Wszystkie wpisu na blogu

 1. "Garniec"

  przez w dniu 28-02-2013 o godzinie 18:01 (W rytmie k-popu)
  Moja mama od trzech dni jest na diecie. Pierwszy raz od wielu lat, jest na diecie samodzielnie. Zawsze to ja wprowadzałam jej dietę, zmuszałam do ćwiczeń, gotowałam. Teraz sama znalazła siłę by podjąć się walki. Dzisiaj gdy rozmawiałyśmy chwaliła się co ugotowała dietetycznego i jakie jeszcze znalazła przepisy i mówiła o tym jak bardzo się przeraziła gdy zobaczyła ile kcal ma garść rodzynek, albo sernik, albo.... itp Jestem z niej dumna. Bardzo dumna.

  I ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 2. Koniec lutego!!!

  przez w dniu 28-02-2013 o godzinie 08:52 (Merry na diecie Dukana)
  Witam!!!!
  Kolejny miesiąc dobiega końca. Jak ten czas zapiernicza, dopiero były Świeta Bożego Narodzenia, a tu już trzeba sie szykować do Świąt Wielkanocnych. Masakra świeta tuż tuż, a do mojego celu swiątecznego pozostało mi 5,4kg, Waga 105,3kg i od wczoraj mniej -0,5kg.
  Wczoraj niestety nie zrobiłam maseczki na włosy, a tak sobie obiecałam, bo po powrocie do domu odkurzałam i myłam, bo zakładano mi nowy internet i cały dom zaniesiony (na polu odwilż- wiec wszystko ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 3. Przetrwałam!!!

  przez w dniu 27-02-2013 o godzinie 08:46 (Merry na diecie Dukana)
  Witam!!!
  Przetrwałam dwudniowy kryzys na jedzenie. Okropne uczucie, ale zwalam na @, która wczoraj pojechała na wakacje!!!!
  Wieczorem byłam na aerobicu, wiec od razu samopoczucie lepsze i nic mnie juz nie nosi za słodkim. Drugie, ze galareta drobiowa z duża ilością octu tez pomogła, tylko później [przez 4 godziny czułam wszędzie ocet. Taki mały minus.
  Waga tez wynagradza, jeśli nie rzucam sie na jedzenie i dzisiaj pokazała mniej o 0,5kg, to cieszy najbardziej!!!! ...
  Kategorie
  Nie przypisana
 4. jak przetrwać kryzys????

  przez w dniu 26-02-2013 o godzinie 09:01 (Merry na diecie Dukana)
  Witam!!!!
  Najpierw- waga mniejsza o kolejne 0,2kg od wczoraj
  A teraz to co mnie męczy od wczoraj, czyli kryzys na słodkie i na zjedzenie czegoś spoza listy dozwolonych produktów!!! I co z tym fantem zrobić??
  Wczoraj oglądałam telewizje i oczywiście jak to bywa reklam pełno i jak od poczatku stycznia nic mnie nie ruszało tak wczoraj miałam ochote na Michałki te z Wawelu: Uwielbiam michałki, a teraz jeszcze są takie jak ja lubie najbardziej-KOKOSOWE!!!!!! ...
  Kategorie
  Nie przypisana
Strona 61 z 486 PierwszyPierwszy ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... OstatniOstatni