mamuszka

nagroda żywnosciowa?

Oceń ten wpis
przez w dniu 26-08-2008 o godzinie 21:35 (1097 Odsłon)
dzisiaj niestety ..... a może dla tego, ze wszyscy którzy mnie spotkali powiedzieli, że swietnie wyglądam i strasznie schudłam pozwoliłam sobie na 1350 kalorii, ale niestety w tym była kawa po irlandzku i dwa kawałki pizzy. Buu! Już żałuje, bo pewno bedzie jutro na wadze widać!A tam!Żyje się raz!
Kategorie
Nie przypisana

Komentarze

 1. Awatar surowa
  jutro na wadze to bedzie widac, owszem, ale strawiona pizze w jelitach a nie tluszcz na biodrach. jednorazowe wysokoki - bardzo rzadkie i male dodajmy - nie powoduja natychmiastowego tycia.

  boze, jaka ta nasza psyche jest zryta. jeszcze troche i bedziemy wizualizowac nasze tycie od samego patrzenia na jedzenie, a pozniej na zamknieta lodowke .

  to co zjadlas wydalisz. jesli jednego dnia zjadlas o 200 kcal wiecej, to poprostuu organizm nie spali tyle tluszczyku ile spalal przy wyzszym ujemnym bilansie energetycznym. siegnie do dostawy, a nie do zapasow.

  nie od razu rzym rozebrali
  Edytowany 27-08-2008 o 07:09 przez surowa (czcionka)
 2. Awatar mamuszka
  dzięki pewno masz rację....trochę lepiej mi!
 3. Awatar latte86
  Raz na jakiś czas można, o! ja też święta nie jestem, raz, dwa razy w tygodniu zdarzy mi się zjeść rafaello w pracy(kocham), albo kawkę z bitą śmietaną (biała mocha, p y c h a ), ale jest to na tyle sporadyczne, że kompletnie się na wadze nie odbija;] tylko nie można oczywiście w przesadę popaść!!
 4. Awatar marzenie55kg
  właśnie