ihkato

Tanie wybielanie zębów

Oceń ten wpis
przez w dniu 06-09-2022 o godzinie 12:16 (737 Odsłon)
Koszt wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym waha się od 500 do 2000 złotych. Ostateczna cena zależy od wybranej metody, a także tego, na jaki efekt końcowy liczysz. Za wybielanie zębów przy użyciu lampy LED zapłacisz najmniej, natomiast do najdroższego zabiegu zalicza się wybielanie regeneracyjne. Ze względu na wysokie koszty pojawia się pytanie czy jest w ogóle możliwe tanie wybielanie zębów, które jednocześnie będzie skuteczne.

Wybielanie zębów niewielkim kosztem - domowe sposoby

Istnieje wiele pomysłów na to, jak wybielać zęby domowymi sposobami. Do nich zalicza się między innymi użycie sody oczyszczonej wymieszanej z cynamonem. Z takich składników w połączeniu z wodą tworzy się pastę, którą myjemy regularnie zęby. Chociaż rzeczywiście po kilku dniach możemy zauważyć zadowalający efekt, to nie możemy zapominać, iż ostatecznie ta metoda nie jest zbyt dobra dla naszego szkliwa.

Kolejnym sposobem, który również wykonamy samodzielnie przy użyciu produktów znajdujących się w kuchni, jest wykonanie domowej pasty na bazie soli oraz soku z cytryny. Raczej nie trzeba Ciebie przekonywać, iż taka pasta nie będzie zbyt smaczna w smaku. Ponadto, mimo usuwania żółtego osadu, możemy spodziewać się również takich samych skutków ubocznych.

Profesjonalne produkty do wybielania zębów w domu

Zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wybielanie zębów przy pomocy preparatów udostępnianych przez znanych producentów. Wśród nich wymienia się paski wybielające, a także pasty do zębów, które także zagwarantują taki sam efekt. Jeżeli oczekujesz szybszego rezultatu wybielania zębów, to z pewnością sprawdzą się paski wybielające. Najczęściej cała kuracja zamyka się w ciągu 10-14 dni. Oczywiście możesz znaleźć również paski wybielające, które zagwarantują Ci efekt białych zębów w ciągu 3 dni.

Chcąc zadbać o swoje zęby, dobrze jest się przyjrzeć swoim nawykom. Picie kawy, czerwonego wina, czy też palenie papierosów mocno wpływają na przebarwienia zębów. W takich okolicznościach należy pomyśleć o regularnym stosowaniu wybielających past do zębów, które będą wyjątkowo pomocne w usuwaniu niechcianych przebarwień. Wśród takich produktów znajdziesz również pasty do zębów dedykowane palaczom.

Zakup sprawdzonych produktów do wybielania zębów

Niezależnie od tego, na jakie preparaty do wybielania zębów ostatecznie się zdecydujesz, należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy pochodzą one od znanych producentów. Jeżeli produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i normy jakościowe, to możesz być spokojny nie tylko o uzyskanie pożądanego efektu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo względem swoich zębów.

Dlatego tak ważne jest, aby kupować paski wybielające, pasty do zębów, a także inne produkty przeznaczone do higieny jamy ustnej w sprawdzonych sklepach. Takim sklepem internetowym jest https://paski-wybielajace.pl. W ofercie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane produkty, które posiadają wszystkie odpowiednie badania. W ten sposób możesz liczyć na łatwe i niedrogie wybielanie zębów w domowych warunkach.

Komentarze