Nie przypisana

Wpisy bez przypisanej kategorii

 1. Dlaczego warto wybrać dietę według grupy krwi

  przez w dniu 01-05-2016 o godzinie 19:33 (Jak skutecznie i zdrowo schudnąć)
  Dieta według grupy krwi jest jedną z bardziej zbilansowanych dla poszczególnego organizmu. Albowiem nie każdy może jeść to samo. Osoby z różnymi grupami krwi trawią poszczególne produkty zupełnie inaczej. Dlatego to co dla jednego organizmu będzie zdrowe dla innego może okazać się niestety szkodliwe. Dzieje się tak dlatego, że osoby posiadające poszczególne grupy krwi posiadają również zupełnie różne antygeny.

  Dlatego dieta według grupy krwi ma za zadanie ...
 2. Dieta proteinowa - zasady diety dukana

  przez w dniu 18-04-2016 o godzinie 17:53 (Jak skutecznie i zdrowo schudnąć)
  Jedną z bardziej popularnych diet jest bez wątpienia dieta Dukana. Jest to kuracja białkowa, której twórcą jest Pierre Dukan. Dieta ta daje niezwykłe rezultaty i to bez niechcianego efektu jojo. Dieta Dukana charakteryzuje się głównie tym, że polega przede wszystkim na podwyższeniu w codziennym jadłospisie ilości spożywanego białka.

  Natomiast jednocześnie istotne jest ograniczenie spożywania produktów bogatych w węglowodany i tłuszcze. Bez wątpienia plusem diety ...
 3. Na czym polega dieta oxy?

  przez w dniu 17-04-2016 o godzinie 12:10 (Jak skutecznie i zdrowo schudnąć)
  W odpowiedzi na różnego rodzaju niedociągnięcia diety Dukana pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie jakim jest dieta oxy. Oczywiście bazuje ona na diecie proteinowej jednak bez wątpienia została ona ulepszona i nie posiada takich skutków ubocznych jak dieta Dukana. Dodatkowo dieta bazuje na przepysznym shaku, który składa się między innym z owoców.

  Proces diety powinien trwać około trzech tygodni. Osoba odchudzająca się przechodzi przez kilka różnych etapów. ...

  Edytowany 17-04-2016 o 12:56 przez Aga-Przerwa

  Kategorie
  Nie przypisana