Komentarze na Blogu

1. Awatar Makosza
    • |
    • kotwica
    fajny pomysl. zastapie twarog cieciorka a ryz kasza gryczana.
  2. Awatar Leencia
    • |
    • kotwica
    Wczoraj upieklam je pierwszy raz i tez jestem zachwycona Wlasnie szukalam ich wartosci odzywczych i oto sa. Dzieki i goraco polecam!
  3. Awatar mufinka0
    • |
    • kotwica
    Ja też już fanką tych bułek jestem. Piecze się szybko, są pyszne i do tego białkowe i niskokaloryczne. Bardzo mi smakują upieczone ze szczypiorem.
  4. Awatar karolina52
    • |
    • kotwica
    cieszę się że bułeczki wyszły i smakują. One wychodzą ciemnie ale dlatego wyglądają jak grahamki i smakują podobnie.
    Nie jem już innego pieczywa tylko bułeczki

Fotografia z bułeczkami ...........palce lizać
    Aż ślinka cieknie.....
    pozdrawiam karolina52
  5. Awatar kara777
    • |
    • kotwica
    hej, zainspirowałaś mnie tą cukinią i zrobiłam sobie wczoraj taką wariację na jej temat tzn. nadziewana była kaszą jęczmienną z marchewką, cebulą i natką pietruszki (oczywiście wnętrze cukinii też dodałam do farszu i przyprawiłam) a na wierzchu położyłam pokrojony na małe kawałeczki plasterek sera camembert light, bo mi została resztka w lodówce. Wyszło pyszne zjadłam wszystko co do joty.
  6. Awatar Dream_catcher
    • |
    • kotwica
    Tez robilam faszerowana cukinie w poniedzialek! Mniam mniam! Lubic!
  7. Awatar Bulletproof0001
    • |
    • kotwica
    chyba można, choć ja ją zazwyczaj odkładam - ale moje nie są chrupiące, tylko miękkie i po ugotowaniu/pieczeniu łatwiej odchodzi od ryby niż przed, dlatego często piekę ze skórą, chyba że mam wyjątkowych gości
  8. Awatar Dream_catcher
    • |
    • kotwica
    super! Dzieki wielkie!!
    apropos ryby jeszcze...nie wolno jesc skorki?? ja lubiam czasem taka chrupiaca wciagnac
  9. Awatar Bulletproof0001
    • |
    • kotwica
    co do ryby na zdjęciu powyżej, to dowiedziałam się później, że powinnam rybę wyfiletować i zdjąć skórę
    next time tak będzie, tymczasem ja zjadłam tak jak widać i też było dobrze

zdjęcia wstawia się bardzo prosto:
    1. wchodzę na stronę Postimage.org - darmowy hosting obrazów
    2. tam klikam "przeglądaj" i wybieram z dysku fotkę jaką chcę umieścić w sieci i klikam "wyślij"
    3. pojawiają się różne linki do mojego zdjęcia i m.in. "miniaturka na forum", więc kopiuję ten adres i wklejam go do posta

the end
  10. Awatar Dream_catcher
    • |
    • kotwica
    o maj god! ja nie moge takich zdjec ogladac przed snem! ale poczytam sobie co Ty tam szamasz! Jak wstawiasz zdjecia?? Pozdrawiam!