Ostatnie wpisy na Blogu

 1. Kolczyki z perłami – zakupowe pułapki

  przez w dniu 01-11-2022 o godzinie 14:20
  Zakup perłowej biżuterii nie jest prostym zadaniem dla przeciętnego zjadacza chleba i wymaga przyswojenia odrobiny wiedzy na temat tych kamieni aby nie dać się oszukać i dokonać racjonalnego wyboru. Przekonał się o tym jeden z moich znajomych którego partnerka zdradziła, iż jej marzeniem są kolczyki z perłami. Wystarczyło mu dziesięć minut przeglądania internetowych ofert aby poczuł się zdezorientowany – skąd biorą się tak ogromne różnice cen w podobnych, wydawałoby się, wyrobach?

  ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 2. Pieczątka lekarska - dlaczego jest tak ważna dla lekarza?

  przez w dniu 18-10-2022 o godzinie 15:49
  Nie tylko lekarze, ale i pielęgniarki, farmaceuci, ratownicy medyczni, a nawet fizjoterapeuci, a więc cała branża medyczna posługują się na co dzień pieczątkami. Umowy z NFZ, recepty, wypisy ze szpitali, zalecenia medyczne i wiele innych - lekarz i inni przedstawiciele zawodów medycznych na co dzień mają wiele różnych dokumentów, które muszą podbić własnym nazwiskiem. Co powinna zawierać pieczątka lekarska i gdzie najlepiej ją zamówić?

  Co musi posiadać każdy lekarz?

  ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 3. Jak działa magazyn energii?

  przez w dniu 29-09-2022 o godzinie 18:38
  Czym jest i jak działa magazyn energii fotowoltaicznej? Fotowoltaiczne magazynowanie energii to metoda przechowywania energii wytwarzanej przez ogniwa fotowoltaiczne w celu jej późniejszego wykorzystania. Można to zrobić poprzez przechowywanie energii w akumulatorach lub poprzez wykorzystanie jej do zasilania urządzenia, które przetwarza energię w inną formę, taką jak ciepło lub energia elektryczna.

  Magazyn energii elektrycznej – dla kogo?

  Magazynowanie energii elektrycznej ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 4. Czym jest endometrioza?

  przez w dniu 27-09-2022 o godzinie 10:12
  Endometrioza to bardzo przykra choroba kobieca, która dotyczy nawet 15% pań w wieku rozrodczym. To także choroba dość przebiegła i znacząco niekorzystnie wpływająca na kobiecą płodność, a więc na staranie się o dziecko. Diagnoza endometriozy nie jest jednak wyrokiem, a w klinice leczenia niepłodności zdecydowanie pomagamy parom doczekać się upragnionego potomstwa mimo tej choroby.

  Endometrioza - jak zdiagnozować?

  Endometrioza jest chorobą kobiecą, która ce****e się ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 5. Tanie wybielanie zębów

  przez w dniu 06-09-2022 o godzinie 12:16
  Koszt wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym waha się od 500 do 2000 złotych. Ostateczna cena zależy od wybranej metody, a także tego, na jaki efekt końcowy liczysz. Za wybielanie zębów przy użyciu lampy LED zapłacisz najmniej, natomiast do najdroższego zabiegu zalicza się wybielanie regeneracyjne. Ze względu na wysokie koszty pojawia się pytanie czy jest w ogóle możliwe tanie wybielanie zębów, które jednocześnie będzie skuteczne.

  Wybielanie zębów niewielkim kosztem - domowe ...
Strona 1 z 482 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni