Szaleństwa Wielkiej Dośki

Dupa, Dupa i jeszcze raz Dupa w dodatku wielka...

Oceń ten wpis
przez w dniu 09-11-2013 o godzinie 22:41 (2028 Odsłon)
I tak mimo moich usilnych postanowień znowu się nie udało. ćwiczeń dzisiaj nie było bo zabrakło czasu. W weekendy gdy jesteśmy w komplecie, a rzadko się to zdarza to nie bardzo chce mi się skakać. W dodatku mój Zozolek chodzi i mówi: mamusiu chodź się pobaw. W tygodniu mało czasu mamy więc nie mogłabym odmówić. Więc się bawimy. A że to mała strojnisia to pół dnia spędzamy na przebierankach. Potem idzie spać a ja... no cóż, korzystam z ciszy i spokoju i czytam albo siedzę na kompie. I tak czas leci.

I dzisiaj było to samo. Jak mała poszła po obiedzie spać ja zasiadłam do kompa i upajałam się ciszą i spokojem. A jak wstała pojechaliśmy do znajomych. Więc moje menu bardzo się różniło od tego które na dziś sobie zaplanowałam.


Tak więć:
I. 8.00 płatki z mlekiem
II. 12.00 ziemniaki jajko i kapusta kiszona
III. 16.00 budyń czekoladowy
IV. 17.30 sałatka z kurczaka z brzoskwinią sałatą papryką i sosem z mango (o rany jaka była dobra)
V. 20.00 dwa kawałki pizzy z pieczarkami i serem
VI. 20.45 kawałek sernika

do przegryzania orzeszki i rodzynki kilka sztuk

Jakby nie pozycja V i VI to byłoby całkiem ok. Muszę coś zrobić. Więcej warzyw to rzeczywiście dobry pomysł. Idę z rana na zakupy. Albo nie. Wyślę męża, żeby mnie nie wołały z półek te wszystkie pyszne łakocie których nie powinnam jeść. On jest bardziej odporny :P
Kategorie
Nie przypisana

Komentarze

 1. Awatar GrubaTrzydziestka
  Skoro nie zawsze masz czas na wygospodarowanie czasu na ćwiczenia, to wykorzystaj do tego czas zabawy z dzieckiem, zamiast przebieranek, włączcie muzykę i... tańczcie . Korzyści będą obustronne, chyba każde dziecko lubi tańczyć, a ty spalisz trochę kalorii .
  Szukaj tej samodyscypliny i zaparcia, bo to dobrzy przyjaciele
  Pozdrawiam!
 2. Awatar dota
  Przebieranki muszą być, bo moje dziecko to urodzona aktorka i gwiazda Ale jest też czas na tańce bo też uwielbia, ale jak każda czterolatka nudzi się po kilku minutach. Czasem razem ćwiczymy ZUMBE ale to znowu wymaga przestawienia mebli w naszym mieszkanku. Ale powoli będę nad sobą pracować i jakoś to ogarnę. I tak moim największym problemem jest wieczorne obżarstwo, bo niszczy całą pracę jaką wkładam w to żeby lepiej się czuć i wyglądać.
  Fajnie że mnie tu wspierasz, dzięki wielkie
 3. Awatar GrubaTrzydziestka
  Fakt, dzieci wymagają dużej kreatywności od rodzica w wymyślaniu zabaw, ale przynajmniej sam się przy tym trochę rozerwie
  Wieczorne napełnianie brzucha, to zmora większości osób, ale do pokonania .
  Mogę ci tylko napisać kilka słów, ale całą pracę musisz wykonać sama .
 4. Awatar szako
  Myślę, że to jest dobry kierunek - http://www.ikimasa.pl/
  Fajna rozrywka, urozmaicenie, coś nowego. Tego się właśnie trzymajcie.