ihkato

Oferta internetu od operatora komórkowego - na co zwracać uwagę?

Oceń ten wpis
przez w dniu 29-09-2020 o godzinie 18:42 (2501 Odsłon)
Czy Wy też znacie to uczucie błądzenia jak dziecko we mgle podczas przeglądania dziesiątek ofert internetu od operatorów komórkowych? No właśnie- operatorów jest tak wielu, a każdy z nich ma kilka opcji internetu do wyboru, nie dziwne więc, że trudno się tu zgubić i czasem przeoczyć dobrą ofertę w tym zagmatwanym labiryncie. Przy wyborze wielu z nas powie, że najistotniejsza jest cena usługi, lecz nie jest to do końca prawdą, a wybierając dostawcę internetu trzeba także spojrzeć na inne kwestie, o których traktuje ten artykuł.

Jak znaleźć szybki internet w dobrej cenie?

Na co zwracać uwagę wybierając internet od sieci komórkowej? Przede wszystkim na te kwestie:
• czas umowy na internet- czy warto decydować się na długą umowę w czasach, gdy wszystko pod względem technologicznym tak dynamicznie się zmienia?
• limit przesyłu danych- wszelkie ograniczenia w tym względzie nie powinny być dziś obecne- przeszliśmy przez ostatnie lata ogromny skok technologiczny, mamy na rynku nawet internet 5G, a operatorzy wciąż próbują nakładać na nas limity, co jest działaniem mocno archaicznym,
• prędkość łącza- prędkość ta wpływa bezpośrednio na płynność działania sieci, warto więc przy wyborze internetu kierować się szybkością łącza, szukaj jak najwyższych parametrów.

Czy da się znaleźć szybki internet w dobrej cenie? Oczywiście- operatorzy prześcigają się dziś w ofertach, by kusić klienta. Jak radzi nam specjalista z http://cangagsm.com/ warto sprawdzić wartość limitu transferu, jak już wspomnieliśmy- zdecyduje on o tym, jak długo i intensywnie będziemy mogli korzystać z sieci w miesiącu. Czasem można doszukać się ofert, które dają nieograniczony dostęp do YouTube czy do serwisów muzycznych bez zużycia danych- to dość dobra opcja. Jaka będzie najlepsza prędkość internetu? W teorii LTE może zapewniać nawet dostęp o szybkości 150 Mb/s, w praktyce jednak będzie to zależeć od wielu czynników. Można to sobie sprawdzić online np. na stronie speedtest.pl.

Oferty internetu z sieci komórkowej

Zestawiliśmy dla was kilka ofert internetowych od największych operatorów w Polsce:
• sieć Orange ma nam do zaproponowania swój bestseller, a więc światłowód za 59,99 zł miesięcznie, a w ofercie- 0 limitu danych, pobieranie do 300 Mb/s, umowa na 24 miesiące i aktywacja za 49,99 zł,
• T- Mobile oferuje 2 opcje: internet domowy 300 GB za 79 złotych na 24 miesiące albo internet domowy 50 GB wraz z laptopem za 59 zł- w tym internet o prędkości 150 Mb/s oraz laptop i karta SIM,
• w PLUSHu za 30 zł możemy mieć internet mobilny 40 GB o prędkości 150 MB/s i bez żadnej umowy,
• lajt mobile daje nam za 39,99 zł miesięcznie LAJT LTE 100 GB+ 200 GB w nocy miesięcznie,
• w PLAYu na 45 zł możemy mieć internet domowy 100 GB przy umowie na 24 miesiące i aktywacji za 119 zł,
• z kolei PLUS oferuje za 61 zł miesięcznie internet domowy LTE 45 GB, przy umowie na 24 miesiące i z aktywacją za 10 zł.
Pojawiają się także ofert internetu w technologii 5 G i tutaj przykładowo:
• PLAY- za 125 zł miesięcznie mamy 500 GB internetu domowego plus router 5G, szybkość pobierania to nawet 3600 Mb/s.
Kategorie
Nie przypisana

Komentarze

  1. Awatar ikornel275
    Ja chciałabym polecić Światłowód Wrocław jeśli chcecie mieć niezawodny i ultraszybki Internet to właśnie wybierzcie ten. To Internet dla wymagających.