ihkato

Które paski wybielające są najlepsze?

Oceń ten wpis
przez w dniu 20-12-2022 o godzinie 16:47 (617 Odsłon)
Kto z nas nie chciałby posiadać śnieżnobiałego, promiennego uśmiechu? Tak, to marzenie większości z nas. Białe, zadbane zęby świadczą o zdrowiu, ale także dodają poczucia pewności siebie, atrakcyjności, a nawet wizualnie odejmują lat. Osoby o zadbanych, białych zębach wydają nam się sympatyczniejsze, bardziej godne zaufania. Czy w celu wybielenia uśmiechu trzeba koniecznie iść do dentysty na drogi zabieg wybielający? Otóż nie! Wystarczy wybrać dobrej jakości paski wybielające, które skutecznie zadbają o nasz uśmiech.

Dlaczego ludzkie zęby nie są śnieżnobiałe?

Mało kto ma "sam z siebie" śnieżnobiałe zęby. Dlaczego? Ponieważ ludzkie uzębienie naturalnie wcale nie jest białe, ma natomiast barwę kości słoniowej. Na kolor danego uzębienia wpływ ma wiele czynników, zarówno naszych nawyków żywieniowych jak i naszych biologicznych uwarunkowań. Czynnikami, które determinują barwę naszych zębów są m.in. skład chemiczny zęba, czyli ilość fosforu oraz wapnia wewnątrz niego, a także mineralizacja tkanek oraz ich przejrzystość. To zębina i szkliwo odpowiadają za kolor danego zęba, zaś ich kolor uwarunkowany jest głównie przez genetykę, ale i przez nasze nawyki i styl życia (palenie papierosów, picie dużej ilości mocnych, czarnych herbat, etc.). Na odcień zębów mają także wpływ leki - zwłaszcza antybiotyki z grupy tetracyklin, jakie przyjmowaliśmy w dzieciństwie.

Mimo, że czynników mających wpływ na odcień naszych zębów jest wiele, mamy możliwość dążyć do takiego uśmiechu o jakim marzymy. Zęby można wybielić u stomatologa, jednak dużo tańszą i wygodniejszą, a przy tym efektywną metodą wybielania jest używanie pasków wybielających. Dzięki nim Twoje zęby staną się nawet kilka tonów bielsze, a efekt utrzyma się nawet do roku. Po tym czasie kurację wybielającą warto powtórzyć.

Najlepsze paski wybielające - jakie?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych pasków wybierających, ale warto sięgnąć po te najlepsze. Najlepsze, czyli sprawdzone i dostępne w ofercie najbardziej znanych producentów. Takimi właśnie paskami są amerykańskie paski Crest, które kupisz na stronie https://paski-wybielajace.pl. To wysokiej jakości produkt stomatologiczny, który zabezpiecza i dba o szkliwo, a jednocześnie pozwala wybielić zęby nawet o kilka tonów. Pasków używamy w czasie trwania kuracji każdego dnia przez 30 minut, a pierwsze efekty będą widoczne nawet po kilku dniach. Ostateczny efekt, jaki został osiągnięty po zakończeniu kuracji, utrzyma się na zębach nawet od 6 do 12 miesięcy! Paski Crest to nieduży wydatek w porównaniu z wybielaniem zębów u dentysty, a jednocześnie bardzo trwałe i stanowczo zadowalające efekty.

Dlaczego warto zaufać paskom Crest? Otóż jest to produkt marki Procter&Gamble, a więc lidera na rynku dóbr konsumpcyjnych, kosmetyków oraz środków higieny osobistej. Paski wybielające Crest nasączone są bezpieczną dla zębów i dziąseł, a także skutecznie działającą substancją wybielającą. Ich działanie potwierdzają miliony ich użytkowników na całym świecie. Wybierz paski Crest, jeśli Twoim celem jest promienny i śnieżnobiały uśmiech - z pewnością się nie zawiedziesz!
Kategorie
Nie przypisana

Komentarze