Jak skutecznie i zdrowo schudnąć

Na czym polega dieta oxy?

Oceń ten wpis
przez w dniu 17-04-2016 o godzinie 12:10 (18940 Odsłon)
W odpowiedzi na różnego rodzaju niedociągnięcia diety Dukana pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie jakim jest dieta oxy. Oczywiście bazuje ona na diecie proteinowej jednak bez wątpienia została ona ulepszona i nie posiada takich skutków ubocznych jak dieta Dukana. Dodatkowo dieta bazuje na przepysznym shaku, który składa się między innym z owoców.

Proces diety powinien trwać około trzech tygodni. Osoba odchudzająca się przechodzi przez kilka różnych etapów. Pierwszym z nich jest spalanie tłuszczu. Wprowadzamy tutaj największą ilość białka zwierzęcego oraz roślinnego co powoduje bardzo intensywne spalanie tłuszczu oraz nasz metabolizm działa na tym etapie na najwyższych obrotach. Następnie przechodzimy do etapu utrwalania efektów. Ostatni etap stabilizacji ma na celu uchronienie osoby stosującej dietę przed efektem jojo. Jest bardzo ważny proces, ponieważ zaraz po nim wracamy do wcześniejszego trybu odżywiania, a raczej nikt by nie chciała aby cały wysiłek poszedł na marne.

Bez wątpienia dużą korzyścią ze stosowania diety oxy jest zdecydowana poprawa kondycji włosów, wzmocnienie struktury paznokci oraz duża poprawa jakości skóry. Dieta oxy działa także oczyszczająco na nasz organizm, a co za tym idzie podczas jej trwania pozbywamy się toksyn. Dodatkowo jest to jedyna dieta, którą można dopasować indywidualnie do każdej osobowości. Twórcy diety zapewniają o jej skuteczności i pozytywnych wpływach na organizm. Dlatego zdecydowanie warto się z nią zapoznać bliżej oraz wybrać do specjalisty, który bez wątpienia odpowie na wszelkie wątpliwości.

Edytowany 17-04-2016 o 12:56 przez Aga-Przerwa

Kategorie
Nie przypisana

Komentarze

  1. Awatar szako
    Łapcie namiary - https://www.pro-sprzet.pl/ To jeśli chodzi o kwestie wzmocnienia włosów. Odpowiednie produkty są w stanie zrobić naprawdę mega robotę.