajał???
    Załamuje mnie to rochę,ale jestem uparta i się nie poddam bez walki
    Pozdrawiam
  7. Awatar agnieszkaappia
    • |
    • kotwica
    ja mam tak samo waga stanela jak zakleta ani w prawo ani w lewo a ja wiecznie glodna hi hi
  8. Awatar sniezyna
    • |
    • kotwica
    Dziewczyny pozwólcie sie organizmowi przyzwyczaić do zmian
  9. Awatar agniesia1421
    • |
    • kotwica
    Pociesze cie,ze moja waga skacze w gore i w dol i mam wrazenie ze nic nie chudne tylko stoje w miejscu.Moze trzeba to przeczekac.Pozdrawiam cieplutko