Komentarze na Blogu

1. Awatar Yoginka77
    • |
    • kotwica
    Nie poddawaj się i nie rób głupstw! Zacznij rzadziej się ważyć, myśleć bardziej pozytywnie, więcej pij i nie ograniczaj aż tak bardzo jedzenia bo wbrew pozorom metabolizm spadnie jeszcze bardziej i organizm zacznie odkładać wszystko co tylko mu dostarczysz - choćby to było tylko jedno jabłko dziennie. Policz sobie jaka jest Twoja norma fizjologiczna i nie schodź poniżej tej wartości! Waga na pewno ruszy w dół!
  2. Awatar BigBird
    • |
    • kotwica
    Mam to samo . I też sobie myślałam, po co mi ta dieta. Ale trwam i czekam na przełom. Powoli. Małymi kroczkami. Chciało by się szybko, ale skoro nie można to nie. Jak rzucić dietę, od razu Ci wpadnie parę kilo. Trzymaj się, wiosna idzie.
  3. Awatar kamisia81
    • |
    • kotwica
    Karo, nie mozesz nic nie jesc...jedzenie jest potrzebne to nakreca Twoj metabolizm...wzrost wagi moze byc zwiazany z tym,ze masa miesniowa sie rozrasta, moze to byc tez zwiazane np. z cyklem menstruacyjnym-kobieta moze przybrac na wadze przed menstruacja ok 2 kg (woda w organizmie sie zatrzymuje)... skok o 100 gram to nie jest drastyczny skok. nie poddawaj sie no i przede wszsytkim nie doluj i na wage nie wchodz za czesto (najlepiej raz na 1.5 tygodnia). Trzymam kciuki, glowa do gory, usmiech na twarzy i bedzie dobrze.
  4. Awatar Yoginka77
    • |
    • kotwica
    trzeba się przygotować psychicznie, że zastoję mogą się zdarzyć i podejść do tego na spokojnie, wszystko da się przeskoczyć fajnie, że masz współtowarzyszkę - razem łatwiej! powodzenia!
  5. Awatar neko_chan
    • |
    • kotwica
    chyba wiem, o czym piszesz... na szczęscie ostatnio mam faze pozytywną
  6. Awatar MirjamM
    • |
    • kotwica
    hej nie wiedziałam że też piszesz bloga zastanawiałam się co Cię tak mało na forum a tu proszę
  7. Awatar marzenie55kg
    • |
    • kotwica
    Witam w klubie jedziemy na tym samym wózku!
    Ja też codziennie conajmniej godzinny rower lub "KIJE" ale co fakt to fakt dietę odpuszczam!
    Jedyne co mi sie udaje to nie jedzienie do 19
  8. Awatar Nulka51
    • |
    • kotwica
    i pierwszej udanej jazdy,ja też uwielbiam rower.Życzę wspaniałych wypadów,nam urozmaicenia pod każdym wzgledem potrzebne
  9. Awatar capucinokrakow
    • |
    • kotwica
    mam podobnie, 4 pary nowych spodni leżą i co zaglądam do szafy to mi po prostu smutno ale przynajmniej motywacja jest , trzymam kciuki
  10. Awatar Nulka51
    • |
    • kotwica
    żeby małymi kroczkami ale do przodu... choć ciut ...ciut...a ile radości i zaskoczenia.Ale fajnie i miło Tak trzymaj!!!
  11. Awatar Jusiaczek_us
    • |
    • kotwica
    Nie jest tak zle z tymi dietami tylko trzeba sobie odpowiednia dobrac do siebie i ja pomalu stosowac: z dnia na dzien bedzie lpiej zobaczysz i zycze powodzenia.
  12. Awatar Nulka51
    • |
    • kotwica
    moje może nie da Tobie za wiele,ale podnieś głowę,spójrz na siebie mniej krytycznie,bo jesteś wspaniała podjęłaś walkę.Chwilowe niedyspozycje nie mogą takim dołem być,wszystkie mamy właśnie takie "kanały bez światła",będzie dobrze.Przecież wierzysz w to,
    trzymaj się
  13. Awatar Jusiaczek_us
    • |
    • kotwica
    Tez tak czasem mialam ze na uczelni przysypialam bo mialam ciezka noc albo cos tam cos tam Koszmar wtedy bo sie martwisz zeby wykladowca nie zauwazyl. Powodzenia w dalszym dietkowaniu
  14. Awatar latte86
    • |
    • kotwica
    No jadłospis wygląda ciekawie, gratuluję i oby tak dalej
  15. Awatar Przemieniona
    • |
    • kotwica
    Hej zazdroszcze Ci te nowej lazienki.Ja uwielbiam remonty wszelkiego rodzaju. U mnie narazie niewiele do zrobienia , ale w przyszlym miesiacu planuje wytapetowac pokoj corki.

A tak w ogole to wpadlam pochwalic sie ze pozbylam sie jednego kg I powiedziec ze takie wpisy na blogu, jak od Ciebie, zyczace powodzenia, bardzo pomagaja
    Trzymam za Ciebie kciuki .Milego dnia
  16. Awatar drasanka
    • |
    • kotwica
    Czasem warto zamknąć się na wszystko, a ranek nową energię przynosi.

Pozdrawiam serdecznie
  17. Awatar peanutbutter
    • |
    • kotwica
    podaję przepis o który pytałaś
    ryż z warzywami i tuńczykiem

- torebka ryżu brązowego (taki jest najzdrowszy) ugotowanego z odrobiną soli
    - passata (przecier pomidorowy) w kartonie lub butelce/ ewentualnie pomidory w puszce drobno pokrojone
    - dowolne warzywa ugotowane (brokuły, groszek, fasolka szparagowa)
    - tuńczyk w sosie własnym (puszka)
    - przyprawy: pieprz, zioła prowansalskie, oregano, papryka słodka, natka pietruszki - co kto lubi można dodać trochę pesto.

wykonanie:
    na głęboką patelnie (wok) lub do garnka wyrzucamy w kolejności: passatę lub pomidory, tuńczyka, warzywa i przyprawy, podgrzewamy, na koniec dodajemy ryż. całość mieszamy. i już. wystarczy na dwa obiady.
  18. Awatar HardCandy
    • |
    • kotwica
    gratuluję i trzymam kciuki
    myślę że vasy jest w sam raz ona nie jest kaloryczna szczególnie że poza nią mało zdjadłaś więc jest ok
    trzymam kciuki ;D
  19. Awatar Nulka51
    • |
    • kotwica
    Ty chyba lubisz te vasę,ale kromka cienka chleba z ziarnem ciemnego na śniadanie, lub bułka grahamka raz na tydzień na
    kolację ale te wczesną,zrobi to samo ale masz urozmaicenie.Ja stosuję jeszcze te wafle ryżowe,tak dla odmiany .
  20. Awatar Nulka51
    • |
    • kotwica
    dzięki za wsparcie ,tyle że wiesz co to doły ,coś mnie teraz trzyma.Niby nie jem dużo bo dietkę trzymam,ale wskazówki na 7nie widzę,no może z gimnastyką fuszerę odstawiam?
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni