derika2

6 stycznia

Oceń ten wpis
przez w dniu 06-01-2009 o godzinie 12:00 (1756 Odsłon)
Ugh...no i tyle z postanowień...od 3 tygodni nie zajrzałam na bloga.... nic...zaglądam teraz.

Minęły Święta i Sylwestre... było trochę słodyczy i troche kaloriiw postaci % Ale nie spowodowały spustoszenia....na dzień dzisiejszy -2kg w stosunku do wagii wigilijnej czyli 84 kg - bardzo dobry wynik.

Jutro zaczyna się 13 tygodniówka -mamy podać cel... mój jest zawsze taki sam 1 kg tygodniowo (średnio) więc 8 kwietnia cel 71 KG...realne? zobaczymy Ja sądzę , że tak....czy dostanę od rzeczywistości po nosie? Zobaczymy.

Nastroje: hmmmm....niecierpliwość....ciągle mi do czegoś śpieszno - najbardzoej śpieszno mi do osiągnięcia wymarzonej wagi (ale nie tylko nie moge sie tak wielu rzeczy doczekać-wypadu do kina, pozytywnego wyniku testu ciążowego itd)...hmmm.... samozadowolenie - już 23 kg za mną mój wygląd naprawdę sie zmienił... nie umiem sobie jeszcze wyobrazić jak będę wyglądać [przy wadze 65 kg...nigdy tyle nie ważyłam (tzn kiedyś pewnie tak....w podstawówce....bo w liceum już na 7-kach jechałam) ... strach przed tym, że zbliża się czas kiedy będe juz mogła (musiała) wznowić leczenie niepłodności (założyłam sobie, że do lekarzy wrócę jak waga osiągnie 75 kg) - boję się, ale staram się myśłeć o czymś innym...co jeszcze...kurcze....ciężko mi określić moje nastroje....tak bardzo skupiłam się na tym całym odchudzaniu, że nie reaguje na inne bodźce - robię to co muszę, ale może mój umysł jest tu na ziemi, ale moje serce jest gdzie indziej... To nie wygląda na najzdrowszą reakcję...

No dobra, to tyle na chwilę obecną... postaram się wpadać tu częściej
Kategorie
Nie przypisana

Komentarze

 1. Awatar kasieek23
  Wiesz widze ze jestesmy bardzo podobne zwlaszcz z ta niecierpliwosca
 2. Awatar derika2
  heya tak jak teraz czytam to o tej niecierpliwości to widzę, że nie oddałam w pełni tego o co chodziła....ta moja niecierpliwość to aż mnie rozsadza...mam milion pomysłów na minutę, każdy skomplikowany i wymagający, a ja nie mogę się już doczekać realizacji i efektów.... to chyba najbliżej ADHD pasuje...po porstu tak mi sie śpieszy, że nie wiem w co mam ręce włożyć...a jak juz włożę, to siła woli musze pilnować co by skończyć co zaczęłam...

  uffff.... nie wiem czy to dobrze wyjaśniłam...
 3. Awatar szako
  Masz tutaj sporo artykułów na ten temat - http://www.active-fitness.pl/ I ogólnie warto tak do tego podejść, macie tam mnóstwo konkretów.
  Stojąc w miejscu nie da się niczego poprawić.