Komentarze na Blogu

1. Awatar piwna17
    • |
    • kotwica
    bedzie dobrze tylko trzeba w to wierzyc
  2. Awatar napalonazlosnica
    • |
    • kotwica
    13 kilogramów? Podziwiam ja mam do schudnięcia (tylko?!) 6/7 kilogramów, które pragnę zgubić do końca czerwca zapraszam również do siebie możemy razem pojęczeć na to ohydne burczenia w brzuchu...^^
  3. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    smutno mi powracam z głowa zwieszoną...tera 78kg jest trza sie jakoś inaczej zabrac...buuu!!!!!
  4. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    65 kg...to jest - 32,8 kg od wagi opamiĘtania. MUSI SIĘ UDAĆ, NO I NIE WRÓCIĆ!
  5. Awatar latte86
    • |
    • kotwica
    no to brawo a jaki jest Twój cel?
  6. Awatar oaga
    • |
    • kotwica
    gratulacje !!!
  7. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    O kurcze! Mam tak mało czasu, ze dawno nie byłam na kompie!Pozdrawiam
  8. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    Jestem, jestem ale mam trudności z czasem niestety, kiedyś też się tak ważyłam, ale teraz już tylko raz w tyg i naprawdę lepiej mi idzie pokonałam już 80 kg,,,ale nie mam kiedy zmienić suwaczka. jest 79,4 Dzięki za wsparcie!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Awatar marzenie55kg
    • |
    • kotwica
    ja też trzymam kciuki!! jesyeś już po?? ja też sie waże prawie codzinnie rano!!
  10. Awatar aszakasza
    • |
    • kotwica
    Mamuszka,
    trzymam kciuki za ważenie! czasami zdarają się gorsze tygodnie i nie powinnaś się tym przjmować

je ważę się codziannie rano i dzięki teu, nie mam aż tak wielkiego stersu co tydzień no i jak widzę, że danego dnia waga mi podskoczyła, to wiem, że następnego powinnam się przypilnować

Głowa do góry
  11. Awatar surowa
    • |
    • kotwica
    Hm, tez tak miewam. Zastanawiam sie czy dieta niskoweglowodanowa jest zdrowa. W koncu troche tych wegli potrzebujemy, a organizm, jesli czegos mu brakue. sam reguluje nasze zachowania, manipuluje nami poprzez apetyt.

Prosty przyklad naszego(?) przypadku? Jak mamy wyrzut insulinowy po posilku wysokoweglowodanowym, z automatu mamy ochote na cos slodkiego. I jak zahipnotyzowani siegamy po to, od czego sie tyje. Bo wysoki poziom insuliny w tym momencie ma sluzyc jednemu, odkladniu tkanki tluszczowej w zapas.

Swietnie to rozumiem. Co prawda nie jestem pewna czy u mnie jest tak samo, ale wiem jak to jest kiedy nie mozna przestac jesc. Jak maszyna.
  12. Awatar marzenie55kg
    • |
    • kotwica
    właśnie
  13. Awatar latte86
    • |
    • kotwica
    Raz na jakiś czas można, o! ja też święta nie jestem, raz, dwa razy w tygodniu zdarzy mi się zjeść rafaello w pracy(kocham), albo kawkę z bitą śmietaną (biała mocha, p y c h a ), ale jest to na tyle sporadyczne, że kompletnie się na wadze nie odbija;] tylko nie można oczywiście w przesadę popaść!!
  14. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    dzięki pewno masz rację....trochę lepiej mi!
  15. Awatar surowa
    • |
    • kotwica
    jutro na wadze to bedzie widac, owszem, ale strawiona pizze w jelitach a nie tluszcz na biodrach. jednorazowe wysokoki - bardzo rzadkie i male dodajmy - nie powoduja natychmiastowego tycia.

boze, jaka ta nasza psyche jest zryta. jeszcze troche i bedziemy wizualizowac nasze tycie od samego patrzenia na jedzenie, a pozniej na zamknieta lodowke .

to co zjadlas wydalisz. jesli jednego dnia zjadlas o 200 kcal wiecej, to poprostuu organizm nie spali tyle tluszczyku ile spalal przy wyzszym ujemnym bilansie energetycznym. siegnie do dostawy, a nie do zapasow.

nie od razu rzym rozebrali
    Edytowany 27-08-2008 o 07:09 przez surowa (czcionka)
  16. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    Wychodzę z założenia, że jeśli ważę mniej to na każdej mniej!!! Niestety z wypróżnianiem u mnie mimo różnych środków polecanych przez wszystkich nie jest regularnie i pewno to też wpływa. Ostatnio mi się popsuło, a było bardzo dobrze kiedyś. BUUU!
  17. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    zobaczę w czwartek...poczekam dam wadze szansę!
  18. Awatar marzenie55kg
    • |
    • kotwica
    co jest???? elektroniczna zawsze mi pokazuje wiecej niż zwykła. Trzeba być wiernym 1 kochanej wadze!
  19. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    zapeszyłam...
  20. Awatar mamuszka
    • |
    • kotwica
    Trzymaj się, myślę o Tobie będzie dobrze!
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni